R10.net Davetiye Dağıtımı

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Şuan davetiye ile üyelik alımıda kapalıdır.

R10.Net üyelik ve davetiye sistemi tamamen kapatılmıştır uzun bir süre bu şekilde kapalı kalacaktır.

yasin_q

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
r10 uyelik acık fırsatı kacırmayın üyeliği olmayanlar üye olsun

eryclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
adminin onaylaması gerekiyo öle her önüne geleni üye yapmıyorlar.

white_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye gönderir misiniz lütfen? alidincer@hotmail.com

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Davetiye olayı r10 dan tamamen kaldırılmıştır.

cnetworks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şahsen yakından tanımadığım insanlara davetiye göndermiyorum..

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
A - R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz?
Paylaşım bakımından gerçekten sağlam ve doğru paylaşımlar var.
B - Hangi site veya forumun yöneticisiniz?
WebKatur (w e b k a t u r.c o m) Forumfinal (f o r u m f i n a l . c o m) DestekRota (d e s t e k r o t a. c o m)
C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz proje / iş var mı? Varsa linkleri ile paylaşabilir misiniz?
w e b k a t u r.c o m
D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?
5 yıllık Grafiker ve 3 Yıllık Webmasterım profesyonel olarak ilk ücretli tasarımımı
m a v i s a k a l .c om sattım . 1 yılldır bu işin içinde profesyonelce varım diyebiliriz.

Mail Adresim ;
eraysoylu@forumfinal.com

fraghera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A - R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz?
R10.net'teki bilgileri üye olarak okuyabilmek takıldığım noktalarda bilgi almak bildiğim konularda bilgi vermek istediğimden
B - Hangi site veya forumun yöneticisiniz?
t e g i m. c o m 2002 tarihinden beri yöneticisiyim. Server değişikliğinden dolayı şuanda site kapalıdır.
C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz proje / iş var mı? Varsa linkleri ile paylaşabilir misiniz?
derbenttiyo. kocaeli .edu .tr
t e g i m .com

D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?
6 yıllık Grafiker ve 11 Yıllık Webmasterım profesyonel olarak iki (ilkini hatırlayamayacağım kadar oldu) tasarımımı
kartepe kaymakamlığına ve kocaeli üniversitesi derbent turizm yüksekokuluna sattım referans amaçlı bu kadarı yeterli olması lazım diye düşünüyorum:unsure:. 11 yıldır bu işin içinde profesyonelce varım 8 yıldır dedicated server yöneticisiyim diyebilirim.

E-Mail : admin@tegim.com