Merhaba üyedaşlarım :)

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selam , merhaba . Öncelikle benim adım Kürşat İstanbulda ikamet ediyorum.Yaşım 15 ( malesef ).Shift delete forumunu aylardır takip ediyorum fakat üye olmuyordum.Bugün kendi kendime üye olmalıyım dedim ve oldum :) İşte burdayım :) Herkeze merhaba iyi forumlar :) İnşallah önümüzdeki zamanlarda iyi vakit geçiririz sizin gibi üyelerle :)
tabii bende seninle iyi vakit geçirmeyi isterim ama niye maalesef 15 yazdın çok merak ediyorum :) Akıl yaşta değil baştadır. (bende burada yavaş yavaş büyüyorum işte oysaki yaşım 19 :) [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] )

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Yok yok :D Gold Eagle işte Deagle'ı(CS'dekini kastediyon herhalde :p ) şimdi farkettim :D

Hemen cs anlamasaydın keşke :D gerçektede o silah var heralde :D

tabii bende seninle iyi vakit geçirmeyi isterim ama niye maalesef 15 yazdın çok merak ediyorum :) Akıl yaşta değil baştadır. (bende burada yavaş yavaş büyüyorum işte oysaki yaşım 19 :) @deatmania )

18 Yaşından sonrakiler daha fazla rabet görüyor :) Yani daha fazla takılıp dedikleri uygulanıyor. :) Tabikide öyle dakat o başın önem kazanabilmesi için yaşın ilerlermesi gerek. :)

Senin yaşında olabilmek için her şeyimi verebilirdim :) Hoş geldin :)

Al değişelim ruhlarımızı :D :) İstediğin yaş olsun öyle davran yeter :) Ama garip gaçabilir biraz :)

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
18 Yaşından sonrakiler daha fazla rabet görüyor :) Yani daha fazla takılıp dedikleri uygulanıyor. :) Tabikide öyle dakat o başın önem kazanabilmesi için yaşın ilerlermesi gerek. :)
öyle olsun bakalım. Kendi hiç bir zaman çok görme ama asla küçümseme...

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:D sayın psikolog bey 5 yıldan beri xanax kullanmakdayım :D psikysatrım hala intihar etmeyi düşünüyormusun sorusuna evet dedikce dayıyıor xanax ı bana :D sizde bağımlımı oldum :D

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
kavga yok.adam üşenmemiş üye olup.insanlara yardım için konu açmış.iyi niyet yani.isterse 7 sınıf çocugu olsun.

:D sayın psikolog bey 5 yıldan beri xanax kullanmakdayım :D psikysatrım hala intihar etmeyi düşünüyormusun sorusuna evet dedikce dayıyıor xanax ı bana :D sizde bağımlımı oldum :D

Bağımlı oldunuz evet hatta bayağı 5 yıldan beri "uyuşturucu" içiyosan ciddi bir sorun vardır :D Kendini seviyorsan bırak şunu :) Psilologunda takmıyor heralde :) İntiharda etme sensiz neyaparız buralarda :D

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bağımlı oldunuz evet hatta bayağı 5 yıldan beri "uyuşturucu" içiyosan ciddi bir sorun vardır :D Kendini seviyorsan bırak şunu :) Psilologunda takmıyor heralde :) İntiharda etme sensiz neyaparız buralarda :D

yarısının yarısnı içiyorum ya :D kuş gözü kadar bişey zaten :D

sinovax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hoşgeldin dostum bende yeni üye sayılırım senin gibi bir süre üye olmadan takılmıştım .d

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
hoşgeldin dostum bende yeni üye sayılırım senin gibi bir süre üye olmadan takılmıştım .d

Hoşbulduk :)

Yaş maş önemli değil ki :) Sen zaten adapte olmuşsun bi kaç günde :)

Opera kullanıyorum bilirsin anasayfasında benm bildiğim konuların etiketi var :) O değilde şimdi farkettim 2 mesaj ard arda attığım olmuş halbuki hiç öyle yapmamıştım. :huh: