Netlimitsiz 8 Paketi 25 TL Oldu

Bu konuyu okuyanlar

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
indirim kaldırım yok :D önce indirip sonra geçircekler :D

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sevmedim TVBu' yu. Microsoft Silverlight zorunlu kılıyor.
Ne diyelim TTNET' tir ne yapsa yeridir.

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lafı hak etmekle kalmıyorlar sanki bu laf sırf onun için üretilmiş gibi lafı duyunca aklıma direk TTNET geliyor.
Aynen ben yarın aradıklarında detaylı bilgiyi isteyeceğim.Buraya da aktarırım.Ama şunu bilinki o kadın evi üstüme yap dese durup bir saniye düşünürüm :D O derece arkadaş ya.:)
---------- Post added at 18:30 ---------- Previous post was at 18:28 ----------
Beyler bu arada yeni öğrendim :D Benim uzun zamandır tv bu hediyem varmış :D TTnet vermiş Allah razı olsun ya yeni keşf ettim :D Beleş xD
senin mantığınla yaklaşırsak hiç birşey kullanamayız araba alıncada benzin olmadan çalışmıyor.
Dostum (elektirikli arabalar yaygınlaşana kadar) benzine muhtacız bu normaldir. Ama video izlemek için Silverlight' e muhtaç edilemeyiz. Ben Linux kullanıyorum Silverlight bana yaramıyor. Flash gibi alternatifler varken buna mecbur değiliz ?

Asıl bu mantıkla ilerlersek bağımlılıktan asla kurtulamayız.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
S.A. arkadaşlar.Bu konuyu bilmiyorum ama bende Temmuz ayında limitsize geçmiştim.Demek ki beni de arayacaklar :) Ararlarsa sizi haberdar ederim inş.

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S.A. arkadaşlar.Bu konuyu bilmiyorum ama bende Temmuz ayında limitsize geçmiştim.Demek ki beni de arayacaklar :) Ararlarsa sizi haberdar ederim inş.
Ayrıntıları birde onlardan dinlemeni öneririm. Verdiğim en son bağlantıda resmi sitesindeki bilgi mevcut.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
49 TL' lik fatırayı 7 aylığına 24 TL' ye düşürüyorlar 24 aylık taahhütlü yanlız sözleşmeyi aradaki fiyat farkını 49 tl den ödeyerek iptal veya değiştire biliyorsunuz.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
gel de sövme şimdi

bende geçen nisan ayında geçtim net limitsize ağustostan itibaren 49 olucaktı ama 53 ödüyorum :S

o 4 tl leri bi taraflarına ttnet ....

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
49 TL' lik fatırayı 7 aylığına 24 TL' ye düşürüyorlar 24 aylık taahhütlü yanlız sözleşmeyi aradaki fiyat farkını 49 tl den ödeyerek iptal veya değiştire biliyorsunuz.
Evet böyle bir geri dönüş var. Sözleşme bitmeden, sözleşmeyi iptal etmek istersen o zamana kadar kullandığın indirimi ve varsa borcunu çıkıcak ilk faturaya yüklüyorlar.
Eğer bir kaç ay geçmişse faturaya yansıyan ek gelir: 25x(geçen ay sayısı) + dönem borcu.
Hatırlatmadanda geçmiyim. Son zamanlarda şirketlere bir haller oldu. Gelen faturaya daha son ödeme tarihine yaklaşmadan not düşüyorlar şu şekilde; "eğer faturanızı belirtilen zamana kadar ödemesseniz hizmetimizi kesip yasal işlemler başlatılıcaktır." TTNET' ten kağıt fatura almadığım için ondan böyle bir tehtit almadım. Doğal gaz, elektirik faturasında böyle bir not yer alıyordu.
Demek istediğim şirketler kar elde etmek için bir hayli acımasız olabiliyorlar. Tarife kabul edilicekse ya çok kararlı olmak lazım yada ekonomik gelirimizin biraz iyi olması lazım.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
beni bugün ttnet ten arıyoruz dediler ama numara 02623318555 kocaeli numarasıydı,bizim bölgemiz değişik bir anlam veremedim.bana işyerim paketine geçmeyi önerdi,ben dedim ev kullanıcısıyım,daha avantajlı olduğu için işyeri paketi öneriyormuş.24 ay taahhüt veriyorsun,7 ay 27 tl sonra 53 tl'ymiş. altyapının yetersiz olduğunu,1mb hizmeti bile zor aldığımı,kabloların değişmesini beklediğimi söyledim,kendi sistemlerinde altyapının değiştirildiği kayıtlıymış,onun için aramışmış.... TTNET TEKİ BİLGİLERLE,MÜŞTERİNİN MUHATAP OLDUĞU HİZMET KESİNLİKLE BİRBİRİNİ TUTMUYOR. biraz ikna konuşmasından sonra son kararımı sordu,HAYIR DEYİNCE TELEFON YÜZÜME KAPATILDI. elimiz mahkum yoksa......

