@OzkanK. hakkında düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Her şeye bir yorumu olan iyi birisi.Sadece çok muhalif olduğunu düşünüyorum :) Yani her zaman bir cevabımızın olmasına gerek yok belki de.Susmak da cevaptır yerine göre.

Hocam hangi milli meselede muhalif olmuşum :)

Veya yalan yanlış ALGI habere karşı susayım mı ?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Hocam hangi milli meselede muhalif olmuşum :)

Veya yalan yanlış ALGI habere karşı susayım mı ?
Milli mesele değil her türlü mesele de? Yani genel olarak cevap vermeyi seviyorsunuz.Her habere şüpheyle yaklaşıyorsunuz biraz şüphecilik var bir şeyler yaşadınız belki de bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz:)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,385
Milli mesele değil her türlü mesele de? Yani genel olarak cevap vermeyi seviyorsunuz.Her habere şüpheyle yaklaşıyorsunuz biraz şüphecilik var bir şeyler yaşadınız belki de bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz:)

Kanıtları sunulmamış herşeye şüphe ile yaklaşmak gerekmez mi ? Kanıtlar olunca zaten ne şüphe kalır ne de itiraz.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kanıtları sunulmamış herşeye şüphe ile yaklaşmak gerekmez mi ? Kanıtlar olunca zaten ne şüphe kalır ne de itiraz.
Hayır yani haber olarak çıksa kanıt olsa bile demek istedim:) Bu kadar her şeye şüphe duymak iyi değil paranoyak olur insan.Duymazlıktan gelmek gerek bazı şeyleri hele ki zaten iftira veya asılsız haber olduğu belli olan şeyler için nefes tüketip can sıkmaya gerek yok diye düşünüyorum. Arkadaş her şey de savunmaya geçiyor onu yoracak bir huy:) Tabi kendisi bilir bu benim gözlemim.Kötü birisi değil yorulmak veya yorulmamak kendine kalmış:)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hayır yani haber olarak çıksa kanıt olsa bile demek istedim:) Bu kadar her şeye şüphe duymak iyi değil paranoyak olur insan.Duymazlıktan gelmek gerek bazı şeyleri hele ki zaten iftira veya asılsız haber olduğu belli olan şeyler için nefes tüketip can sıkmaya gerek yok diye düşünüyorum. Arkadaş her şey de savunmaya geçiyor onu yoracak bir huy:) Tabi kendisi bilir bu benim gözlemim.Kötü birisi değil yorulmak veya yorulmamak kendine kalmış:)

Kaynak Sözcü Tele1 T24 Halk TV KTR Tv flan ise süpheli yaklaşmayı sanada tavsiye ederim...1 gün sonra başka kanallardan haberin içeriğini teğit etmek ayrıntılı incelemek lazım.

( Örnek vereyim Haber içerikleri hiç ayrıntılı bilgiye belgeye dayalı değil sallıyorum mesela şöyle bir İmam cami giderleri için cemmatın topladığı parayı rakı masasında yedi tarzı haber yapsa. Ama hangi şehir imam kim adı ney nerde yemiş kanıt belge bilgi yok. Bir imam işte :D Sonra altına gelen yorumlarda bizim vergilerimiz ile böyle yapıyorlar işte bütün müslümanlar böyle. Benim vergim ile neden bunlara maaş veriliyor hepsine ölüm tarzı söylemler al işte durup dururken ayrışma ve nefret) Siyasi bir kaç örnek verecektimde şimdi siyaset bölümünde değiliz sıkıntı olmasın...

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kaynak Sözcü Tele1 T24 Halk TV KTR Tv flan ise süpheli yaklaşmayı sanada tavsiye ederim...1 gün sonra başka kanallardan haberin içeriğini teğit etmek ayrıntılı incelemek lazım.

