Otobüste Yanıma Oturan Kız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Telekom tesislerinde. Adını bilmiyorum ama içerde basket futbol tenis kortu falan var, kesin bilirsin. Maç 45 dk sonra

--- Mesaj Güncellendi ---

Telekom genel müdürlük

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ben bir bakayımda erken kaçmaya çalışayım ve eger kacarsam bulurum orayı.....6 7 gibi mesai bitiyor :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Höh. O saatte muhtemelen otele döneriz. Donmezsek irtibata geçeriz. Gerçi pazar gününe kadar maçlar devam ediyor. Bugün olmadı sonraki günler misafirim olursun. Içerde pasta börek kolalar felan herşey sebil. 81 ilden kızlar da var. :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kız varsa zaten. .ben kendime oda da tutarım kalırım yani :p

Tamam o zaman irtibatı kesmeyelim :D daha pazara çok var

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nikaha davetiye istiyoruz :D:D
Bende elimde HDD'yle gezeceğim bundan sonra :D:D
katılıyorum :D hemen dükkandan hard diskleri alıp otobüse binmeye gidiyorum by :D
bize bırak kızı oturcak yer bile olmuyor otobüste adamın yanına hatun oturuyor :D muhabbetı kuruyorlar :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Ben maç icin hazırlanmaya gidiyorum. Sonra görüşürüz.

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim arkadaş aklıma geldi bir an daha hoşçakal der demez arkadaş inerdi ne telefon ne birşey direk cinsel konuya damlardı neyse valla her şey çok hızlı gelişmiş bu hızla evlenme teklif edeydin :p

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Ben söylim emre bey söyleyemiyo :D . Kızdan hoşlandı 1 hafta sonra söndü tüm hevesi :D .

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
sahi, ne oldu o olay? 3 hafta sonra bitti mi gerçekten :D ama konu bi yıldır hala gündemde bakıyorum da :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
sahi, ne oldu o olay? 3 hafta sonra bitti mi gerçekten :D ama konu bi yıldır hala gündemde bakıyorum da :)

millet heyecan arıyor. ellerinden gelse birlikteliğimiz devam etsin diye çabalarlar. :)

saçma sapan Türk dizilerinin neden sezonlar boyu sürdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum.:)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
millet heyecan arıyor. ellerinden gelse birlikteliğimiz devam etsin diye çabalarlar. :)

saçma sapan Türk dizilerinin neden sezonlar boyu sürdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum.:)

Şuna bak yaa :D Gündemde olmaktan sıkılmış haspam, magazin muhabirlerindende kaçarsın yakında :D .

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Şuna bak yaa :D Gündemde olmaktan sıkılmış haspam, magazin muhabirlerindende kaçarsın yakında :D .

gördüğün gibi özel hayata kimsenin saygısı yok. şunu öğrendim ki bizim alemde aşk meseleleri gizli kalmalı.:dirol::)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
gördüğün gibi özel hayata kimsenin saygısı yok. şunu öğrendim ki bizim alemde aşk meseleleri gizli kalmalı.:dirol::)

Allah Allah yaa :D . Biz dedik sana gelde otobüste yanına oturan kızı ballandıra ballandıra gel anlat bize diye di mi ? :D . İstemem yan cebime koy :D . Bide nazlanmazmı :))

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
waaaay aşk insanın karşısına nerde ne zaman çıkar belli olmuyor dedirtin bi olay :p

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Otobüste 3 kere yanıma kız oturdu 3 ü de birbirinden çirkindi şansıma tüküreyim...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bazen mesajla hal hatır soruyoruz. arkadaş gibi birşey olduk heralde :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...