SDN Heroes Kulübü

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
noel dedi ki:
bildiğim kadarıyla nathan yaşıyor ama peter öldü sanıyor,peter hafızasını kaybetmiş aşmış artık yeteneklerinde,sylar sağ ama hiç gücü yok bi bardağı kıpırdatamıyor
Artık yaşadığını biliyor,ayrıca peter'ın hafızasıda yerine geliyor ;D Sylarsa adam öldürmeden gücü olmasada vazgeçmedi :)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Peter'in hafızasının yerine gelmesi Aynı Türk filmlerininki gibi saçma olmuş.

Ayrıca bu bölümde çok az karakter vardı. pek beğenmedim.

ayrıca (söylemeden edemeyeceğim :D) Hiro'nun öpüşme sahneleri çok komik oluyor yaw :D Gülmekten ölüyorum resmen.

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Acayip Spoiler içerir bilginize
bscap0003sqe2.jpg

Yukarıdaki işaretli bölgedeki resim farkettiyseniz eğer 5. bölümde Micah'ın Monica'ya gösterdiği "Taklitçi" çizgi romanının kapağıydı.
bscap021cy1.jpg

Ne dersiniz hoş bir bilgi olabilir mi?

Tahliye Monica nedeniyle oluşmuş olabilir mi?

Zaten Bob bu bölümde " Şehrin bazı güçlere ihtiyacı var " dedi Monica'ya yani şu anda elindeki ipoda benzer şeyden istediği her türlü yeteneği kazanacak ve halk kahramanı olacak verilen spoilerlar bu yönde.,
capturelh6.jpg
Evet Arkadaşlar Tahliye Kağıdı ve yazanlar

Tahliye ilanı

Tahliye düzen emri

Lütfen tahliye rotasını takip ederek hemen şehirden ayrılın
ana vatan güvenliği bütün tahliye rotalarını koordine ve sorumluğuna alıyor
şartların kötüleşmesinden doalyı,bazı noktada,tahliye noktaları kapalı olabilir
risk altında kalan insanlar bir son çareye yönlendirilmiş olacak