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
antiateist deneyimini paylaşman çok güzel olmuş. Kimimize 24 kimimize 25 kimimize 27 demişler. Aradan bir arkadaşa yinede 53 TL ödetmişler. Şimdi bi şükrettim reddettiğim için. İlerliyen dakikalarda bakalım TTNET ile ilgili daha neler okuyacağız?! :)

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya yok arkadaş bu TTnet'e güvenilmez boşver,hal böyle olunca ben tarifemden memnunum gadaşım.:D

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Sizi Ttnetten arayan soran olursa böyle birşey için,değin ki bizim Sdn'imiz var o yeter xD Ajans mübarek :)

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bence asıl işin perde arkasını kaçırmışsınız. Telekom, yaptığı zammın ne kadar ciddi bir şekilde eleştirildiğin farkında. Normal şartlar altında zam yapaydı ciddi bir tepki gelecekti. Buda doğal olarak onu dolaylı yoldan zam yapmaya itti. Şöyle düşünün; 7 ay sonra zam yapsaydı çoğumuz tepki verirdi. Ama önce verip sonra aldığından bu tepki minimize edilmiş oldu.

Gelelim 4 tl zammın asıl nedenine. Hatırlayın yalın Adsl geçtik geçeceğimiz yönünde pek çok haber çıkıyor. Yalın ADSL için ne kadar ödeyeceksiniz? cevp: 14tl. Peki, yalın ADSL geçmeden önce ne kadar ödüyordunuz? Cevap: 19–20 arası. Bu durumda yalın ADSL geçince Telekom’un 5–6 zararı olacak. Onu da bu yolla(fiyatı 49'dan 53 çekerek) kapatacak. Sonuçta yalın ADSL geçmemiş gibi kar etmeye devam edecek. Tabi hem yalın ADSl geçmiş hem de telefon kullanmaya devam edecekseniz bu durumda Telekom bir taşta iki kuş vurmuş olacak:)

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İşin perde arkasını kuramlıyamam ama sonunda 4 TL fazla ödiyeceğimiz aşikar.

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
bence bit yeniği vardır kesin:):)

Nisanda sözleşmem doluyor. Ondan sonra
geçeceğim uydunet' e,
elveda diyeceğim ttnet'e::D:D

Reaksiyon puanı
2,146
Kampanya yapacaksan adam gibi yap, o ne öyle 7 ay 25 lira ver 24 TL zarar et. Sonra 4'er 4'er çıkar parasını.
24/4=6
1 ayın zararını 6 ayda çıkaracaklar.
7 ayın zararı 42 ayda çıkacak.

Sonrası artık kullanıcının zararına..

42 ay uzun bi süre aslında o zamana kadar bi çok şey de değişebilir.

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
_kadıköyRAP_ aynı hesabı bende yaptım. İşin bütününde 49 ay var. Kabul etmek ne kadar işime gelir diye çok düşündüm. Ama TTNET gibi şirketlerin bu uyanıklığına papuç bırakıcak değilim. Biz internete haddinden fazla para ödüyoruz. TTNET ilerliyen zamanlarda fiyat düşürmesi gerekiyorken, uzun vadede dahada arttırıyor. Bak sen şu uyanıklığa.

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zaten tarife değişikliği sorun olmaz neden dersen tahayyütlü olsan bile online işlem merkezinden her türlü tarife değişikliğini yapabiliyorsun.Tek sorun 2 yıl gibi bir süre.Bu arada zaten kapatmayacak olanlar ''benim gibi'' problem değil.Ama arkadaş kıllanıyorum ya düzenim yerindeyken ne diye şimdi bu atraksiyon :D

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
O arayanlar müşteri hizmetleri değil. Saadet zinciri gibi çalışan kişiler. Benide aradılar ve bana size söyledikleri gibi sözleşme var demediler bastıra bastıra sözleşme yok dediler. Hızınız yükselecek yine limitsiz olacak ve 7 ay boyunca indirim alacaksınız dedi. İyi, güzel, hoş dedim kabul ettim. Bunlar eve gidip annemden babamın kimlik fotokopisini alıp imza attırmışlar anneme. Eve geldi öğrendim bu olayı kıllandım girdim ttnetin sitesine tarife değişmiş ve 24 aylık bir süre var. Geçirdikleri tarifede işyerim başlangıç netlimitsiz tarifesi. Ttnetin sitesinde böyle bir tarife yok vede ben bir ev kullancısıyım ama bana işeyim paketi vermişler. Varmı böyle birşey yha.
Artık ipini koparan call center açıyor.Yani her arayan ttnet'ten aramıyor.Bayiler çok yapıyor bu işi.Bazıları ipin ucunu iyice kaçırmış.Hatta şöle sölim ben şu an bir bayi ile anlaşıp verdikleri dataları arayarak evimden bile istediğim gibi satış yapabilirim.

