R10.net Davetiye Dağıtımı

Dikkat: Davetiyeler @karakule_66 arkadaşımız tarafından değil elinde olan üyelerimiz tarafından gönderilmektedir, Davetiye için konuya aşağıdaki şablona göre mesaj yazarsanız davetiyeler elinde olanlar tarafından iletilecektir.

R10.net davetiye dağıtım ve istekleri bu konu başlığından yapılır.

Önemli hatırlatma 1:


Ücretsiz e-mail hizmeti veren hotmail, gmail, mynet, yahoo, aol, mail, dcmail vb. yerlerden alınan mail hesapları R10.Net sitesine üyelik başvurusun da geçersizdir. Yukarıda yazdığım e-mail hesaplarından hiçbiri ile üye olamazsınız. Üyeliğiniz banlanır.

Davetiye alabilmeniz için jenerik mail adreslerine sahip olmanız lazım. Yani; kendi sitenizin domaini taşıyacak bir e-mail hesabıyla başvurulması gerekiyor. Örneğin; ornek@shiftdelete.net, ornek2@donanim.com veya kendi sitenizin e-mail hesabı ...

Önemli Hatırlatma 2:

E-mail adreslerinizi forumda alenen yazmamaya özen gösteriniz. Bu başlık altında davetiye isteğinizi belirtip, özel mesaj yoluyla davetiye almanızı tavsiye ederiz. Çünkü; e-mail adreslerinizi Mailing List hazırlayanlar, kötü niyetle kullanabilirler. Adreslerinize spam mesaj gelmesi muhtemeldir. Ancak yine de e-mail adresinizi paylaşmak istiyorsanız, aşağıdaki formatta paylaşınız.

Örnek: deneme -at- shiftdelete.net

R10.NET, Davetiye İsteme Şekli:

  • Arkadaşlar, davetiye isterken;

    A - R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz?
    B - Hangi site veya forumun yöneticisiniz?
    C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz proje / iş var mı? Varsa linkleri ile paylaşabilir misiniz?
    D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?

Bu bilgileri azami düzeyde vererek, davetiye istediğin de bulununuz. Davetiye paylaşacaklara samimi olduğunuz izlenimini verecektir. Çünkü; üyelerimizin birçoğu R10.Net'e sadece elimde üyelik olsun, zamanı gelir işime yarar düşüncesiyle davetiye isteyebilmektedir. En önemlisi ise; üyeler size kefil olacağından sizi yakından tanımak isteyeceklerdir. Çünkü; R10.Net'ten yanlış birşey yapıp, banlanırsanız, sizi davet eden kişi; ya ceza alır, ya da sizin gibi banlanır. Bu sebeple yukarıda belirtilen bilgileri vermeye özen gösteriniz. Buna uyduğunuz zaman kısa süre de davetiye alabileceğinizi düşünüyoruz.

Saygılar.
 

neresionline

Asistan
bi bakayım hacı varsa davetiyem yollarım

edit:davetiye hakkım yok.ayrıca site uzantılı bi adres kullanman gerekiyor diye biliyorum
 

blow18

Üyecik
neyin nesi bu r10.net. biri anlatsın hele... yeniliyorsa bende isteyim :)

Çok büyük webmaster forumu gerçekten weble uğraşıyorsan çok yararlı bir site üyelik içinde üye olan birisinin davetiyesi lazım lütfen davetiyesi olan varsa pm atabilirmi gerçekten. Bu sitede %40 davetiyesi vardır lütfen davetiye için pm yollayın
 

FY2005

Profesör
Bende üyelik varda davetiye yok. Niye acaba?

Ekleme: Davetiye yollayabilmek için rep puanı almanız almanız gerekiyormuş. Bende rep puanı yok tabi ki.
 

coni85

Üyecik
Banada davetiye atarsanız sevinirim

elimde bir adet arenatr davetiyesi vardır bana davetiye atan kişiye atıcam
 

SuNGuRS

Üyecik
merhaba arkadaşlar elinde r10.net davetiyesi olan varsa gönderebilirmi şimdiden teşekkürler
olan arkadaşlar bana ö.m göndresinler
 

PRlNCESS

Üyecik
Kaç aydır arıyorum ama yok :( forumlara yazıyorum konumu siliyorlar.Üye tanıdığım da yok.
Yollamak isteyen Pm atsın lütfen :(
 
Üst