Şimdiden söyleyeyim: Tüm teoriler 2. sezon 6. bölüm dahilinde olanlarala alakalıdır. Eğer bu bölümleri seyretmediyseniz teorileri okumayınız.
Yorumlarınızı bekliyorum.
1. Kensei : Bir çoğumuzun Hiro'nun geçmişte Kensei'nin yerine geçeceğini tahmin ettiğini sanıyorum. Bir ara bende bu kanıdaydım. Ancak sonra fikirlerim değişti. Eğer 12 ler meclisinin resmine dikkatli baktıysanız sadece iki kişinin tam olarak gözükmediğini görürsünüz. Biri en sağ alt köşedeki adam diğeri ise Mr. Petrelli (Peter ve Nathan'ın babası).Sağ alt köşedeki adam için bir yorum yapamayacağım ama sanırım Mr. Petrelli aslında KENSEİ'nin ta kendisi (resme iyi bakın). Bu da demek oluyor ki Kensei ÖLÜMSÜZ. Yani tek gücü hücre yenilemesi değil.
Bu teorimi destekleyen bir başka teoride Nathan ile ilgili.
2. Nathan : Nathan sürekli aynada yanık suratlı halini görüyor. Demek ki bir zamanlar suratı öyleymiş. Muhtemelen bu teorilerim "4 Months Ago" ( sanırım 8. bölüm) bölümünde açıklığa kavuşacak. O halde birileri Nathan'ın suratını eski haline getirmiş. Bildiğimiz bu güce sahip tek kişi Linderman'dı ama o da su götürmez bir şekilde öldü. O halde bu güce sahip biri daha var. Peki kim Nathan'ın yanık suratını eski haline getirmek ister ki? Tabi ki onu çok seven biri. Bu da bu iyileştirmeyi yapabilecek kişi sayısını 2 ye indirir. Ya annesi yada babası. Ancak annesinin böyle bir gücü olsaydı Peter öldüğünde (1. sezon) kullanırdı. Demek ki geriye sadece babası - bir önceki teorime göre - Kensei kalıyor. O halde Kensei'nin bir başka gücü daha var: İYİLEŞTİRME.
Buradan Kensei'nin bir şekilde Nathan'ı patlamadan sonra bulup iyileştirdiği ortaya çıkar. Demek ki Nathan'a ulaştıysa Peter'a da ulaşmış olmalı.
3. Peter : Patlamadan sonra bir şekilde babası Kensei tarafından (belki bir ekip ile) bulunmuş olmalı. Elle (ellerinden elektrik saçan kadın) ile o zaman tanışmış olmalılar ki o güce sahip olsun. Demek ki Elle ile Kensei birbirlerini tanıyor. Ayrıca ADAM denen kişi ki şu ana kadar kim olduğunu bilmiyoruz ile de Peter tanışmış ki ondan bir not aldı. Hepimiz Peter'ın hafızasının silinmiş olduğunu görüyoruz. Bunun için de Haitili adamı şuçluyoruz. Ama bence durum farklı. Peter'ın hafızası özellikle silinmiş. Demek ki bir şeyleri hatırlaması istenmiyor. Bu muhtemelen babası ile alakalı olmalı. Sonra İrlanda'ya gönderilmiş. Cebine de Montreal'e gidip o notu bulması için tüm gerekenler konmuş. Hatta bunun için Elle bile görevlendirilmiş. O halde birileri geçmişi unutmuş bir Peter'ın o notu bulup aslında yanlış olan bir şeyi yapmasını istiyor. Öncelikle Peter ADAM denen kişiyi bulmalı. Bu kişi muhtemelen daha önce tanıdığı biri. Ama BOB'un söylediği gibi çok tehlikeli biri. Bu durumda ADAM hem çok tehlikeli hem Peter'ın tanıdığı hem de yanlış olan birşeyleri yapmak için Peter'a ihtiyaç duyan biri. O halde bence ADAM = Mr. Petrelli = KENSEİ. Çok emin değilim ama bence Peter'ın hafızasını silen yine KENSEİ dir. Bu da onun bir başka gücü.
Peki yanlış olan şey ne acaba!
4. Virüs : Bob'un Monica'ya enjekte edilmesini istediği AŞI (ki bu Monica'nın güçlerini sıfırlayacaktı) aranan virüs olmalı. Bir şekilde (tablolardan birinde bir tüp gözüküyordu) bu virüs yayılacak ve NY boşaltılacak. Ben bu yayılma işinin Kensei'nin başının altından çıktığını düşünüyorum. Çünkü Kensei kötü biri. 12 ler meclisindeki insanları da o öldürüyor. Keito'yu da o öldürdü bence (saldırganın fiziksel özellikleri tutuyor). Ancak virüs ŞİRKET'in elinde. Kensei'nin bu virüsü ele geçirmek için Peter'a bundan ihtiyacı var. Peter'ın hafızasını silmesi de bu yüzden. Çünkü Peter hiç bir şekilde kötülük yapmaz. Ancak onun hafızasını siler ve sanki iyi birşey yapıyormuş gibi olmasını sağlarsanız size yardım edecek olan çok güçlü bir silaha dönüşür. Sanırım onu durdurabilecek sadece iki kişi var. Biri Nathan (resmini gördüğü için onu tanıyıp sözünü dinleyebilir), diğeri ise Matt (aklına girip - uzaktan, ona yaklaşmadan - onu ikna edebilir). Bekleyip göreceğiz ama benim teorime göre onu durduracak kişi Matt olmalı. Çünkü Nathan'ın resmi o kutuya konduğuna göre Nathan'ın Peter'ı durdurma riski olmadığı düşünülmüş olmalı. Bu kadar ince plan yapan Kensei bu riski göze alamazdı. Demek ki Nathan Peter'ı durduran kişi olmayacak. O halde kesin Matt dir.
Peki kim bu Elle?
5. Elle : Hatırlarsanız Elle telefonda biri ile konuşmuş, ona baba demiş ve onun sözünü dinlemişti. Yukarıdaki tüm teorilerim ışığında bu kişi Kensei olmalı. Yani Elle, Peter, Nathan kardeşler. Belki aynı anneden değil ama yine de kardeşler.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kensei artık Adam onuda hatırlatmakta fayda var.12leri öldürende o.(yanlış mıyım?)

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Paylaşım hoş ama sarıyla vurguladığın parantez içleri gözümü aldı :p
şu çizgiroman bilmemnesine nası dikkat ettin hayret! teorilerde ii

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Tartarus dedi ki:
o dikkat çekilen nokta heroes fan sitelerinden alıntı kendi fark ettiyse o ayrı bravo ^^
bence de Adam 12leri öldüren kişi, Hironun babasını öldürdükten sonra ortadan kaybolması bunu kanıtlar nitelikte

