Minecraft Hamachi

Bu konuyu okuyanlar

harboss

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Ark La Minecraft Hamachi Kurduk Ama Moda Dair Hiç Bişey Kullanamıyoruz Minecraft Forgsuz Daki İtemlar Çalışıyor Ama Modlu İtemler Çalışmıyor Modlu İtemları Elle Tutabiliyoruz Ama Koyamıyoruz Modlar Çalışıyor Ama Sanki Birşey Engelliyor Hamachinin Sw Ayarlarında Olabilir.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Aternos veya başka bir web site üzerinden dene.

harboss

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
@harboss, modları sunucuya kurdunuz mu? Sadece kullanıcılarda olması yetmiyor.
aşko kurduk tabikide biz yıllarımızı verdik olm bu işe ama koyulmuyo itemler forge sürümüde aynı oyunla arkın sürümde doğru direk bebek gibi hamachi sw si işte

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
aşko kurduk tabikide biz yıllarımızı verdik olm bu işe ama koyulmuyo itemler forge sürümüde aynı oyunla arkın sürümde doğru direk bebek gibi hamachi sw si işte
Peki sunucu dosyalarını kendiniz mi yaptınız yani modları kendiniz mi yerleştirdiniz yoksa modpaketi geliştiricisinin sunucu dosyasını mı kullanıyorsunuz?

harboss

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Peki sunucu dosyalarını kendiniz mi yaptınız yani modları kendiniz mi yerleştirdiniz yoksa modpaketi geliştiricisinin sunucu dosyasını mı kullanıyorsunuz?
kendim tek tek mod seçip indirdim kendime koydum ve arkadaşımada attım bizdeki modlarla sw deki modlardda aynı

thehaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aternos da karışık baya mod yüklemek aternosda VPN aç hızlı olur bne 1 dk bile eeeklemiyom kapsekry VPN kullanıyom (preminyum)