Öneri pc

Bu konuyu okuyanlar

Tufantek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar öncelikle 10k kadar bütçem var
Fakat laptop mu toplama pc mi alsam karar veremiyorum kullanım amacım
Dw ps fw ve farklı adobe uygulamaları kullanıcam
2 3 tanede oyun yükliyicem
Bu pc nin beni 2 3 yıl götürmesini istiyorum
Monster abra 15.8.3 almayı düşünüyorum
Fikirleriniz nedir ??

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Monster abradan memnun kalan çevremdede birçok arkadaşım var.

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Toplama kasa performans olarak çok daha fazla performanslı ama ben taşıyacağım dersen laptop daha iyi. Photoshop gibi programlarda renk doğruluğu önemli o yüzden msiyi unut ekranları 45 ntsc. Monster ve casper hiç düşünme.
Bence bunu al geç. Senin gibi Adobe kullanacaklar için yapılmış Bi laptop. İ5 10300H gtx 1650 ti var. Oyununuda rahat rahat ultrada oynarsın. Ekran 500 nit(çüş dedim ilk gördüğümde) 144hz ve Adobe rgb yi tam karşılıyor diğer karşılayanlar 20k fln.

Tufantek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Toplama kasa performans olarak çok daha fazla performanslı ama ben taşıyacağım dersen laptop daha iyi. Photoshop gibi programlarda renk doğruluğu önemli o yüzden msiyi unut ekranları 45 ntsc. Monster ve casper hiç düşünme.
Bence bunu al geç. Senin gibi Adobe kullanacaklar için yapılmış Bi laptop. İ5 10300H gtx 1650 ti var. Oyununuda rahat rahat ultrada oynarsın. Ekran 500 nit(çüş dedim ilk gördüğümde) 144hz ve Adobe rgb yi tam karşılıyor diğer karşılayanlar 20k fln.
Aklımda hem laptop hem toplama pc almak var 7k ya şu masaüstünü alıp 2.el 2 veya 3k ya laptop alabilirim diye düşünüyorum ama karar veremedim

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Aklımda hem laptop hem toplama pc almak var 7k ya şu masaüstünü alıp 2.el 2 veya 3k ya laptop alabilirim diye düşünüyorum ama karar veremedim
3kya düzgün laptop bulamazsın muhtemelen en az 6k

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
önermeyin şu lenovoyu çöp kardeşim çöp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikirleriniz nedir ??
kardeşim uzun ömürlü olsun performansıda yüksek olsun diyorsan git msı al arkana bakma

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
önermeyin şu lenovoyu çöp kardeşim çöp

kardeşim uzun ömürlü olsun performansıda yüksek olsun diyorsan git msı al arkana bakma
fiyat??? 10000tlye düzgün msi bul da at

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
fiyat??? 10000tlye düzgün msi bul da at
kardeş ben önerdim çöp gibi menteşesi kasası ekranı olan bir bilgisayar almaktansa adam gibi olsun anlamında söyledim :D sakin ol

Fikirleriniz nedir ??

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
kardeş ben önerdim çöp gibi menteşesi kasası ekranı olan bir bilgisayar almaktansa adam gibi olsun anlamında söyledim :D sakin ol

çöp gibi menteşeli model hangisiymiş söyle bakalım

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
çöp gibi menteşeli model hangisiymiş söyle bakalım
hepsi :D bende lenovo kullanıcısıyım çevremdede çok kullanan var ve hiçbiri memnun değil 6 aydan sonra servissiz olmaz zaten lenovo adeti bir yerden patlak verir

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
hepsi :D bende lenovo kullanıcısıyım çevremdede çok kullanan var ve hiçbiri memnun değil 6 aydan sonra servissiz olmaz zaten lenovo adeti bir yerden patlak verir
4 yıldır bende kullanıyorum diğer arkadaşlarımda 2 3 sene değişiyor seriye bağlı olabilir bizdekiler legion örnek olarak. hepimiz memnunuz. hiç servise gitmedik.

