Soru Lise ögrencisi için ticaret tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

gadiellibes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar iyi gunler herkese. Lise 3 yani 11. Sınıf öğrencisiyim ve okulun yanında para kazanmak istiyorum ama maalesef okul dışı zamanlarda bir yerde çalışma gibi bir imkanım yok, paraya ihtiyacım var. Şuan elimde 100$ civarı bir para var bununla ufak tefek bir ticaret, al sata girmeyi düşünüyorum sizce ne alıp satabilirim İnternet üzerinden satma imkanım da yok maalesef. Satisi çok zor olmayan neler alıp satabilirim? Puff alıp satmayı düşündüm ne dersiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
su veya simit kazancı iyi

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Lisede Sigara iyi satılır. Önce bir isim yapmalısın. Dumanaltı Hüsnü mesela.

CalikCA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar iyi gunler herkese. Lise 3 yani 11. Sınıf öğrencisiyim ve okulun yanında para kazanmak istiyorum ama maalesef okul dışı zamanlarda bir yerde çalışma gibi bir imkanım yok, paraya ihtiyacım var. Şuan elimde 100$ civarı bir para var bununla ufak tefek bir ticaret, al sata girmeyi düşünüyorum sizce ne alıp satabilirim İnternet sitede üzerinden satma imkanım da yok maalesef. Satisi çok zor olmayan neler alıp satabilirim? Puff alıp satmayı düşündüm ne dersiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.
Puff'ları satmaya gelince, bu iyi bir seçenek olabilir, ancak kar elde etmek için onu toptan fiyatından satın almanız gerekir.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Vozol satabilirsin. Ama önermem.

Mehmet Alp GÖZBAŞI

SDN - Editör
Reaksiyon puanı
6
Kendine yatırım yapabilirsin, bütçeni en kârlı bu şekilde değerlendirirsin. Birkaç kurs bitirip freelance çalışmanı tavsiye ederim, okul rutinlerini etkilemez.

Son mesajlar