Operatör Tercihinizde Son Sözünüz ?

Operatör Tercihiniz?

• Kullanılan toplam oy
    511

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Avea'da gönderdiğim mesajların 2 gün sonra yerine ulaştığını çok iyi hatırlıyorum. :)
Seninkiler yine ulaşıyor benimkiler başarısızlıkla. :D 5.katta oturuyoruz odaya geçiyorum Avea 3G şebekesi gidiyor Edgeye dönüyor. Ama Turkcell Vodafone öyle değil tabi. :)

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paran bolsa turkcellden iyisi yok.
ama bütce azsa avea
netekim benimkide avea

redthecrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone ve turkcell kullanıcısıyım yakınlarımın turkcell hattı olmasa favorim vodafone olurdu...

Chev Chelios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hesaplı = kalitesiz
kalite = TURKCELL

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

Hehe. eyüp meydanında 0 sinyal alan ben, turkcele geçdm. aynı gun. % 1000000 memnunum. sertab ablaaa bzm evede bekkerim çok iyi çekior bura xD

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Vodafone hattım var, aylık ödemem oldukca yüksek. Sebebi ise sevgili Avea lı arkadaşlarım.

Arkadaş hiçbir yerde cekmiyor adamların telefonu hep benim telefonumdan konuşuyorlar. :D

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hesaplı = kalitesiz kalite = TURKCELL ---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:29 ---------- Hehe. eyüp meydanında 0 sinyal alan ben, turkcele geçdm. aynı gun. % 1000000 memnunum. sertab ablaaa bzm evede bekkerim çok iyi çekior bura xD
ya tamam da sertab ablani napican evde :p bu mesaj sanki +18 oldu biraz bize gel 5ceker felan :p enisteyi de cagirsan belki ayip olmazda oyle de durum supheli :D

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
türkcellde var vodafonede tabi tercihim vodafone türkcell heryerde çeker muhabbeti ise palavradan ibarettir arkadaşlar sertap la bu konuyu sabaha kadar tartışabilirim :D
edit: ankette düzeltme yapılmalı ttnet mobilde var artık :D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Hayat güzel Avea lıya . 19 liraya her yöne 500 dakika 1000 sms 1024 mb internet daha ne istenir ki.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Avea ömrümü yedin ömrümü ? Kız arkadaşımla uzun uzun görüşmesem inan senden uzak dururum taraftar kendi arasında sınırsız görüşme. Taraftar faturalı tarifesine (aylık 15 lira güya) geçtim turkcell den geçmez olaydım. Sürekli olarak 70 lira aşağısı gelmedi. Geçen ay 300 lira fatura geldi :cursing::cursing: şoke oldum. Sonra itirazlar inceleme başlattım tam 255 lira geri iade işlemleri başladı. Günde 5 kez arayarak 11 günde zar zor paramı hesabıma aktarttım bayağı uğraştım. Ve yine fatura geldi ve 210 lira hiç konuşmadığım halde :cursing: (bayramı zehir ettiniz) ve yine aynı prosedürleri yapacağım sanırım ve hemen iptal ettirip vodofone geçeceğim aylık 55 lira olan tarifesine.

Avea çalışanları eğer ki kuruş dahi hakkım geçmiş ise hakkımı size helal etmiyorum. Tüketici olarak sizden hiç memnun değilim ha birde şebekeniz merkezi yerde bile çekmiyor. Artık evde ya da iş yerinde tavanlarda geziyorum belki sinyal yakalarım diye...!!!!

Ha birde şunu demezler mi, paranız size öteki ay gelecek faturalardan düşülecek diye, demiyorlar ki hesabınıza da aktarılır onuda Allahtan bu işlemleri çok kez yaşamız bir avea hattı olan arkadaşımdan öğrendim yoksa faturamı da kapatamayacaktım faturamdan bana olan borçlarının düşmesini 6 ay bekleyecektim.

Demişti bana uzak dur diye keşke dinleseymişim. :confused1: Bugün bir polis arkadaşımla görüştüm ona da 180 lira gelmiş ona tüm prosedürleri anlattım ve o da inceleme başlatacak yoksa paşa paşa ödeyecektım diyor..