( Örnek vereyim Haber içerikleri hiç ayrıntılı bilgiye belgeye dayalı değil sallıyorum mesela şöyle bir İmam cami giderleri için cemmatın topladığı parayı rakı masasında yedi tarzı haber yapsa. Ama hangi şehir imam kim adı ney nerde yemiş kanıt belge bilgi yok. Bir imam işte :D Sonra altına gelen yorumlarda bizim vergilerimiz ile böyle yapıyorlar işte bütün müslümanlar böyle. Benim vergim ile neden bunlara maaş veriliyor hepsine ölüm tarzı söylemler al işte durup dururken ayrışma ve nefret) Siyasi bir kaç örnek verecektimde şimdi siyaset bölümünde değiliz sıkıntı olmasın...
Sadece siyasi konular değil demiştim:) Ama neyse sorun çıkarmak değil niyetim.O haberlere hepimiz tepki vermeliyiz zaten.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Fikrine katıldığım birisi.

Fikir;
"A kişisi B kişisini yoksayıyorsa, B kişisinin A kişisinin postlarına attığı yüz ifadelerini de görmemeyi savunan zat-ı muhterem". Bence özel mesaj dahi atamamalılar.

Bu arada hocam sarda noldu gerçekten ? Acaba rename yada yeni üyelikle dolanıyor olabilir mi aramızda ?? :))

Viserys

Asistan
Reaksiyon puanı
166
Bir dahaki konuya beni eklemezseniz polisi ararım. (!)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Siyaset konularından çıkmayan, her habere yalan ve algı diye genelleme yapan bir üye. İşin ilginç tarafı da tarafsızlıktan bahsetmesi ama ben nedense iktidarı eleştiren konu açtığını görmedim? Önceden de açıyordu da şimdi açmayı mı bıraktı?
@iMaKaNDi ilk defa senin yorumuna denk geliyorum. Hiç Ozkanın yaptığı yorumlara birşey yazdığını görmedim.
**İçerik düzenlendi. -atkaksoy501**

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Atın Şu @OzkanK. Anlamıyorum Konularıma Geliyor Hep Troll Yazı atıyor İşin İLGİNÇ Tarafı Ben Onu Şikayet ettiğim İçin Ben Ban Yiyorum SAÇMA

Bu kim ya :) Derdi acısı nedir acaba !!! Bir günde 15 tane konu açmış cevap yazmış. Bu kadar dert olan mesele nedir ?

Siyaset konularından çıkmayan, her habere YALAN VE ALGI diye genelleme yapan bir üye. İşin ilginç tarafı da TARAFSIZLIKTAN bahsetmesi ama ben nedense iktidarı eleştirdiği konu açtığını görmedim? Önceden de açıyordu da şimdi açmayı mı bıraktı?

Ben hiçbir mesajımda tarafsısızm flan yazmadım onuda nerden çıkardınız ? Bu forumdaki ultra tarafsız üyeler kadar olamam ben. Her zaman söylerim KURTLA KUZUNUN KAVGASINDA TARAFSISIZM DEMEK KURDU TUTMAKTIR... Ben yalana dolana ALGI habere karşıyım. Yalan yanlış kulaktan dolma dedikodu haberler yayıp burada savunan tiplere cevap veriyoz diye mi bu tantana ? Çocukça davranacağınıza engelle geç kardeşim seni zorla tutan mı var forumda. Forum kurallarıda belli kimseye hakaret etmedikten küfür etmedikten sonra SİZE NE BENİM YAZDIĞIMDAN !!!

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ben yalana dolana ALGI habere karşıyım. Yalan yanlış kulaktan dolma dedikodu haberler yayıp burada savunan tiplere cevap veriyoz diye mi bu tantana ?
Ben açılan algı, yalan veya siyaset konularından uzak duruyorum çünkü hep bir tartışma içindesiniz. Şimdi sen bana iktidarı eleştirdiğin bir konu atar mısın buraya? Merak ettim de biraz.
Çocukça davranacağınıza engelle geç kardeşim seni zorla tutan mı var forumda. Forum kurallarıda belli kimseye hakaret etmedikten küfür SİZE NE BENİM YAZDIĞIMDAN !!!
Öncelikle Caps Lock kapa, bağırmana gerek yok. İkincisi, engellemiyorum ki seni raporlayayım.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ben açılan algı, yalan veya siyaset konularından uzak duruyorum çünkü hep bir tartışma içindesiniz. Şimdi sen bana AKP'yi eleştirdiğini bir konu atar mısın buraya? Merak ettim de biraz.

Söyleyim 3-5 tane... ( Doğru mantıklı eleştiren konu açtında cevap mı yazmadık.)

