ÖSS'den ne kadar nefret etmişsem...

erdempolat

Asistan
2006 yılında yapılan Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili gece ders çalışırken aklıma esip çektiğim bir kısa film.<br />Belki bunu çekmeseydim de onun yerine ders çalışsaydım daha iyi bir yere gidebilirdim :D. Videoyu kaybetmiştim, sağolsun bir arkadaşım bulup koymuş YOUTUBE'a, Emir'e de teşekkür ederim.<br />http://www.youtube.com/watch?v=bygCFdzOolI

erdempolat

Asistan
Ya düşünmüşler işte "Türkiye'nin yarısı genç, bunlar hop hop zıp zıp geziyorlar kanları kaynıyor. Bir de zeki mahlukatlar, birşey yapmalıyız, bunları uyuşturmalıyız, bunaltmalıyızzzzzzz!!! NİHAHAHAHAA buldumm! Yaz evladım, tez bir sınav çıkarıla!!! Öğrenciler buna tabi tutula!!! Her vilayette en az yüz yeni dershane açıla!!! Dershane faturaları dürülüp velilerin... ÖHM ÖHM neyse..." demişler.

DarkLady

Dekan
elerine sağlık erdem güsel olmuş tuttum öss günlerime gittim 2005 yahuuu :)sen nereye yerleştin pekii

erdempolat

Asistan
ziraatci63 dedi ki:
elerine sağlık erdem güsel olmuş tuttum öss günlerime gittim 2005 yahuuu :)sen nereye yerleştin pekii
Doğu Akdeniz Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği. Aslında yerleşemedim desem daha doğru olur :D.

erdempolat

Asistan
lb.bingol dedi ki:
erdempolat dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:
Doğu Akdeniz Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği. Aslında yerleşemedim desem daha doğru olur :D.
Neden?
Özel olduğu için... Aslında kendini geliştirmen, okuduğun üniversitenin nerede ve nasıl olduğundan çok daha önemli. Laf olsun diye yazmışım işte boşver :)...

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Konsept çok güzel olmuş. (Bu kelime için Türkçe bir karşılık var mı?)
Bence biraz daha genişleterek daha da güzel, ödül alabilecek kısa filmler yapabilirsin.

Tebrikler.
Sinemacılık okumayı düşündün mü? Puanın oraya yeterdi de.. :)