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avea nın faturalı hattını kullanıyordum.Daha sonra kontürlü hattına çevirdim.Yeniden faturalı hatta geçmek istediğimde telefon ile bu işlemi yapamayacaklarını bayilerine başvurmam gerektiğini söylediler.Bende madem bayi ile uğraşacam vodafone geçeyim dedim gayet memnunum sağol avea ve müşteri hizmetleri:)))

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Kesinlikle vodafone.Hem turkcell inde çekmediği yerler var.Ayrıca benide çekmiyo:p

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Aslında Ben tüm operatörleri denedim, şuanda turkcell ciyim.. evet fiyat bakımından biraz pahalı kampanyalarıda biraz kısıtlı ama yinede en iyi çeken bizim çevrede turkcell olduğu için turkcell

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Turkcell..... Nedeni: renklerinden dolayı :):):)

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Turkcell. Belki kazıklanıyoruz ama başka operatör tanımam.

Levent2101

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Malesef Turkcell Neden: Diğer Operatörlerde Adam gibi internet paketi yok olsa hiç durmam

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Örnek olarak kaç gb paket kullanıyorsun ve ne kadar ödyorsn ?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Malesef Turkcell Neden: Diğer Operatörlerde Adam gibi internet paketi yok olsa hiç durmam

Örnek olarak kaç gb paket kullanıyorsun ve ne kdar ödüyorsun tcellde ?

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

en az 1 GB Kullanıyor(dum) 29 TLye şimdi tatil olduğundan aylık 100mb kullanıyorum A-GPS yada Google Maps için buda 10TL

Faturalı isen Avea 'da 10TL ye 250mb internet pk ve 250 yurtiçi heryöne sms alabiliyorsun ,
23TL ye 1gb ve 1000 sms alabiliyorsun
Faturasız isen Avea 'da 1gb paketi sadece 9tl ye alabilirsin

Çekmiyor diyorsan ,
Vdofone de 7,99tl ye sınırsız alabiliyorsun (100mb makul kullanımı var )

Levent2101

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea Burada Çekiyor ama Vadofone a Geçmeyi zaten düşünüyordum sanırım bu hafta geçerim teşekkürler :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
100 Mb yeterli diyorsan Vf ye geç ama daha Fazla kullanırım diyorsan tavsiye etmem hız düşünce bir halta benzemiyor , Tarifesi güzel diyorsan yine söyle Hangi tarifeyi Kullanmayı düşünüyorsan (tcell veya vf de ) , Aveada alternatifini sunabilirm.

Örnek olarak kaç gb paket kullanıyorsun ve ne kdar ödüyorsun tcellde ?

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

Faturalı isen Avea 'da 10TL ye 250mb internet pk ve 250 yurtiçi heryöne sms alabiliyorsun ,
23TL ye 1gb ve 1000 sms alabiliyorsun
Faturasız isen Avea 'da 1gb paketi sadece 9tl ye alabilirsin

Çekmiyor diyorsan ,
Vdofone de 7,99tl ye sınırsız alabiliyorsun (100mb makul kullanımı var )

CodeName347

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Turkcelliydim bundan 3 sene yada 4 sene oncesine kadar.kardesim neydi o oyle ya para tuzagiydi resmen daha sonra vodafone aldim alali bayagi oldu 2 yada 3 tam hatirlamiyorum ama acayip rahatim.o gun bu gundur Turkcelle tovbeliyim Turkcell kullanan arkadaslarida vodafone li yaptim memnunlar acikcasi :D
KIRMIZI ! :D

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Avea Kullananlara Sadece Acıyorum.Savunanlara İse Diyecek Kelıme Bulamıyorum.

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Şirketin verdiği Turkcell'in üstüne tanımam :))) 5000 dk Turkcell. 5000 dk Şirket. 3000 dk Harici. 1000 SMS ve 4 B internet :) Daha ben başkasını nasıl seçeyim ?

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben (0535)'li Vodafone'liyim :p...Bilmem anlatabiliyormuyum .