Nokia N8 mi, C7 hangisini tercih ederdiniz_?

rbg12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bırakın bu c7 işini boş veri iflah olmak o külüstürden şahsen be kullanı yorum ettiğim kürüğn bini bi para şarj9 saat gider arada donar mesaj yazarken donar geç yazar adamı kanser eder kısacası :cursing: N8:4:

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben c7 kullnıcısıyım hiçbir sıkıntı yaşamadım cihazla ilgili gayet kibar şık bir cihaz ancak donanım olarak n8 kadar üstün değil habeirniz olsun

kcr

Asistan
Reaksiyon puanı
14
C7 veya N8 ya da başka bir telefon, önemli olan alacağınız cihazda hangi özellikleri aradığınız. Şıklık, zerafet zevk meselesi. N8'in donma, kilitlenme gibi kronik sorunları ilk çıktığında bir kısım cihazlarda vardı. Yazılım güncellemesiyle onlar da ortadan kalktı diye biliyorum.
Bir de anlayamadığım nokta, symbiana ölü muamelesinin yapılması. Merak ediyorum, dış görünüş, donanım, müzik çalma-kaydetme, fotoğraf-video çekme, ofis belgelerini okuma-düzenleme, internette gezinme tv-radyo vb. özelliklerin haricinde uygulama zenginliği açısından ios ya da android'li cihazların cazip tarafı nedir? Her bir işletim sisteminde olduğu gibi symbian için de programlar yazılıyor, kullanılıyor. Eskisine göre şu anki durumu da gayet iyi. Sonuçta alacağınız telefonu bir ömür boyu kullanmazsınız herhalde. İlerisini bilemem ama bir müddet daha symbian kullanılmaya devam edecektir diye düşünüyorum.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
c7 de kamerası berbat 8 mp olmasına rağmen,otofocus en büyük eksiği,fixedfocus var yani hikaye buda,almayın n8 alın daha iyi,yarın olursa n8 le değiştircem geri, c7 metin fotolarda berbat çekiyor yani okunmuyor,n8 de otofocus falan var 12 mp siz düşünün artık,kaba ama erkek işi

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
var bende c7 gayet şık kaliteli bence 4 aydır kullanıyorum tek bir donma sorunu vs görmedim :) annayıda merakla bekliyoruz ardından da bella gelcekmiş :D
kamera sorununa ise söyleyeceğim su yakın fotoğraflarda evet sıkıntı ama 50 cm ilerisi fotoğraflar harika!
N8de ise çözülemeyen bir sorunu vardır video fotograf cekerken parlama olur kullanıcılar bunu kendileri lensin önündeki camla bir seyler yaparak gideriyorlar ama milyarlık telefonda bunu düşünemeyen nokiaya da sağlam bir küfür gidiyor :) varsa N8i olan yasamıstır bu videolardaki parlama sorunu sıkıntısını..

---------- Post added at 04:21 ---------- Previous post was at 04:17 ----------

gerçi adam almış telefonu ama bir yorumu koymamıs suraya bilader aldın söyle o kadar yormus millet kendini :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:bende var 8mp lik çift flaşlı telefom tam donalımlı telafon