Mesela Korona günlerinde Kongre yapılması yanlış bence. Çözüm sürecinde terör örgütünün sözüne güvenip iş yapması yanlıştı mesela. Suriye meselesinde Suriyelileri kontrolsüz ülkeye sokulması yanlıştı bence. İstanbul seçimleri zamanı APO'dan Mektup okutulması yanlıştı mesela. Veya Her ile üniversite işini yanlış buluyorum. Üniversite az ama kalite yüksek olmalı gerekirse herkes üniversite okumayı versin. Bazı aklıma gelenler bunlar.

Yoksa körlemesine SATTILAR ÇALDILAR belgesiz bilgisiz hırsız bunlar bunlar vatan haini diyen tipleri sevmiyorum. Varsa belgen bilgin ver mahkemeye kanıtla cezasını alsın BANANE YANİ.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Söyleyim 3-5 tane... ( Doğru mantıklı eleştiren konu açtında cevap mı yazmadık.)
Forumda hit uğruna siyaset konuşulmasını istemediğimden dolayı açmadım. Yoksa ben de kopyala yapıştır veya kendi düşüncelerimi katarak konu açılabilirim. Konu altına gelecek yorumları az çok tahmin edebiliyorum, yani polemik çıkması büyük bir olasılık.

Başkalarının nasıl konular açtığı beni ilgilendirmiyor ki yorum bile yapmıyorum konu üste çıkmasın diye. Artık algı mıdır, yalan mıdır, iftira mıdır falan bilmem. Çünkü bilgim olmayan konuya dahil olmak istemedim.

Öte yandan yazdığın tamam, hoş, iyi de ben senden konu istedim. Sadece 1 link, 1 konu atman yeterlidir. Bak MESAJ değil, KONU istiyorum sana ait olan.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Öte yandan yazdığın tamam, hoş, iyi de ben senden konu istedim. Sadece 1 link, 1 konu atman yeterlidir. Bak MESAJ değil, KONU istiyorum sana ait olan.

Ara bul ben nerden bakacam ona yüzlercek konu içinden. Üstte yazıyorum işte beğenmediğim bazı şeyleri... Sabah akşam DonanımHaber'de gördüğü herk onuyu kopyalayan tiplerin arasında kaybolup gidiyor mesajlar.

Başkalarının nasıl konular açtığı beni ilgilendirmiyor ki yorum bile yapmıyorum konu üste çıkmasın diye. Artık algı mıdır, yalan mıdır, iftira mıdır falan bilmem. Çünkü bilgim olmayan konuya dahil olmak istemedim.

Sen bilgin olmayan konulara dahil olmamaya devam et. Ben bilgim olan konuda DOĞRUSUNU yazar geçerim. Yazdığım yanlış ise isteyen biriside çıkıp bu söylediğin yanlış bak doğru bu diye paylaşabilir burası bir FORUM SONUÇTA... Yanlış biliyorsam öğrenmiş olurum yanlışım varsada özürümü dilerim. Ama sabah akşam yalan yanlış ALGI haberler atıp kaçan tiplere iki laf edemeyen üyeler ile işimiz zor forumda.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bilgin olmayan konuya dahil olmuyorum ama bir çok konuya da boş konu yazıyor..

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Kendisine laf attığım için bir ay ban yemiştim. O bir ay benim için çok huzurluydu. Bu arkadaşın olduğu forumda bir ay geçirmemek tüm sinirlerimi aldı yine olsa yine ban yerim. Nefret ederim kendisinden bana göre para ödüyorlar bu arkadaşa her türlü bizi savun diye.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ara bul ben nerden bakacam ona yüzlercek konu içinden. Üstte yazıyorum işte beğenmediğim bazı şeyleri... Sabah akşam DonanımHaber'de gördüğü herk onuyu kopyalayan tiplerin arasında kaybolup gidiyor mesajlar.
Ara bul derken? Profilin kapalıyken eski mesajlarını tek tek kontrol mu etmemi istiyorsun? Açtığın konuyu buraya atar mısın? Zor değil bunu yapmak. 6.926 mesaj içinden cımbızla mı seçmemi istiyorsun?
Ama sabah akşam yalan yanlış ALGI haberler atıp kaçan tiplere iki laf edemeyen üyeler ile işimiz zor forumda.
Burada bana da gönderme yapıyorsun sanırım. Bilgim olmayan konuya neden yazayım? Yanlış yönlendirme veya yanlış bilgi vermek istemiyorum, yani kimin hangi tarafı tuttuğunu artık umursamamaya başladım.
Bilgin olmayan konuya dahil olmuyorum ama bir çok konuya da boş konu yazıyor..
Evet, boş konuydu. Senin açtığın öneri konusu da BOŞ KONU. Aile içi entrikaları forumda görmek istemiyorum. Boş konuşma.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kendisine laf attığım için bir ay ban yemiştim. O bir ay benim için çok huzurluydu. Bu arkadaşın olduğu forumda bir ay geçirmemek tüm sinirlerimi aldı yine olsa yine ban yerim. Nefret ederim kendisinden bana göre para ödüyorlar bu arkadaşa her türlü bizi savun diye.

