Ne Yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

ByRnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamlar, 3 yıldır G2 kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum. Değiştirmek istememin sebebi ise kamerası ve hoparlörü. Kamerası artık bulanık çekiyor (galiba içinde fazlasıyla toz var), hoparlörden ise çevrede ufak bir ses olan yerde hiçbir şey duyulmuyor. Kısacası en az 2 yıl kullanabileceğim bu süreçte beni performans ve yazılım açısından yormayacak bir telefon arıyorum. Bütçem 2000 tl civarı ama gerçekten fiyatına değecek önerileriniz varsa biraz daha artabilir. Şimdiden teşekkürler...

M

Murat Burç

SDN Okuru
One Plus 3T , biraz daha çıkarsan Mİ6 , biraz daha çıkarsan samsung TR garantili S7
S7'nin kamerası en iyi olan cihaz
mi6 en güçlüsü
one plus en ucuz ama çok güçlü , s7 kadar güçlü

ByRnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki huawei p10 ya da one plus 5 için daha fazlasını vermeye değer mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki huawei p10 ya da one plus 5 için daha fazlasını vermeye değer mi
P10 , s7ye rakip olabilecek bir cihaz değil bence S7 daha iyi S7 zaten kamera genele vurduğumuzda kesin daha iyi
S7 vs OP5
One Plus 5 işlemci olarak daha güçlü 6 gb Rami var kamerası güzel
S7 ise daha iyi kameraya sahip
Seçiminizi ona gore yapın
OP5 fiyatına vatan gece indiriminden S7 Edge alabilirsiniz ona göre düşünün bir de

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Kamera çok iyi en iyi olmasın diyosanız 3t harika bi cihaz. mi6 nın bariz üstünlüğü yok kamerada. ama s7 nin kamerası ikisindende iyi

ByRnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında 1500 ve 2500 tl arasında ki bütün telefonlara baktım ve bir telefona fazla para vermek istemiyorum öte yandan ucuz diye eksik bir telefonda almak istemiyorum işte o zaman kararsızlık başlıyor. Samsung ile aram pek iyi değil ve kendi araştırmalarım sonucu mate 9 almaya karar vermiştim ama şuan xperia xz yi bile almayı düşünüyorum.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Yalnız bu telefonlardan hiç biri sana bi eksiklik yaşatmaz. sadece s7 nin kameraları 1 tık öndedir hiç tartışmasız

ByRnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eksiklik derken aslında 1500 civarındaki mi5s plus ve moto z play gibilerinden bahsetmiştim.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
oneplus 3t sorunsuz bir cihaz. ve mi5s i tokatlar mi5s fiyatına göre hepsini tokatlar :D

ByRnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son olarak fiyatların aynı olduğunu düşünürsek mi 6 mi oneplus 3t mi

ByRnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman daha fazla vaktinizden almayım ama gerçekten son olan sorumu sorayım 1 ay kadar beklemek bana olumlu anlamda katkı sağlar mı (yeni modeller yada fiyatta ucuzlama gibi)?

M

Murat Burç

SDN Okuru
o zaman daha fazla vaktinizden almayım ama gerçekten son olan sorumu sorayım 1 ay kadar beklemek bana olumlu anlamda katkı sağlar mı (yeni modeller yada fiyatta ucuzlama gibi)?
Yeni modeller gelmez mi6 veya op5im fiyatı düşebilir
Yeni model gelecek ama biri yeni Note öbürü yeni iPhone :D

wolkie82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
One Plus 3T , biraz daha çıkarsan Mİ6 , biraz daha çıkarsan samsung TR garantili S7
S7'nin kamerası en iyi olan cihaz
mi6 en güçlüsü
one plus en ucuz ama çok güçlü , s7 kadar güçlü
Güçlü nasıl bir örneklemedir ya boksör mü bu:D

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bence 2000 lira bandinda sony xperia xz de gayet alinabilecek bir cihaz