Omuzda çıkan kıllar hakkında....?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Yaşım 16 daha ergen biriyim vücudu kılsız biriyim üst vücutta kıl yok ki zaten baba ve anne tarafım full kılsız bacaklar hariç bugün dikkatli bakınca farkettim omzumun tam üst kısmında sağ tarafta 2 sol tarafta 3 tane olmak şeklinde dikkatli bakılınca görülecek kısa ince baya güçsüz elimle çeksem kopar şeklinde kıllar çıkmış etrafı tertemiz saçma şekilde yayılma falan da yok bunlar daha fazla artar mı sizce almalı mıyım ? Yoksa ergenlikten dolayı sonradan dökülürler mi kendi kendine cevap verirseniz sevinirim.

İkinci bir sorum ise kaşlarımın ortasında sadece elimle orayı gerdiğim zaman görünen 4 5 tane kıl çıkıyor cımbızla alıyorum fakat her ay çıkıyor bunları kökten bitirme yolu varmıdır ergenlikten dolayı mı oluyordur sonra dökülür mü ? Ailemde baba ve anne tarafında dediğim gibi bacaklar hariç kaş ortası üst vücut herkes pürüzsüz neredeyse ben ergenlikten dolayıdır diye takmıyorum ama devam ederse epilasyona gitmemi önerir misiniz yaşım gelince ?

Şimdiden cevap verecek olanlara teşekkür ederim

Noire969

Asistan
Reaksiyon puanı
105
testosterondan dolayıdır belki ama genelde vücudun garip yerlerınde o tür şeytan tüyleri çıkabiliyor o yüzden takma büyüyünce horman seviyesi azalınca dökülürler

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
2 tane kılı bu kadar önemseme bence.
Önemseme değil zaten asla dokunmuyorum dokunmamda ben sormak istedim sadece aslında önemli olan kaş ortası tek kaş olma olayı sülalemde yok iken bende olması biraz ironik olur

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
testosterondan dolayıdır belki ama genelde vücudun garip yerlerınde o tür şeytan tüyleri çıkabiliyor o yüzden takma büyüyünce horman seviyesi azalınca dökülürler
Yok zaten dokunmam daha fazla çoğalmamasi için aslında önemli olan kaş ortası sülalemde tek kaş yokken eğer ben olursam çok ironik komik olur ama 5 kıldan Recep İvedik kaşına dönmem herhalde çünkü o 5 kılın kökü hariç diğer yerler ten rengimde ve pürüzsüz kaş ortasında

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Profil fotom aslında biraz fikir verebilir orada gözüküyor çünkü kaş ortası eğer yorum yapmak isterseniz