Mafia 2 Yi Nasıl Buldunuz?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hiçbişey olmaz boşluk felan. zaten ikisinin senaryosu da farklı. ama 1 deki heyecan bunda yok. 2yi şuan oynuyorum hemen yarısına geldim oyunun. 15 chapter'mış, ben 8 deyim. Mafia 1 bayağı uzundu. yada bana öyle geldi :D.

ama bence önce 1 oyna sonra 2 oyna. çünkü arada tam 8 sene var bu da aşırı bi grafik farkı demek. önce 2 ye alışırsın sonra 1 e başlarsın tad alamazsın

böyle birşey demen şaşırttı beni :)
ilk oyundaki adamımızın öldürülüş sahnesi var ? bunu göz ardı edemezsin....
ve o sahnede bayağı şaşırmıştım...

eğer arkadaş mafia1 i oynamazsa ne kaybeder :confused1: kaybedeceği muhteşem bir oyun serisinin başlangıcı olur...:turned:

oyunu iftardan hemen önce bitirdim mükemmel olmuş:devil:

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Ben de şu an indiriyorum. Yorumlara baktıkça sabırsızlanmaya başladım. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Oyunu bitirmeyen hala oynayan okumasın :devil2:

Kod:
bu arada oyunu bitirenler sonda ki final sahnesinde Joe Barbaro'ya ne oluyo öldürülüyo sanırım ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ben hapishanedeyim fırsat olmadı az sonra devam ederim :D genel itibariyle iyi oyun :) ben mümkün olduğunca koşmadan yaptım görevleri hamburgerimide yiyorum sokakta adam dövüyorum polislere sataşıp hemen aracın plakasını dewğiştiriyorum araç modifiye ediyorum birazda yaramazlık yapıyorum :D genel itibariyle iyi ama grafikler öyle abartılacak kadar iyi değil en azından günümüz grafik teknolojisinin 1-2 basamak altında :) oyunu 1920*1080 full detay high pyshic ile oynuyorum bu arada :)

---------- saat 21:57 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:56 eklenmişti ----------

Ö.M ler için teşekkürler arkadaşlar :) İndiriyorum da her part 400 mb :D İndir indir bitmiyor kerata :D

partla ne uğraşıyorsun indir zamunda dan :D

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Mafia 1 i oynamadım ama müzikler grafikler vidyolar olsun hepsi uyum içindeydi :)
Oyunu oynarken kendimi senaryonun içinde hissettim :D

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yavaş yavaş oynuyorum 2'yi Türkçe yamasını bekleyerek. Bir yandan da 1.si iniyor onu oynayacağım bakalım :) 1'i oynamayan birisi için 2 fena değil ama yorumlara göre 1'i oynarsam 2'yi beğenmeyecekmişim gibi :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
aksine 2'de güzel :)
ama şöyle birşey vardırya, herşeyin ilki güzel ona takılmış millet :)

kurtboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackout ekra kartı sorununuz nedir acaba

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
blackout ekra kartı sorununuz nedir acaba

Bir sorunum yok, oyunu heba etmemek için biraz daha iyi bir kart almayı planladığımdan öyle yazdım. :)
8800 GT var şu anda ve fanı da biraz sorunlu. 3 yıldan fazla zamandır çok iyi idare etti ama şu oyunu 1680*1050 çözünürlükte GTX 460-470 ya da 5850 altı bir kartla oynayıp alacağım zevki törpülemek istemiyorum. Kaldı ki yakın zamanda Crysis 2 falan da gelecek.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Oyunlarla pek aram yok yani bir cevap vermek gerekirse.. biliyorsunuz işte.. :)

deepnees

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
radyodyoda hep aynı şarkılar çalıyor. keşke daha çok kanal ve şarkı olsa. oyun on numara.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
radyodyoda hep aynı şarkılar çalıyor. keşke daha çok kanal ve şarkı olsa. oyun on numara.

