Minecraft pe de 2 kişilik server kurma yolları?

Bu konuyu okuyanlar

DiasaBo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Agalar benim ankaranın diğer ucunda bir arkadaşım var. Bilgisayarı olmadığı için pe oynamak zorundayız. Birlikte oynamak için 2 kişilik server kuralım dedik. Ama pek yol bulamadım yardım eder misiniz?

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Kuramazsınız diye biliyorum telefondan.Bir tane uygulama vardı ama o da kaldırıldı.

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Agalar benim ankaranın diğer ucunda bir arkadaşım var. Bilgisayarı olmadığı için pe oynamak zorundayız. Birlikte oynamak için 2 kişilik server kuralım dedik. Ama pek yol bulamadım yardım eder misiniz?
İkinizin aynı ağa bağlı olması lazım.Yoksa mümkün değil.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Aynı wifi ağına bağlı olmak zorundasınız bildiğim kadarıyla bende kardeşimle eskiden oynarken aynı wifi ye bağlanıyorduk

DiasaBo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynı wifi ağına bağlı olmak zorundasınız bildiğim kadarıyla bende kardeşimle eskiden oynarken aynı wifi ye bağlanıyorduk
Aslında bir yöntem buldum Microsoft hesabı açıp denedik ama bu kez online olmama rağmen offline görünüyormuşum

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,537
Sunucu kurmanıza gerek yok, hamachi ile aynı lan ağına bağlanıp lan üstünden oynayabilirsiniz.

DiasaBo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5