Soru Ninjutsu nerede öğrenebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhaba arkadaşlar. Ben Ninjutsu öğrenmek istiyorum. Ve bunun için biraz araştırma yaptım. İnternette karşıma çıkan ilk yer Bujinkan Türkiye oldu. Siteye göz attım ninjutsu nun öğretildiği tek yer olarak tanıtmışlar kendilerini. Başka öğreten bir yer varsa asıl ninjutsu ya aykırı olan şeyleri öğretiyorlardır sahtekardır demişler. Sizce güvenilir midir burası? Başka bildiğiniz Kocaeli civarında gerçek ninjutsuyu öğreten yer varmı?

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Şimdi şöyle bir konuya değineyim. Yaptığım kısa bir araştırmada normal savunma sporları öğreten kluplere göre aylık ücreti yüksek. Boks, teakwondo gibi sporlar daha yaygın. Sanırsam Bujinkan Türkiye senin için daha doğru bir seçim olacaktır. Arayıp birebir bilgi almak senin için daha iyi olur. Ek olarak girişimcilik ruhum kabardı ninjutsu salonu açma planlardı sardı beni :D

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Şimdi şöyle bir konuya değineyim. Yaptığım kısa bir araştırmada normal savunma sporları öğreten kluplere göre aylık ücreti yüksek. Boks, teakwondo gibi sporlar daha yaygın. Sanırsam Bujinkan Türkiye senin için daha doğru bir seçim olacaktır. Arayıp birebir bilgi almak senin için daha iyi olur. Ek olarak girişimcilik ruhum kabardı ninjutsu salonu açma planlardı sardı beni :D
Ülke de bikaç tane olsa aslında çok güzel olur çünkü gerçekten çok güzel bir sanat. Ayrıca herkes aynı şeyi hissetmez belki ama ninja veya samuray gibi büyük bir ünvan almak çok güzel bir şey benim için. Kursuna gittiğim zaman ninja olacağım için çok mutluyum. Bu arada kendileri ile iletişime geçtim e posta yolu ile. Cevap bekliyorum. Aylık aidatı bizim için şuan yüksek bir rakam maalesef. Ama ilerde kesinlikle öğrenmek için gideceğim. Teşekkür ederim yardımınız için.