Tufantek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Lenovo kullanan 2 3 arkadaşım var biri sorun yaşadı diğer 2 si hala sapa sağlam kullanıyor bilgisayarı nasıl kullandığınıza bağlı

boksor5215

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4 yıldır bende kullanıyorum diğer arkadaşlarımda 2 3 sene değişiyor seriye bağlı olabilir bizdekiler legion örnek olarak. hepimiz memnunuz. hiç servise gitmedik.
Aynen öyle daha vatanda duran Lenovo ısınmisti temsilci bile şaşırdı. Onuda geçtim aktif kullanan arkadaşım var. En iyisi bile 1 2 aya çöp oluyor sağ üst kısmimi ne kalorifer niyetine kullanirsiniz artik

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Aynen öyle daha vatanda duran Lenovo ısınmisti temsilci bile şaşırdı. Onuda geçtim aktif kullanan arkadaşım var. En iyisi bile 1 2 aya çöp oluyor sağ üst kısmimi ne kalorifer niyetine kullanirsiniz artik
Hangi modeldi? Ve lenovoda bence bütçe yetiyorsa donanımdan kısıp legion yoga gibi üst seriler alınmalı.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
8yildir kullanıyorum iki farkı üniversite de kullandım hala sağlam iş görüyor servise bile gitmedi termal macununu bile degismedim daha çöp diyen PC kullanmayı bilmiyordur makineye kaldıracağı yükten fazlasını yüklersen tabi 1 yılda hiçe cikarirsiniz

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
8yildir kullanıyorum iki farkı üniversite de kullandım hala sağlam iş görüyor servise bile gitmedi termal macununu bile degismedim daha çöp diyen PC kullanmayı bilmiyordur makineye kaldıracağı yükten fazlasını yüklersen tabi 1 yılda hiçe cikarirsiniz
kardeş gtx 1050 ti var sadece lol oynadım youtubeda gezdim gidip de forza horizon 4 inidirp pcyi zorlamadım menteşeden 2 kere power tuşundan 1 kere servise gitti görüyoruz ne kadar iyi olduğunu :D

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
HAHAHA CİDDİMİSİN ABİ ŞAKAMISIN SEN YA, önermeyin şunu sırf i5 var diye , kardeşim leptop alıcaksan hp omen monster gibi markalar alçaksın bütçe 10 k ise

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Ya kardişim siz işi hiiiç bilmiyorsunuz Casper alcaksınız (Cidden Arkanıza Bakmayacaksınız) bakarsanız bozulur fln maazallah.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bence toplama alın. Laptop'a o kadar para vermeyi gereksiz görüyorum. Performans konusunda daha iyi olur. Laptop konusunda asus yada msi derim.

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
HAHAHA CİDDİMİSİN ABİ ŞAKAMISIN SEN YA, önermeyin şunu sırf i5 var diye , kardeşim leptop alıcaksan hp omen monster gibi markalar alçaksın bütçe 10 k ise
i5 süpermi kardeşim i5in nesi iyi başka bu ekranlı modelmi var ve hp monster dediğin markalar malzeme kalitesi dipte soba görevi gören aletler. Ve Türkçe derslerini kaçırma güzel kardeşim.

kardeş gtx 1050 ti var sadece lol oynadım youtubeda gezdim gidip de forza horizon 4 inidirp pcyi zorlamadım menteşeden 2 kere power tuşundan 1 kere servise gitti görüyoruz ne kadar iyi olduğunu :D
Hangi model y520 ise normal. O model kronik sorunlu ama yenilerinde öyle bir problem yok. Ben y720de ve y700de hiç problem yaşamadım.

yusufyahyaoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar acil bir sorum olacaktı bende
msi b450m a pro max
750w 80+ 120mm psu
2x8gb 3200hz cl16 ddr4 ram
Ryzen 7 3700x + corsair h45 120mm
Şu an msi Rtx 2070 super ventus um var 2-3 ay sonra ekran kartını rtx 3070 ile değiştirmek istiyorum bu parçalar uyumlu olurmu ? Neyi değiştirirsem daha iyi olur (anakartı pek değiştirmek istemiyorum) ?