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Jojoba dedi ki:
Tartarus dedi ki:
o dikkat çekilen nokta heroes fan sitelerinden alıntı kendi fark ettiyse o ayrı bravo ^^
bence de Adam 12leri öldüren kişi, Hironun babasını öldürdükten sonra ortadan kaybolması bunu kanıtlar nitelikte
e işte Adam'da Takezo Kensei değil mi ??? Bu haftaki bölümün sonunda çıktı ya.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
m1903 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
Tartarus dedi ki:
evet ben de onu kasdettim, ortada dolanan spolilerlar yine doğru çıktı. şu grev olayı bitse de sezon tehlikeye girmese ya :L

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Jojoba dedi ki:
m1903 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
Tartarus dedi ki:
evet ben de onu kasdettim, ortada dolanan spolilerlar yine doğru çıktı. şu grev olayı bitse de sezon tehlikeye girmese ya :L
Bizde sylar'ı katil bilirdik :) Hiroda az halt yemedi deel.

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
m1903 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
m1903 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
Tartarus dedi ki:
Yav ben henüz yedinci bölümü indiriyorm ama okuduklarıma bakılırsa çok geç kalmışım... :( takezo kenseinin gelecekte ne işi var hiro napıyor,nooldu? :p heyecan tüm hızıynan sürüyor yihaaa!! ;D

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tartarus dedi ki:
m1903 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
m1903 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
Tartarus dedi ki:
Yav ben henüz yedinci bölümü indiriyorm ama okuduklarıma bakılırsa çok geç kalmışım... :( takezo kenseinin gelecekte ne işi var hiro napıyor,nooldu? :p heyecan tüm hızıynan sürüyor yihaaa!! ;D
Cevaplarını verem mi :D

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
aman verme ama bendende bir spoiler olsun ortaya karışık işte heroes'un yeni herosu:

:p

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tartarus dedi ki:
aman verme ama bendende bir spoiler olsun ortaya karışık işte heroes'un yeni herosu:

:p
Bu özel güç değilki biraz fazla kuru fasulye ye seninde olur :)

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar NTV'de 2. sezon özel bölümü var şu anda kaçırmayın ;) Kamera arkaları falan.

Sonuç: Program 00:25'de başladı; 00:40'da bitti yahu, bu e böyle? >X< Rüzgar gibin geçti. :^)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
iol dedi ki:
Arkadaşlar NTV'de 2. sezon özel bölümü var şu anda kaçırmayın ;) Kamera arkaları falan.

Sonuç: Program 00:25'de başladı; 00:40'da bitti yahu, bu e böyle? >X< Rüzgar gibin geçti. :^)
Onu arasıra cnbc-e'dede gösteriyorlar.

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ABD'de 23 Ekim'de yapılan 2007 Spike T.V Scream Awards bu ay Cnbc-e'de yayınlanacak. Ödül töreni 27 Kasım günü saat 21.00'da ekranlara gelecek. Bu ödül töreninin Heroes hayranları için ayrı bir önemi var.<br /><br />Heroes bu ödül töreninde En iyi tv showu ve Claire'i canlandıran Hayden Panettiere, En iyi çıkış yapan oyuncu ödüllerini aldı. Törende, Sylar'ı canlandıran Zachary Quinton"un Star Trek ekibini (George Takei ve Nichelle Nichols'da dahil) ödül almak için çağırdığı "birinin kafası az sonra uçuralacakmış" hissini veren ürkütü konuşması hariç Çok neşeli bir havası vardı. Spike T.V'nin internet sitesinden geceyle ilgili bilgiler alabilirsiniz.<br /><br />Ödül töreninin bol Heroes'lu 09.44 dk lık bir kesimini izleyebilirsiniz<br />http://www.youtube.com/watch?v=RbsJtse-KhM

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
izledim 7.bölümü de manyak gidiyo ya heroes... yalnız 4 ay önce diye mi ne bi bölümü olacak yakında bu peterın patladığı anı felan gösteren onu bekliyom ben asıl :)

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yav 8. bölümü indiren var mı? bana şöle düşük mb'li bi link atabilecek olan...

pirina3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaşlar eğer dizinni bölümlerini download etmek isteyen varsa www.massrush.com adresine üye olarak yapabilirsiniz ben diziyi izleyemedim şuanda oradan indirerek izlicem:D

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Promoya bakılırsa eğlenceli bir bölüm bizi bekliyor, bizim nakamura çoşmuş kendini aşmış artık! Yeni kötümüz peter olabilir mi?

hale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba
Ben heronun yeni hayranlarındanım.. alt yazı ile ilgili bir sorunum var ! altyazıyı indirmeme rağmen açamıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.. ;(

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
altyazı ile dizinin bölümü aynı isimde olmalı

heroes.204.hdtv-lol.avi heroes.204.hdtv-lol.srt gibi

kagu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
süper süper süper.. :)