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Artık ipini koparan call center açıyor.Yani her arayan ttnet'ten aramıyor.Bayiler çok yapıyor bu işi.Bazıları ipin ucunu iyice kaçırmış.Hatta şöle sölim ben şu an bir bayi ile anlaşıp verdikleri dataları arayarak evimden bile istediğim gibi satış yapabilirim.
Desenize işin ciddiyeti kalmadı artık. :)

hasbi_muharip

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya dostlar bende "NETLİMİTSİZ" tarifesindeyim daha 1 aylık:) Kasımda açtırdık iyi güzel hızlı nede olsa "8 mbps".. 15gb kota olayı vardı onuda aştık (palavra) :) Kasımda başlattığımız üyeliğimiz aralık başlar başlamaz ilginç bir hal aldı! Aralık 1 ya da 2 siydi tam hatırlamıyorum modem kafayı sıyırdı.. Net koptu.. Nete bağlanmak istediğimde "hatalı port" adı altında ttnet in ilginç bir sayfasına yönlendirildim. Nete bağlanmıyor yani sadece ttnetin "hatalı port" sayfasına bağlanıyordu.. Neyse 1. reseti yedirdim modeme belki düzelir diye.. Bir süre düzeldi sonra bi baktım net koptu ve yine ilginçtirki aynı hatayı aldım.. 2. Reset.. İnternet geldi gelmesine de çok yavaş geldi.. O "8 mbps" den eser yok. Şu an kullandığım internet 1 mbps gibi hatta daha beter.. Size işin en tuhaf kısmını söyleyeyim.. Bu net i 3 ortak kullanıyoruz ve yavaşlığı siz hesap edin..

-Şimd size günün sorusunu soruyorum: ------->TTnet iznimiz olmadan tarifemizi mi düşürüyor? (artık nasıl yapıyorsa remote diye bişey duymuştum)

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya dostlar bende "NETLİMİTSİZ" tarifesindeyim daha 1 aylık:) Kasımda açtırdık iyi güzel hızlı nede olsa "8 mbps".. 15gb kota olayı vardı onuda aştık (palavra) :) Kasımda başlattığımız üyeliğimiz aralık başlar başlamaz ilginç bir hal aldı! Aralık 1 ya da 2 siydi tam hatırlamıyorum modem kafayı sıyırdı.. Net koptu.. Nete bağlanmak istediğimde "hatalı port" adı altında ttnet in ilginç bir sayfasına yönlendirildim. Nete bağlanmıyor yani sadece ttnetin "hatalı port" sayfasına bağlanıyordu.. Neyse 1. reseti yedirdim modeme belki düzelir diye.. Bir süre düzeldi sonra bi baktım net koptu ve yine ilginçtirki aynı hatayı aldım.. 2. Reset.. İnternet geldi gelmesine de çok yavaş geldi.. O "8 mbps" den eser yok. Şu an kullandığım internet 1 mbps gibi hatta daha beter.. Size işin en tuhaf kısmını söyleyeyim.. Bu net i 3 ortak kullanıyoruz ve yavaşlığı siz hesap edin..

-Şimd size günün sorusunu soruyorum: ------->TTnet iznimiz olmadan tarifemizi mi düşürüyor? (artık nasıl yapıyorsa remote diye bişey duymuştum)
TTNET' in kirli çamaşırları yakında WikiLeaks' ta. :D:D
Bendede olmuştu aynı sorun. Tanışma safası böyle oluyor sanırım. Belki sende aradan bir süre geçince rahat edersin.

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben 2limitsiz kullanıyodum ne güzel anlaşmasız taahhütsüz. Ben evde değilken aramışlar annemi 24 ay taahhüt vererek 63 tl yerine 49 tl ödeyebilirsiniz demişler. Annem de kabul etmiş tabi. Çok uyanık bu ttnet. Ama az kaldı Süperonline Samsun/Atakum'a baştan sona fiber optik döşemeye başladı çok yakında fiber optik internet kullanırız :D

hasbi_muharip

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TTNET' in kirli çamaşırları yakında WikiLeaks' ta. :D:D
Bendede olmuştu aynı sorun. Tanışma safası böyle oluyor sanırım. Belki sende aradan bir süre geçince rahat edersin.
tanışma safhası böyleyse samimiyet safhasında nasıl olur bilemiyorum.. bi modemi resleyim bakiim düzelecek mi kerata..