Hiç bir şey yapmadan küfür hakaret etmeden 1 ay ban mı yedim diyorsun ? Bu söylediğin forum moderatörlerine hakaret sayılır. Boş yere kimse ban yemez. Hak etmişindir sen kesin.

Ne olur beni sev bu arada :) Siz neden sürekli çocuk gibi davranıyorsunuz. Benim yazdıklarım yanlış ise doğrusunu sen yaz forum bilgilensin. ( Ama yazamayıp ) Sürekli ağlamanın mantığı nedir ?

Ben forumda doğru dürüst konu bile açmıyorum YALAN BİLGİNİN doğrusunu yazıyorum diye para mı alacam birde ? Adamlar noktasını değiştirmeden gecede 10 dk foruma girip Donanımhaberde ne var ne yok buraya kopyalıyor. İçeriğini bile okumadan. Bilgi sahibi olmayan insanlarda inanıyorlar araştırmadan süzgeçten geçirmeden.

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Hiç bir şey yapmadan küfür hakaret etmeden 1 ay ban mı yedim diyorsun ? Bu söylediğin forum moderatörlerine hakaret sayılır. Boş yere kimse ban yemez. Hak etmişindir sen kesin.

Ne olur beni sev bu arada :) Siz neden sürekli çocuk gibi davranıyorsunuz. Benim yazdıklarım yanlış ise doğrusunu sen yaz forum bilgilensin. ( Ama yazamayıp ) Sürekli ağlamanın mantığı nedir ?

Ben forumda doğru dürüst konu bile açmıyorum YALAN BİLGİNİN doğrusunu yazıyorum diye para mı alacam birde ? Adamlar noktasını değiştirmeden gecede 10 dk foruma girip Donanımhaberde ne var ne yok buraya kopyalıyor. İçeriğini bile okumadan. Bilgi sahibi olmayan insanlarda inanıyorlar araştırmadan süzgeçten geçirmeden.
Troll dedim ve pişman değilim :D.

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,385
Arkadaşlar siyaset başlığı haricinde siyaset hakkında yorum yapmak yasaktır. Bunu bilmeniz gerekirken son sayfadaki yorumlar kurala uyulmadığını gösteriyor ve hepsini de ben düzeltmek durumunda kaldım. @OzkanK. @Rchive @Castaft uyarım size bir dahaki sefere böyle bir durumda bu kadarıyla bırakmayacağımı belirtirim.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Troll dedim ve pişman değilim :D.

Mesela çocuk gibi davranmak yerine yazdığım yanlış ise düzeltsen ve doğrusunu yazsan nasıl olur ? ( Tabii Yazdığım yanlış ise. )

Not: Sen 1 ay ceza almışın ama halen akıllanmamışın. Forum kurallarından haberin yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar siyaset başlığı haricinde siyaset hakkında yorum yapmak yasaktır. Bunu bilmeniz gerekirken son sayfadaki yorumlar kurala uyulmadığını gösteriyor ve hepsini de ben düzeltmek durumunda kaldım. @OzkanK. @Rchive @Castaft uyarım size bir dahaki sefere böyle bir durumda bu kadarıyla bırakmayacağımı belirtirim.

Pardon o konuda haklısın. Ama gelen bir soru üstüne cevap yazdım. Onuda yazmamalıydım yanlış oldu. Lakin sürekli saldıran 2-3 hesap var cevap vermedende olmuyor :(