Hazır Olun, Hancock Geliyooor!!!

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
1_main.jpg
<br />Columbia Pictures tarafından hazırlanan ve başrolünde Will Smith'in olduğu Hancock’a dair ilk tanıtım videosu yayınlandı.<br /><br />Çarşamba akşamı American Idol programında yayınlanan videoya aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Peter Berg’in yönettiği aksiyon komedi türünde olan filmde Will Smith’e Charlize Theron ve Jason Bateman eşlik edecek. 2 Temmuz 2008 tarihinde Amerika’da gösterime girecek olan filmin ülkemizde gösterime gireceği tarihte belirlendi: 15 Ağustos 2008.<br /><br />(I’m Legend filmindeki oyunculuğuyla beğeni toplayan Will Smith, Sony’nin süper kahraman temalı aksiyon komedi filmi Hancock’la geliyor.<br /><br />Filmin yönetmeni Peter Berg. Ayrıca filmde Will Smith’in yanında Charlize Theron, Jason Bateman ve Eddie Marsan’da başrollerde.<br /><br />Diğer süper kahraman hikayelerinden oldukça farklı olacak olan filmde Hancock adlı süper kahraman aklı karışık bir şekilde, içine kapanık ve yanlış anlaşılmalarla dolu. Her ne kadar kahraman olsa da bitse de gitsek havasında olan bu kahramanın hayata bakışı bir halkla ilişkiler sorumlusu olan Ray Embrey’i (Bateman) kurtarmasıyla değişir.<br /><br />Filmin ülkemizde gösterime gireceği tarih ise 15 Ağustos 2008.)<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=rZQQgvhn4jg<br />http://www.youtube.com/watch?v=R1yaJ0zDl-o<br /><br />Filmin ilk fragmanında bile heyecanlandım.Muhteşem bir film geliyo.Bekliyoruz :)<br /><br />KAYNAK

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Süper bir film olacağa benziyor zaten oyunculuk olarak Will Smith'e diyecek birşey yok bize anca izlemek düşer :D

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel filme benziyor inşallah çok abartmamışlardır

AC/DC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peter Berg yine yapacağını yapıyor : )

Nemesis

Dekan