Macbook air 2020 için port önerisi

Bu konuyu okuyanlar

opfdcks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3-4 gün içerisinde macbook air alacağım, ama monitör ve harici klavye mause kullanmak istediğim için nasıl bir port girişi alsam bilemedim, fiyat olarak çok da uçuk olmayan(maks 500) ama sorun yaşamayacağım ve bilgisayara zarar vermeyecek türden port arıyorum, kullandığınız veya bildiğiniz port varsa yardımcı olursanız sevinirim, iyi akşamlar..

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
blutooth klaveye ve mouse setleri var alabilirsiniz ama ben çok memnun kalmamıştım. zaman zaman bilgisayarı restart ettiğimde blutooth bağlanamıyordu ve kablo ile kendi klavyesini bağlıyordum macbooka.
o sebeple logitechin arkasında macos desteği olduğunu söyleyen usb wireless klavye mouse seti alsanız işinizi görür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım sadece type c giriş var. sanırım araya adaptör almanız gerekecek monitör bağlamak için.

opfdcks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blutooth klaveye ve mouse setleri var alabilirsiniz ama ben çok memnun kalmamıştım. zaman zaman bilgisayarı restart ettiğimde blutooth bağlanamıyordu ve kablo ile kendi klavyesini bağlıyordum macbooka.
o sebeple logitechin arkasında macos desteği olduğunu söyleyen usb wireless klavye mouse seti alsanız işinizi görür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım sadece type c giriş var. sanırım araya adaptör almanız gerekecek monitör bağlamak için.
anladım hocam sağ olun tavsiyeniz için, apple in kendi sattığı portu alıcam galiba diğer portlara 250-350 vermekten se 530 apple in kendi portu varmış, type c, hdmi ve usb girişi olan onu gözden kaçırmışım, teşekkürler ve iyi akşamlar dilerim, sağlıcakla kalın

Mistralcoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gayet güzel bir type c hub öneririm baya kaliteli. Tek eksisi 2 tane hdd veya ssd bağlarsanız 1 ini çalıştırabiliyor hub üzerinden.

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Gayet güzel bir type c hub öneririm baya kaliteli. Tek eksisi 2 tane hdd veya ssd bağlarsanız 1 ini çalıştırabiliyor hub üzerinden.

Muhtemelen güç yetersiz geliyor olabilir. Ben bunun için hub'a adaptörü bağlıyorum.

başabaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
apple olan sıkıntısız. tavsiye edilir.