Lumia 925 Hakkında Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar şuanda iphone 5c var fakat hiç memnun değilim.Daha önce Android kullanıyordum ve çok özgürsün kısıtlama yok ama tabi ios kadar stabil değildi.İos çok stabil çalışıyor ama dediğim gibi müzik indirmesi , resit atması ekranın küçük olmasından dolayı mesaj yazması bana zor geliyor.

Android cihaz düşünmüyorum , zaten oyun oynayan birisi değilim sormak istediğim sorular var cevaplarsanız sevinirim.

1)İoslarda flash desteği yok windows cihazlarda var mı ? , mesela androidde masa üstü görünümü vardı bilgisayarda nasıl görüyorsan telefonda o şekilde gösteriyordu windows phonelarda varmı ?

2)Benim kullandığım programlar ; Whatsapp facebook twitter filan onlar vardır ama windows phone'da TANGO var mı ? Genelde mesajlaşan birişimdir

3)Resim çekmeyi seven bir kişiyimdir , LUMİA 925 düşünüyorum resim kalitesi ve şarj süresi sizce nasıldır ?

4)Ben yok diye biliyorum ama windows phonelardada resim atmada ( kişiye bluetooth ile veya direk bilgisayara atmada sorun yaratıyor mu ? )

5)Windows phone menü açınca birçok uygulama geliyor metro menüsü oradaki uygulamaları kaldırabilirmiyoz ?

6)Rehberde kasma oluyor mu androidde bu çok büyük bi sorundu benim için

7)Navigasyon nasıl windows phonelarda iostaki harita olayı çok iyiydi

Birde Lumia 925 hakkında yorumlarınızı alayım teşekkürler.

Ayrıca İphne 5C temiz kullanılmış garantisi teknosada devam ediyor 800TL veriyorlar fiyat nasıl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...