ÖSS'den ne kadar nefret etmişsem...

Bu konuyu okuyanlar

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
PcMaSTeR dedi ki:
erdempolat dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Müzik Güzel, Sahne Uygulamaların Güzel yani Geçiş Eksikliği yaşanmıyor ;) Reklamlar benimde Dikkatimi Çekti, Son olarak Son sahnede Saat olayın da kopukluk var sanki O saatte İçeride sınavda olman gerekiyor, tabi Sınavdan Erken Çıktığını Vurgulamak İstiyorsan Mesele yok ;)
Aslında orada sınava geç kaldığıyla ilgili bir kabus görüyor. ÖSS'nin piskolojimize olan katkıları... Demek tam anlatamamışım :)

Hımm evet biraz eksik olmuş son kısım yani sahneden Önce Küçük bir İpucu verseydin yazı olarak daha rahat anlaşılırdı ;)
Hmmm orada yere sarkan uyuyan bir insanın kolu var sonra birden uyanıyor, yani herşeyi de filmden beklememek lazım değil mi. Polisiyeleri izlerken en başta "Katil uşak ama siz izlemeye devam edin." diye yazdığını hiç görmedim :D Yiğit özgür'ün bir karikatürü var; televizyoncular bir yönetmenle röportaj yapıyorlar, yönetmen de "Filmde şarkıcı bir çocuğun zengin olma çablarını anlatıyoruz" gibi birşey söylüyor, televizyoncular da soruyor "peki olabiliyor mu?". Adam da "sinemaya gelin görün" diyor. Sinemaya gidiyorlar perdede yönetmen çıkıyor "OLAMIYORRR" diyor. :D onun gibi birşey oldu bu da.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Demek İstediğim Cevabı yaz anlamında değildi, Küçük bir İp ucu vermen yeterli idi. Uyuyan İnsanı görüyoruz sonra sabah oluyor sonrada saati görüyoruz.Ancak Filmin genelinde bu İnsanın Sınava geç Kalacağa dair bir belirti hiç yok. En azından Son sahnede Saati O şekil Görünce "Lanet Olsun" ve ya "Hayıııııır" Diye bir ses ve Telaşa kapılmış bir İnsanın bakış açısı İle son anda mesaj verilebileceğini Düşünüyorum ben.

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
PcMaSTeR dedi ki:
Demek İstediğim Cevabı yaz anlamında değildi, Küçük bir İp ucu vermen yeterli idi. Uyuyan İnsanı görüyoruz sonra sabah oluyor sonrada saati görüyoruz.Ancak Filmin genelinde bu İnsanın Sınava geç Kalacağa dair bir belirti hiç yok. En azından Son sahnede Saati O şekil Görünce "Lanet Olsun" ve ya "Hayıııııır" Diye bir ses ve Telaşa kapılmış bir İnsanın bakış açısı İle son anda mesaj verilebileceğini Düşünüyorum ben.
Peki. Sizin fikriniz...

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ben tekrar izledim, daha çok zevk aldım.
Gerçekten güzel. Tabi dediğin gibi kamerayı daha iyi ayarlayabilsen, görüntü daha kaliteli olsa daha güzel olacak.
Farklı çalışmalar da bekliyoruz.. :p

Bu arada sınava geç kaldığı anlaşılıyor. Göz açıp kapama efekti bile var :p

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Beni çok duygulandırdı. Eski günler aklıma geldi. Ne çok dert ederdim hepsi geride kaldı. O stresi yaşamakta, üniversitede çok güzel. Başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tekrar çok teşekkür ederim arkadaşlar. Benim de geride kaldı çok şükür. Peki ne oldu? ÖSS bitti ders notları, vizeler, finaller geldi:). Sınanmaktan gına geldi :D.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bu arada hazır ramazanken banada dua edin bende bilkente burslu gideyim

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İçinde gizli reklamlar da var çaktırmadan. turkcell birde saran kaplama ;D

Güzel bir çalışma olmuş.

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hergunun bole gecıyor 1 sene boyu zor ıs valla ya sukur allahıma gerıde kaldı o gunler hos unıversıtede de aynı seyler ama bu kdr sıkıntı yok ...

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bdco dedi ki:
Bu arada hazır ramazanken banada dua edin bende bilkente burslu gideyim
Allahım, ÖSYM yerleştiremese bile sen bu kulunu Bilkent'e burslu yerleştir yarabbim. Amin.