Polise Yakalandım:/

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçmiş olsun kardeş
bende 2 hafta önce filan ilk defa arabayı kaçırdım mahallede tur attım caddeye çıkmadım tam parkettim indim polis girdi mahalleye yakalasa ne yapardı bilmem ama o korku beni bayağı götürür

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Beklediğim cevap geldi!Ehliyetsiz araç kullanmanı geçtim, güvenliğini sağlamadan neden çıkıyorsun trafiğe.Allah korusun bu işin şakası olmaz.Hemde yaşın 17, siz bilinçli bir gençlik olmayacaksınızda kim olacak söylesene güzel kardeşim?

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Beklediğim cevap geldi!Ehliyetsiz araç kullanmanı geçtim, güvenliğini sağlamadan neden çıkıyorsun trafiğe.Allah korusun bu işin şakası olmaz.Hemde yaşın 17, siz bilinçli bir gençlik olmayacaksınızda kim olacak söylesene güzel kardeşim?

açıkcası kask beni sıkıyo ondan takmadım:(

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Baban mutlu haberi alınca, ehliyet alıncaya kadar motora binmen zor görünüyor değilmi?Ama sen rahat durmaz gene çıkarsın trafiğe, neden olsa gençsin ama bundan sonra daha dikkatli olmalısın.Bir tane motor kazası biliyorum.İnanılmaz feci:( Seninki gibi olayları okuyunca hep o aklıma geliyor:( Dikkat et kendine;)

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Baban mutlu haberi alınca, ehliyet alıncaya kadar motora binmen zor görünüyor değilmi?Ama sen rahat durmaz gene çıkarsın trafiğe, neden olsa gençsin ama bundan sonra daha dikkatli olmalısın.Bir tane motor kazası biliyorum.İnanılmaz feci:( Seninki gibi olayları okuyunca hep o aklıma geliyor:( Dikkat et kendine;)

bu kazalar ehliyet olup olmadığına bakmıyorki kardeş ufak bi dikkatsizlikte kayıyor istersen 30 senelik şöför ol olacağı varsa yine olur ama yanlış anlaşılmasın arkadaşada devam et demiyorum ehliyetsiz sakat(bende yaptım ama)

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bu kazalar ehliyet olup olmadığına bakmıyorki kardeş ufak bi dikkatsizlikte kayıyor istersen 30 senelik şöför ol olacağı varsa yine olur ama yanlış anlaşılmasın arkadaşada devam et demiyorum ehliyetsiz sakat(bende yaptım ama)

kazalar tabii ki ehliyet ayrımı yapmıyor ama arkadaş bir eğitim alsaydı en azından kasksız trafiğe çıkılmayacağını bilirdi.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ben motor ehliyetimi aldım rahatım.Çevirmelerde herkes geri dönüp kaçarken ben bile bile kaskım olmadıgı halde çevirmeye gırıyorum.Sırf ehliyetimi göstermek için :D Kaska ceza yazmaması içinde dil döküyorum biraz bırakıyo zaten :)

MeTHaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım öncelikle geçmiş olsun...
ben polisleri hiç sevmiyorum zaten şimdi diyeceksiniz öyle şey olur mu bilmiyorum işte gördüm mü bile cinlerim tepeme çıkıyo belkide bu işini düzgün yapmayan polislerden kaynaklanıyo...
neyse...
o kadar araç kullandım bunun 1 senesinde ehliyetim yoktu tabii şu nada var 1 sene oldu
hep durdursunlar diye bakıyorum polislere ama hiç beni durdurmadılar ben anlamıyorum bu polisleri açıkcası...
:D

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tekrar geçmiş olsun bi şeyler çıtlattınızmı yoksa sürprizmi yapacaksın:)

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Valla ne diyim geçmiş olsun aynısı bana olsa artık halimi düşünemiyorum:)

erkofb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
600 tl az bile en az iki katini almaliydin ve 5 sene ehliyet alamama cezasi gelmeliydiki sana aklin basina gelmeliydi

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
600 tl az bile en az iki katini almaliydin ve 5 sene ehliyet alamama cezasi gelmeliydiki sana aklin basina gelmeliydi

yapam hocam bizim mahallede kaç kere yakalandılar adamlar yine ceza yemedi daha benim ilk yakalanışım bi kere uyarsalardı olmazmıydı sanki:mad:

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
17 yasında bir gencin sürdüğü araç kazaya sebep oldu ve yanlış hatırlamıyorsam 5 kişi hayatını kaybetti.

bu olay daha yeni bir olay..

Şimdi bu konuyu burada görünce sana verilen cezanın az bile oldugunu düşünüyorum.Kendi hatanın bedelini yalnızca kendin ödesen neyse başkasına da sebep oluyorsunuz...

Şimdi sakın bana ehliyeti olup da kötü şoförlük yapanlardan bahsetme.Sen hele önce ehliyetini al da sonra başkalarıı eleştir.

candzh

Asistan
Reaksiyon puanı
0
17 yasında bir gencin sürdüğü araç kazaya sebep oldu ve yanlış hatırlamıyorsam 5 kişi hayatını kaybetti.

Şimdi bu konuyu burada görünce sana verilen cezanın az bile oldugunu düşünüyorum.Kendi hatanın bedelini yalnızca kendin ödesen neyse başkasına da sebep oluyorsunuz...

Şimdi sakın bana ehliyeti olup da kötü şoförlük yapanlardan bahsetme.Sen hele önce ehliyetini al da sonra başkalarıı eleştir.

Çok doğru söylüyor kardeşim.

Bu arada o avatar ne öyle kardeş nasıl bir psikolojin var senin yahu. :hammer:

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Babana mesaj çek istersen... eve dönünceye kadar sakinleşmiş olur :)

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
İyi mi bende scooter aldım. Ehliyet yok diye binemiyorum. NE zaman binsem sanki her köşede bir polis görüyorum. Geçen ışıkta biri arkamda bekliyor, bir baktım trafik polisi. Bir ara hoparlörden ses geldi, aha dedim kenara çek diyecek. Anlatamam, yeşil yanmadı gitti. NEyse bulaşmadılar bana devam ettiler. Ama çok tırstım söyleyim. Odur budur pek binmiyorum. v eehliyete yazıldım. Almadan sürdürmeyecekler.

Bu arada arkadaş senin motora el koydular mı? Ehliyetsiz olunca el koyuyorlar diye biliyorum.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kardeş yaşıyorsan bir msj bırak hayatından şüphe etmeye başladık .600 Tl için öldürülen çocuk diye gazetelere çıkma şaka maka..

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Arkadaşım içimden geçenleri yazmışın. Aynen söylediklerine katılıyorum.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
iyide neden görünce durup başka bir yere gitmedin ki sen kaşınmışsın :D benimde motor ehliyeti yoktu aldım şimdide durdurmuyorlar şöyle bi gözlerine sokasım var ama durdurmuyorlar :D tabi şansımı zorlamaya gerek yok ayrıca zaten büyük bir ihtimal kask takmadığın için durdurmuşlardır diğer türlü polisler araçta bile kusur yoksa durdurmuyorlar bu da bilginize motor kullanan arkadaşlar mutlaka ama mutlaka kask taksınlar unutmayın kask sizi seksi gösterir (bu yurtdışında bir slogandı :D)

ayazefe

Asistan
Reaksiyon puanı
5
600lira mı oha bence baban gelmeden evi terket bir yere işe gir