Prince of Persia 4 (2008) vs Assassins Creed

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Evet arkadaşlar soru basit sizce 2008 yılında çıkan prince of persia 4 mü yoksa assassins creed mi ben söylüyorum bence prince of persia 4 çünkü assassins creed sürekli kendini terkar ediyor prince of persia ise sürprizlerle dolu harika bir oyun insan başındayken asla sıkılmıyor.

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
HaDi ama biraz kızışsın şu an 2-1 PoP önde.

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
3-3 oldu hadi görüşlere devam!

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ikiside aynı firmanın aynı oyun motoruna sahip oyunları. konu olarak prince of persia biraz daha fantastik bir konuya sahip. assasins creed ise daha bilimsel yaklaşmış olaya.

dolayısıyla iki oyunu ayıran temel faktör konu ve anlatım türleri. fantastik konuları sevenler için prince of persia tercih edilebilinir. biraz daha gerçekçilik ve bilimkurgu merakınız varsa assasins creed'i tercih edebilirsiniz.

benim kişisel tavsiyem iki oyununda oynanması yönünde.

ekstra olarak prince of persia senaryo olarak daha sağlam. assasins creed'in senaryosu yeni gelişmekte.

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben her iki oyunuda oynadım assassins creed i bitirdim fakat prince of persia 4 ü henüz bitirmedim ama bana göre prince of persia 4 daha iyi vwe bu arada aynı oyun motoruna sahip değiller.Dikkat ederseniz Assassins creed in grafiklerini çok daha kaliteli olduğunu anlarsınız.

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
pop 4 bence tam bi hayal kırıklığı çizgi roman tarzında eğer pop 4 le assasini karşılaştırırsak da kesinliklede assasin..

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Assassin's Creed bugüne kadar oynadığım en mükemmel oyun (Bu arada şuan Assassin's Creed 2'yi yüklüyorum :D)

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
malibumalı assassins creed 2 yi boşuna kuruyosun ben geçen gün indirdim (5 gb oha :)
çalıştı sevindim ancak biyere geldim bembeyaz bi ekran çıktı ve orada kaldı galiba bundada jerusalem hatasına benzer bir hata war.

XPPROF

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Assassin's Creed 2'de bembeyaz ekranın gelmesinin sebebi crack heralde yeni crack çıkana kadar bekliyecen.(tabi çıkarsa)
Bu arada sitede o kadar çok korsan kullanıcı varki sanki normalmiş gibi crack felan konuşuyoruz.(Türkiye şartlarında normal)

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bana göre pop 1-2-3 deki gibi akıcı degildi 4. oyunu yuzden assasin creed diyorum

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
2 side tekrarlıyor ve skıyor :D pop adına yakışır bir seneryo geliştirememiş ac ise sürekli aynı konu üzerinde yoğunlaştığı için sıkıyor ama daha geniş olduğu için ac diyorum :D

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bence PoP öyle tekrar etmiyor bea ben görüşlerimin nedenlerini sayayım.

assassins creed
ARTILAR

Kaliteli grafikler

Güzel hikaye

Yapımcı Ubisof :)

EKSİLER

Sürekli kendini tekrar ediyor.

2012 teorisinden bıktım.(oyunu bitirenler bilir)

Bitmek tükenmek bilmeyen ara videolar

Prince of persia 4

ARTILAR

Kaliteli grafikler

Akıcı oynanış

Oyunu oynarken kendinizi hikayenin içinde buluyorsunuz.

EKSİLER

Diğer oyunlarıyla hiç bir alakası yok tamamiyle farklı bir hikaye.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
malibumalı assassins creed 2 yi boşuna kuruyosun ben geçen gün indirdim (5 gb oha :)
çalıştı sevindim ancak biyere geldim bembeyaz bi ekran çıktı ve orada kaldı galiba bundada jerusalem hatasına benzer bir hata war.

Leechturk'te crack v3 çıkmış :biggrin: onda o sorun çözülmüş sanırım. Olmasa bile oynayacak 2 oyunum daha var. AVP ve BF BadCompany 2 :yes:

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
perrrensss offf pörrrsssiaaa tek geçerim. ms-dos versiyonundan beri bu oyuna bayılırım. toshiba t1200 makinam var dı. hey gidi günler heyyy
assassins creed oynayım dedim ne güzel dedim aynı prens of persia a benziyor arkasından matrix gibi hava çıkınca eeee sildim oyunu

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hadi be v1.3 creck çıkmış hemen çekiyom :) insallah oynarım ac 2 yi :D

VoLKaNSuLTaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
prince değişmiş 4 te güzel olmamış çizgi film efekti katmışlar oyuna.Assasins Creed daha iyi . Not: Prince of persia 5 te diğer prince geri gelicek.

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Katılıyorum ilk oyundan itibaren karakter daha gerçekçi hale getirilmişti her oyunda fakat 4 te anime gibi yapmışlar oyunu.

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Bugün Prince of Persia'yı bitirdim. Berbat bir sonu var ve oynanış sistemi çok yavan. Assasin's Creed'de ise sıkıldım. İki oyun da birbirinden beter..