LG G5 Kullanıcı Kulübü

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Sarj adaptorumuz usb 2 mi destekliyor usb 3 mu.ona gore usb kablosu alacagim

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iyi günler.

LG G5'e Buff ekran koruyucu aldım lakin telefonun üzerinde zaten olan ince bir film var. Onu çıkartıp mı bu Buff ekran koruyucuyu takacağım yoksa onun üzerine mi takacağım anlamadım. Bir bilgisi olan var mı? Zira Buff kitapçığında da bunu ile alakalı bir şey yazmıyor.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar iyi günler.

LG G5'e Buff ekran koruyucu aldım lakin telefonun üzerinde zaten olan ince bir film var. Onu çıkartıp mı bu Buff ekran koruyucuyu takacağım yoksa onun üzerine mi takacağım anlamadım. Bir bilgisi olan var mı? Zira Buff kitapçığında da bunu ile alakalı bir şey yazmıyor.
Cikaripta tak kardesim.bu zamana kadar ekran koruyuculari direk ekrana yapistirdi telefoncular

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar iyi günler.

İnce film yok. O Corning Gorilla Glass 4. Bu kırılmaz camdır. Ama yeterli gelmeyebilir. Üstünden tak.
Cikaripta tak kardesim.bu zamana kadar ekran koruyuculari direk ekrana yapistirdi telefoncular
Sende uydurma.

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Kullandım. Biliyorum. Onun üstündeki ince jelatin değil. Gorilla glass. Onu çıkarayım derken telefonun ekranı gider. Ama eğer film varsa bilemem. Bende yoktu. Sıfır aldım yanlış bilgi olmasın.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Kullandım. Biliyorum. Onun üstündeki ince jelatin değil. Gorilla glass. Onu çıkarayım derken telefonun ekranı gider. Ama eğer film varsa bilemem. Bende yoktu. Sıfır aldım yanlış bilgi olmasın.
Simdi arkadasin ekrani gormeden bise diyemeyiz.buyuk ihtimal ustundeki orjinal jelatindir.ama bi telefoncuya gosterip sormasi daha dogru

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Telefon sıfır ve şimdi açtım. Spigen Rugged Armor'u taktım lakin BUFF ekran koruyucuyu, üzerinde ki jelatine benzeyen şeyi söküp sökmeyeceğimi bilmediğim için takmadım. BUFF firmasının kendisi yapmıyorsa bile, onu Türkiye ye getiren Anka firması, en azından kutunun köşesine bir yerine bu durumun çözümünü not düşebilirdi.

Siz bu üzerinde ki jelatinin sökülüp sökülmediğinden tam emin değilseniz yarın Anka firmasını yada LG'yi arayıp sorayım arkadaşlar. Zira gorilla glass cam a benzemiyor bu.

r9AXqN.jpg

7vlWOW.jpg

PMy2RN.jpg

go7vNR.jpg

9LnW63.jpg

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Arkadaşlar iyi günler.

Benim telefonda jelatin takılı gelmişti. Sanırım eskiden logolu taktıkları naylon yerine bu şeffaf jelatin ile satmayı uygun görmüşler, bence güzel de olmuş. Onu söküp öyle monte edin aldığınız jelatini. Üstündeki jelatin çok kolay sökülüyor. Kenardan hafif tırnak ile kaldırın rahat çıkar.

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Bende öyle bişi yok. Sadece aldığımda şeffaf poşet gibi birşey vardı.

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Evet modüler kısımın LG yazan yerindeki şeffaf şey. Çıkardım çizilir mi?

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Benim telefonda jelatin takılı gelmişti. Sanırım eskiden logolu taktıkları naylon yerine bu şeffaf jelatin ile satmayı uygun görmüşler, bence güzel de olmuş. Onu söküp öyle monte edin aldığınız jelatini. Üstündeki jelatin çok kolay sökülüyor. Kenardan hafif tırnak ile kaldırın rahat çıkar.

Hocam cevap için teşekkürler. Siz deyince şimdi bir kaç tırnak darbesi atayım dedim ama bu her neyse gerçekten sağlam yapıştırmışlar. Cihaz 605 serisi TR garantili. Acaba 604'lerden sonra bu jelatin+ekran koruyucu karışımı aparatı takıp öyle mi gönderelim demiş LG anlamadım :) Neyse ben genede bu gece sökmeyeyim. Şarjı %10'un altına düşürüp 8 saat bi şarj yapayım ki ilk şarjını adam akıllı alsın. Yarın LG'yi arayıp bunun ne olduğunu sorarım. Öğrendikten sonra BUFF'ı takarım artık. Daha hat bile takmadım zira hattım S3 Mini'ye uygun büyük hat. G5 ise mikro bile değil, nano sim'miş :) Ya sabah en yakın Avea bayine gidip hattı nanoya çevirteceğim yada direkt nanosunu çıkartıp verirler artık :)

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Hocam cevap için teşekkürler. Siz deyince şimdi bir kaç tırnak darbesi atayım dedim ama bu her neyse gerçekten sağlam yapıştırmışlar. Cihaz 605 serisi TR garantili. Acaba 604'lerden sonra bu jelatin+ekran koruyucu karışımı aparatı takıp öyle mi gönderelim demiş LG anlamadım :) Neyse ben genede bu gece sökmeyeyim. Şarjı %10'un altına düşürüp 8 saat bi şarj yapayım ki ilk şarjını adam akıllı alsın. Yarın LG'yi arayıp bunun ne olduğunu sorarım. Öğrendikten sonra BUFF'ı takarım gider :)
Benimki 604 serisi. Bende takılıydı :)

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Kaba gözükmüyor. Gayet şık. Peki kılıf sensörü zorluyormu?
Hiç bir sıkıntı yok. 850 dediğin model. 604 veya 605 dediğimiz üretim serisi. Ben ilk çıkanlardan aldım. O yüzden 604. Arkadaş benden sonra almış. Onunki o yüzden sonraki üretim. Yani 605.