Henüz oyunu oynama fırsatım olmadı fakat GTA'dan bildiğim kadarıyla oyun klasörünün içindeki dosyalara istediğiniz müzikleri ekleme şansınız var. Yanlış da hatırlıyor olabilirim.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
D:\Oyun\MafiaII\Mafia II\pc\sds\music

belirttiğim yolda müzikler mevcut ancak dosya uzantıları .fsb :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bende oynadım bıtırdım ama umdugum sonu bulamadım ben baron olmayı beklıyodum herkese el opturcem faln ama yınede herkesı temızlıysn :) serının devamı gelır gıbı bence oynayısı guzel oyun gta havası versede dıyaloglar iyi oynayblcek herkes oynasın derm :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende oynadım bıtırdım ama umdugum sonu bulamadım ben baron olmayı beklıyodum herkese el opturcem faln ama yınede herkesı temızlıysn :) serının devamı gelır gıbı bence oynayısı guzel oyun gta havası versede dıyaloglar iyi oynayblcek herkes oynasın derm :)

Joe Barbaro'ya ne olduğunu anlayabildin mi peki :huh::confused1:

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ya kullandığım cracklerde hep sorun var galiba. Kalp atışı, bölüm bilmem kaçta takılmalar vs.

Şu an kurduğum sürümde şöyle bir kurulum ekranı var. Galiba kendinden ilaçlı.

dawdawd.png

Bilgisi olan :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ya kullandığım cracklerde hep sorun var galiba. Kalp atışı, bölüm bilmem kaçta takılmalar vs.

Şu an kurduğum sürümde şöyle bir kurulum ekranı var. Galiba kendinden ilaçlı.

dawdawd.png

Bilgisi olan :)

Hayır bu kendinden ilaçlı gibi gözüküyor ama açılmıyor nedense. Bende bunu indirdim tıkladım tıkladım açılmıyor hiç tepki vermiyor. Daha sonra işte sana attığım crack i yaptım sorunsuz oynadım. Ama yinede sen crack yapmadan dene bir belki işletim sistemi ile ilgilidir. W7 kullanıyorum :clover:

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ben de win 7 kullanıyorum. Çalışmasını sağlayabilirim diye düşünüyorum :) Kurulum bir bitsin de ayrıca göndediğin de hazırda bekliyor. :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ben de win 7 kullanıyorum. Çalışmasını sağlayabilirim diye düşünüyorum :) Kurulum bir bitsin de ayrıca göndediğin de hazırda bekliyor. :)

Valla bende öyle düşünüyordum ama :D Çalıştıramadım. Yani bütün uyumluluk modundan tutda yönetici iznine kadar bütün şeyleri denedim. Ama sende dene. Yaparsanda anlatırsın :devil:

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla ben win7 64 bitte oynuyorum zerre problem yok :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Kurdum hiç bir şey yapmadan oyun başladı sorunsuz bir şekilde. Fakat laptop çok fazla kaldırmadı 800 600 yaptım tüm ayarlar low ama güzel :)

Ayrıca menüye girdiğimde çalan müzik beni benden alıyor...

Oyunu çok beğendim :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Kurdum hiç bir şey yapmadan oyun başladı sorunsuz bir şekilde. Fakat laptop çok fazla kaldırmadı 800 600 yaptım tüm ayarlar low ama güzel :)

Ayrıca menüye girdiğimde çalan müzik beni benden alıyor...

Oyunu çok beğendim :)

Demek benle ilgili :glare:

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
9. chapter'da takılı kaldım :D geçemiyorum o kasap yeri felan adamlar beni görüyor yahu :D

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sağlam Oyun Olmuş Biraz Kısa :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
DLC si gelsinde onu oynayak bide. Ama Dlcdeki jimmy nin tip berbat ya. Vito Scaletta gibi karizma varmı bu dünyada :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Vito da harbi karizma var :D Bu arada araba sürerken zorlananlar için hız limiti var. L ye basınca aktif oluyor. Bu çok hızlı giderken polisi görünce yapmanız gereken ilk şey olsun :D çok çok beğendim lakin laptop işte low low low :(

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Vito da harbi karizma var :D Bu arada araba sürerken zorlananlar için hız limiti var. L ye basınca aktif oluyor. Bu çok hızlı giderken polisi görünce yapmanız gereken ilk şey olsun :D çok çok beğendim lakin laptop işte low low low :(

Leptop öyle ya. Görünüşte benim pcden biraz yüksek özellikte leptop var bende takır takır olan oyun leptopda kasıyor. Ayrıca o L tuşuda aşırı hızlandınmı polisi görsen bile işe yaramıyor :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
.chapter 3 e ancak gelebildim. Tıngır mıngır ilerleyebiliyorum. Oyunun en seri yeri videolar :D

Ahhh ahhh :)