Para Lazım Hemide Çok Para

Bu konuyu okuyanlar

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Evet sevgili form üyeleri Apple iPad e de m1 yerleştirdi tamda hayallerindeki gibi almak istiyorum ama hiç param yok şimdi siz bı akıl verin nasıl bı 15bin TL kanipta ona sahip olabilirim anket doldur işleri dışında PC başında ne gibi işler onerirsiniz bilgisayarım eski ele çok ağır işleri yapamaz
Ah ah o tableti bir alsam hayatım kurtulacak ama para yok ??

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Üzgünüm ki hayatta her istediğin her zaman olmuyor ve olmayacakta...
Ama umarım ileri de bundan katlarca fazlasını alırsın.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
En ucuz versiyonu 8599 TL. Çalış al. Anketle vs. olmaz o iş.
İşte bende onu diyorum PC başından para kazana bileceğim işler neler var bir önerisi olan varmı diye soruyorum
2 dönüm tarla olsa biber eker yazın çıkarırım o parayı ama yok işte

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
İşte bende onu diyorum PC başından para kazana bileceğim işler neler var bir önerisi olan varmı diye soruyorum
2 dönüm tarla olsa biber eker yazın çıkarırım o parayı ama yok işte
O kadar para çıkmaz diye düşünüyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
5 kuruş vermem apple ürünlerine ? Keşke Android altyapılı değilde eski Java altyapılı özgür telefonları geliştirseydiler.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
5 kuruş vermem apple ürünlerine ? Keşke Android altyapılı değilde eski Java altyapılı özgür telefonları geliştirseydiler.
Azcuk gelişen şirketleri yeni teknoloji üreten şirketleri Google hemen aliyolar adamlar her sene bir sürü şirket alıyor
Eskiden bende senin gibi düşünürdüm Apple için hiç para harcamam ama işler ele olmuyor işte ilk elden tanigim olaya iş için Apple iyidir

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Ben de dün aynı düşünceye kapıldım ancak anketle vs. birikecek bir para değil. Düşünün ki neredeyse 6 aylık asgari ücrete denk geliyor üst versiyonu aksesuarlarıyla birlikte. Baya baya bir iş yapmanız gerekmekte. Part time olur full time olur size bağlı. Veya sağlam yeteneğinizin olduğu bir konuda online serbest olarak da çalışabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
117
Evet sevgili form üyeleri Apple iPad e de m1 yerleştirdi tamda hayallerindeki gibi almak istiyorum ama hiç param yok şimdi siz bı akıl verin nasıl bı 15bin TL kanipta ona sahip olabilirim anket doldur işleri dışında PC başında ne gibi işler onerirsiniz bilgisayarım eski ele çok ağır işleri yapamaz
Ah ah o tableti bir alsam hayatım kurtulacak ama para yok ??
bana bilgisayar özelliklerini yazarmısın bir fikrim var