R10.net Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Inferno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam, iletisim[at]oto-park[.]com'a bir tane de ben alabilir miyim? Teşekkürler.

crux

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Bazı arkadaşlar sormuş nedir bu r10 diye Sadece bunu duydum tam bilmiyorum ama 2006 yılındamı açıldı ne zaman tam bilmiyorumda r10 ilk önceler ronaldinhonun forma numarası olarak ronaldinho10 kısaca r10 sitesi olarak açılmış ama bakmışki bi faydası yok radmin(admin) sitenin sahibi olan admin arkadaş bunu webmaster sitesine dönüştürmüş bilgi ve birkimini dökümanlarını oraya aktarmış ve kısa zamandada büyümüş gelişmiş.Site şu anda webmasterların sitesi olarak biliniyor yani herkesin giremeyeceği bir site sebebide herkesin değilde webmasterların profesyonel kişilerin paylaşım alanı sıradan bir forum değil yani..Şu anda hit olarak bazı yerlerden baktım frmtrden bile iyi bi yerde.Ücretle silver ve gold üyelikleri var hatta silver üye sayısı çok fazla... Itrader sistemi kulllanılıyor bu yüzdende satışlar kaliteli ama 5 parmağın 5ide bir olmadığı için dolandırıcılıkta olabiliyor tabii sitede benim bile başıma geldi bi kere ki bazı uyanıklar milyarlarca lira götürmüşlerdir bu site sayesinde dolandırıcılar bu siteyi çok kullanıyor tabiiki ama bunlarında önüne geçilmiş önceden kendi sitenize ait uzantılı bir maille kayıt olunurken şimdi sadece davetiye sistemiyle üye olnuyor tabii bu da dolandırıcılık yüzünden dolandıran kişide zaten davet ettiği kişinin başını yakmış olacakki şimdi dolandırıcılık işi zor...

Şimdi herkes davetiye istemiş bu yazdıklarımı okuyan kimseler varsa beni haklı bulacaklardır boşuna davetiye yollamak istemezler varsada davetiyeniz tanımadığınız kimselere davetiye vermeyin sizin başınız yanabilir..

Son olarak bi kaç arkadaş söylemiş zaten tekrar ben söylüyorum hotmail gmail yahoo mynet gibi bedava mail adresleri veren yerlerden kayıt olurken mail adres kabul etmiyor kesinlikle site ismi uzantılı mail adresi olmalı.

Kısaca öyle basit ve gelişigüzel bir site değil...

Umarım bu bilgiler size faydalı olmuştur

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
ben daha önce de [email protected] mail adresiyle bir r10.net isteğinde bulunmuştum tekrarlayayım bana www.r10.net adresi için davetiye gönderirmisiniz .teşekkür ederim.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
ya bu davetiyeyi almak için hotmail gmail değil de, kendimize ait bir websitemizin maili olması gerekmiyor muydu?

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
crux anladım benim 5-10 adet alan adım var o adreslerim googleden aldım nasıl o panele giriliyordu oradan mail aktif edeyim yardımcı olurmusunuz adresi unuttumda

Starcrossed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İstemiyorum ulan R10 davetiyesi falan :D Arkadaşlar sizde böyle her davetiye ile alınan sitelere kayıt olmak için yalvarmayın. Zaten ziyaretçilere açık bir site.

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İstemiyorum ulan R10 davetiyesi falan :D Arkadaşlar sizde böyle her davetiye ile alınan sitelere kayıt olmak için yalvarmayın. Zaten ziyaretçilere açık bir site.

Aynen katılıyorum Ziyaretcilere acık bir site kısıtlama yok davetiyesiz uye olunmuyor kimsede davetiye yollamaz boşuna ugraşmayın

hotmail,gmail, gibi mail adresleri olmaz deniyor miller yazıyo yine konuyu okumadan gelişi güzel sallıyo millet yada anlamıyolar

crux

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
crux anladım benim 5-10 adet alan adım var o adreslerim googleden aldım nasıl o panele giriliyordu oradan mail aktif edeyim yardımcı olurmusunuz adresi unuttumda

Panele girmek derken anlamadım ama durum şundan ibaret ilk önce davetiye atıyorsun ondan sonra kayıt olurken alan isimli mailini yazıyorsun yani davetiyen olsa bile yine sıradan mail adresini kullanamazsın

Paylaşıma açık zaten diyen arkadaşlar var doğrudur paylaşıma açık ama orada sorular kısa sürede yanıtlanabiliyor ve de sürekli online kişiler olunca daha kolay oluyor yanlış anlaşılmasın burda veya başka yerde yok mu var ama orada webmasterlar olduğu için cevaplamak kolay oluyor çünkü her forumda webmasterlar sayılıdır ya site sahibi ya admin yada mod falan 2-3 kişi ancak vardır burdakilerin %90ı öyledir...

Ayrıca dediğim gibi davetiye yollama işi riskli davetiye yollayan kişi sorumluluk almaz istemezki rep puanına göremi itraderi yüksek olan kişi mi davetiye atılıabiliyor nu tam bilmiyorum

Size bir fikir önereyim.Paylaşıma açık rep puanı veya itraderi yüksek(bilmediğim için 2sinide deneyin) kişilerin profillerinde msn falan yazıyor ya da siteleri çoğuda hostçudur ya da satış yapan kişiler bunlarla irtabata geçip davetiye isteyebilirsiniz dediğim gibi ne kadar güvenip atarlar orasını bilemiyorum

d3ss4s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar R10.NeT Adminle Nasıl İletişime Geçerim Benim Hesabım Çalındı Şuan Başkası Kulllanıyor Bu Hesabı Nasıl Geri Alabilirim

crux

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar göndermek isteyen kişi istesede @gmail uzantılı maile yollayamaz. gmail hotmail yahoo gibi siteler zaten yasaklı e-mail grubunda site isimle mail gerekli.Bunun için boşuna yeni mail falan almayın.Ayrıca yazdıklarımı okusanız böyle ortaya bana davetiye yollarmısınız demezsiniz.Boşuna mesaj kirliliği

dilhusar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar elinde r10.net sitesi davetiesi olan gönderebilir mi.şimdiden teşekkürler

valet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bi davet alabilirmiyim acaba ... teşekkürler