Moto G vs T50 vs Discovery vs Zenfone 5 vs İntouch 4

Bu konuyu okuyanlar

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Malesef islem gucu bakimindan ayni cift hoparlör 8 mp arka 2 mp on farklari denebilir zaten moto g yenilendi sloganiyla duyuruldu isim degismedi :)
(Yukarda ben de g2 demisim orasi ayri :) )

Tamam saol bende g2 yazdın diye öyle yazdım :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Snapdragon 600 ucuzladı diye reklam yapiodu qualcommen az bi s600 koymaları lazmdı ama 650-750 civarı gelirse yine iyi satar Moto G 2014

lunatics26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok büyük bir tereddütle Zenfone 5 aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim. Ki ben marka takıntısı olan biriydim samsung alacaktım arkadaşımın ısrarıyla aldım çok memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zf5 ve lg l90 arasinda kaldim nette hizli gezmesi ve şarjinin iyi olmasi benim icin yeyerli hanfisini tavsiye edersiniz?

santouryu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 5 ve wp 630 ikiside hosuma gitti telefona 1-2 oyun yuklerim gerisi face nette gezinti toplasan 10 uygulama olur sizce hangisi alinmali

S

SDN Okuru

SDN Okuru
t50 de şebeke çekme sorunu var arkadaşlar diğerlerinin 5 diş çektiği yerde t50 2-3 diş çekiyo bilginiz olsun...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak yaw moto g miş bunların arasında en iyi telefon zenfone 5

Emretas205

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 625 ablamda var ve çok saglam bir telefon Wp cihazlarda aşırı birşey beklemeyeceksin uygulama ve oyun yönünden asfalt 8 i çalıştırıyor ve 0 kasma ile çalıştırıyor gayet akıcı bir performans sergiliyor telefon Wp cihazlarda yavaşlama gibi bir problemde olmuyor ayrıca Kesinlikle tavsiye ederim 630 u almama sebebin flash galiba?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zenfone 5 ve wp 630 ikiside hosuma gitti telefona 1-2 oyun yuklerim gerisi face nette gezinti toplasan 10 uygulama olur sizce hangisi alinmali
Zenfone 5 kullanıcısıyım telefon çok iyi ama 630 la kıyasladıgın zaman eğer oyun oynamıyorsan Wp oldugu için yavaşlama kasma vs. gibi birşey olmaz ama android oldugundan bilirsiniz 1 yıl sonra performansı aşagı çekecek o açıdan 2 si arasında karar vermesi çok zor. Zenfone özellik yönünden 630 un baya üstünde + 630 da flash yok bunları da göz önüne almak lazım. Ben olsam zenfone 5 alırdım eğer flash sizin için sorun degilse 630 alırdım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence asus zenfone 5 tercih ediyorum asus kalitesine güveniyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asus zenfone 5 kulanin farki görün asus kalitesi hiçbirinde asus kadar güzel arayüz yok 2 fiziki 2 sanal çekirdek 4 çekirdek 2 gb ram deneyin görün android 5 de gelicek nisan ayinda açiklama yapildi ayrica redhod tasarim ödülü aldi telefon ve asusun çeşitli programlari mükkemel bu telefon denyin görün

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia 820 şuan hepsiburadada 550 tl bence kaçmaz lumia 630 da 512mb ram varken 820 de 1 gb ram var

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Fiyatı biraz yukarı çekmek istersem 1000 TL'nin altına düşen S4 alırdım.
Fiyatı aşağı indirmek için ise kullanmakta olduğum Nokia Lumia 620 440 TL'ye var.

Muadil mi bunlar diyeceksiniz, elbette değil ama Asus Zenphone 5'e 700 TL vermek yerine düşünülebilir alternatifler.

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Onermem zenfone 5 al l90 kullanan arkadaşlar var memnun değil

kardeş neyinden memnun değiller bi sıkıntısı varsa söylermisin çünkü ben kesin almayı düüşünüyorum.ve kullannlar varsa yazın lütfen lg l90 nasıl bir telfondur

zenfone 5 e gelince tasarımını hiç begenmedim şarjı sıkıntılı bataryaası gömük sarja baglı hayat istemiyorum.menü tusu geri tusu ekranın nerdeyse ortasında altta bir boşluk olmasına ragmen oda çok sinir bozucu.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
kardeş neyinden memnun değiller bi sıkıntısı varsa söylermisin çünkü ben kesin almayı düüşünüyorum.ve kullannlar varsa yazın lütfen lg l90 nasıl bir telfondur

zenfone 5 e gelince tasarımını hiç begenmedim şarjı sıkıntılı bataryaası gömük sarja baglı hayat istemiyorum.menü tusu geri tusu ekranın nerdeyse ortasında altta bir boşluk olmasına ragmen oda çok sinir bozucu.
8 gb dahili hafiza yetersiz, ön kamerası berbat, ekran o segmentte digerleri hd iken qHd
Ram maalesef 1 ve artik bu yetmiyor, güncelleme ise almayacak orasi da ayri mesele. İyi yanlari ise bazi yazilimsal özellikleri pil ömrü ve sanal tus yerine gercek tus bulunmasi.
Zenfone 5 sevmediysen konudaki diger alternatiflere bak moto g var mesela yenisi gelirse daha iyi olur tabi Türkiye'ye.

Son takdirde karar senin

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben bu güncelleme işinden anlamıyorum.l dir lolipoptuır vs hep gündemde ordan burdan görüyoz ama anlamıyorum.şimdi bu teli her türlü alıcam gücüm buna yetiyor.şu güncelleme olayını bana bi izah edin ya yani şu anda 4.4.2kitkat olması gerekiyor bu ne tür problemler çıkarır yada problem mi çıkarrır l gelirse artısı ne olur telefona bi izah edin teşekkürler

vatanda s3 799 tleye dümüş webe özel.s3 düşünmelimiyim yoksa lg l90 daha iyimi

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
arkadaşlar ben bu güncelleme işinden anlamıyorum.l dir lolipoptuır vs hep gündemde ordan burdan görüyoz ama anlamıyorum.şimdi bu teli her türlü alıcam gücüm buna yetiyor.şu güncelleme olayını bana bi izah edin ya yani şu anda 4.4.2kitkat olması gerekiyor bu ne tür problemler çıkarır yada problem mi çıkarrır l gelirse artısı ne olur telefona bi izah edin teşekkürler

vatanda s3 799 tleye dümüş webe özel.s3 düşünmelimiyim yoksa lg l90 daha iyimi

Ne s3 ü ya s3 mü kaldı çok para vermek istemiyorsan zenfone da bakabilirsin güncellemenin artısı yazılım gelişiyor hatalar gideriliyor daha stabil oluyor kitkatta kalması kötü bir şey değil ama güncel yazılım kullanmak herzaman daha iyidir.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Para biriktir LG G2 al daha iyi.

Olmadi Zenfone 6 alabilirsin.
ya neden zenfone bu kadar öneriliyor telefonun ekranı berbat soluk uzun dar tuşlar kötü konumlanmış menü tusu filan altta boşluk olmasına ragmen ekranın ortasına konmuş berbat. özellikleri iyi bi yandanda bataryası berbat.incelemeden önce bomba bişey bekliyodum telefonu bi inceledim elimde hüsran ya kamerası berbat 8 mp filan değil o 5 varsa anca göstermelik 8 yazmışlar.bunlar benm fikirlerim ama gerçekler o yüzden başka modeller bakın derim alacak varsa zenfonu.

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Aslında listeye Lumia 820 de eklenebilir. Fiyatları 550-600 tl civarında geziyor. Hem 1 gb ram var.