LG G4 Kullananlar Kulübü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vikings
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende şimdi indiriyorum güncellemeyi, herhalde Google hizmetlerinin sorununu çözdüler 330 mb az değil sonuçta bakalım neler olacak

sagyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg bu güncellemeyle sorunları çözdü çözdü çözemedi ben dahi bir çok kişi sanırım bu telefonları elden cıkaracak cok guzel telefon ama yazılımda ve sarjda sıkıntı var donmalar cok oluyo

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Güncellemeden sonra bi antutu yapıyım dedim 44k geldi sonuç eskiden 49k dı performansta düşüş oldu galiba

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Antutuyu bosverin sarji iyilestimi ve vardiysa kasmalar gectimi bide isinma vardiysa gectimi
1.5 saatte yüzde 100 den 99 a düştü şarjdayken dominations oynadım çok ısınmadı bence iyileştirme olmuş ve bende pek kasma yoktu hala yok hocam bakalım yarına kesin istatistik veririm

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1.5 saatte yüzde 100 den 99 a düştü şarjdayken dominations oynadım çok ısınmadı bence iyileştirme olmuş ve bende pek kasma yoktu hala yok hocam bakalım yarına kesin istatistik veririm

Bnm tel kargoya verilcek yarin gelene kadar hergun verirsin istatistik. Bekeme modunda ve ekran acikken sarji nsl gidiyor diye

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bnm tel kargoya verilcek yarin gelene kadar hergun verirsin istatistik. Bekeme modunda ve ekran acikken sarji nsl gidiyor diye
Bekleme modun da zaten çok az gidiyor 15 dk bir belki gidiyor hocam.Ekran açıkken normal geldi bana, 3g li kullanıma yarın bakacağım

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Beyler şimdi bizim 2 cihazıda servise yollamıştım. Benim yeni gelen 2 günlük cihazın değişimi istemiştim kabul ettiler şu ekranında çizgiler olan.

Diğer g4 için değişim istedim fakat yazılım atmışlar işte testten falan geçmiş cart curt. Gittim teste ettim dokunmatik sorunu devam ediyor.

Masanın üzerinde çalışmıyor adam gibi.

Fakat orada g4 kullanan teknik servisçini g4'de aynı sorun yok. Saçma sapan iş yapıyorlar.

Tekrar kayıt oluşturduk orada ve değişim istedim yine. Bakalım değişimi kabul ediceklermi.

1 hafta 1.5 haftayı bulurmuş benim cihazın yenisinin gelmesi.

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Beyler şimdi bizim 2 cihazıda servise yollamıştım. Benim yeni gelen 2 günlük cihazın değişimi istemiştim kabul ettiler şu ekranında çizgiler olan.

Diğer g4 için değişim istedim fakat yazılım atmışlar işte testten falan geçmiş cart curt. Gittim teste ettim dokunmatik sorunu devam ediyor.

Fakat orada g4 kullanan teknik servisçini g4'de aynı sorun yok. Saçma sapan iş yapıyorlar.

Tekrar kayıt oluşturduk orada ve değişim istedim yine. Bakalım değişimi kabul ediceklermi.

Ayarlar-Daha Fazla-Hareket Sensörünü yeniden kalibre et kardeşim dokunmatik iyileşiyorMUŞ.Yabancı forumda okudum.
Güncellemede ilk izlenimim Bluetooth cihaz bağlandığında kilit ekranında bağlı cihazın bilgileri ile ilgili satır oluşuyordu, artık direk bildirim çekmecesinde bluetooth işaretinin yanında pil durumu çıkıyor.Ikinci olarak kamerada "Ağır Çekim" çözünürlük kısmından MOD kısmına transfer etmişler.Kamera performansına bakıcam bi ara.MB'dan anlaşılıyor.Cihaz performansı konusunda yarın bilgi vereyim.Gün içinde güncellediğim için bir şey anlaşılmıyor.

sagyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verilen güncellemede pek fark yok bence ısınma eskisine göre bi tık fazlalaşmış sanki hala geçişlerde takılmalar ve donmalar oluyo sanki şarjı bi tık iyileştirilmiş ama çok ahış şahım bi şey yok malesef

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Yeni bir m9 buldum g4 le takas edimmi benmki 2 ay 1 haftalik onunki 1 haftalik cihaz tertemiz alsam kaca vereblrm
bence etme g4 daha iyi m9 dan kamera ekran işlemci daha az ısınıp nerdeyse aynı performansı var...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeşim sana anlaşılan g4 yaramayacak başka bir cihaz al bari :)....

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bugün 3 saat 28 dakika ekran süresi aldım 28 dakikası whatsapp 3 saati ise dominations oynadım.Ekran otomatikte yüzde 25 teydi.Ara ara video izledim.2 saate yakında telefon görüşmesi yaptım.Bence bir iyileşme olmuş şarj konusunda.Arkadaşım dokunmatiğinin daha iyi algılamaya başladığını söyledi. Bakalım yarına yola çıkacağım edge ve ara ara 3g de takılacağım, kaç saat gidecek yine paylaşırım dostlar.

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar 3'cü cihazım geldi. Servisten mesaj geldi ve 72 saat içinde alabilirsiniz vs dediler. Yarın yada pazartesi gidip alıcam, umarım tekrar aynı sorunları yaşamam.

Bu arada annemin kullandığı g4 içinde yaklaşık 2 gün önce mesaj gelmişti ve gittim dediler ki yazılım yükledik. Test ettim yine dokunmatik sorunu devam ediyordu. Değişim için kayıt oluşturup tekrar verdim.

JOoO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bende lg g4 almayı dusunuyorum

bu ses sorunu gıderıldı mı acaba tızlerı patlatıyormus ya hanı ondan bahsedıyorum vıdeo cekerken ve normal konusurken

bır sorum daha var anten sorunu gıderıldımı gelen guncellestırılmelerle ??

sımdıden tesekkurler :D

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

bu ses sorunu gıderıldı mı acaba tızlerı patlatıyormus ya hanı ondan bahsedıyorum vıdeo cekerken ve normal konusurken

Onceki yazilari oku sorunsuz telefonda bulabilirsin 2kez ustuste degisim gerektirecek telefonda bulabilirsin.sahsen benim tel degisti kargoda suan. Bakalim ayni sorunlar tekrar olacakmi.
Oncelille sarjindan cok memnun degilim hatta degiliz. Yazilimda stamina mod ultra tasarruf flan yok.telefon bosta iken bile %6 7e yakin sarj tuketiyor.
2. Sorun isinmaydi. 3. Sorun klavyede tutarsizliklar dokunmatikle alakali sanirim.

Yani sana diyecegim sadece kamerasi icin alma diger ozelliklerde onemli.

JOoO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fkeskin1

o klasmanda su anda alabılecegım telefon söyle mısınız yanı ben lg g4 dıye dusunuyordum böyle sorunlu oldugu ıcın ondan sogudum dogrusu

baska bı önerınız var mı

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
fkeskin1

o klasmanda su anda alabılecegım telefon söyle mısınız yanı ben lg g4 dıye dusunuyordum böyle sorunlu oldugu ıcın ondan sogudum dogrusu

baska bı önerınız var mı

Yeni cihazları bekle. Şu an piyasadaki telefonlar 2000 tl ve üzeri en uygunu G4 tabiki ama beklemeni tavsiye ediyorum. 2000 lira üzeri parayı hak eden cihaz yok şu an 2015 model olarak.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeni cihazları bekle. Şu an piyasadaki telefonlar 2000 tl ve üzeri en uygunu G4 tabiki ama beklemeni tavsiye ediyorum. 2000 lira üzeri parayı hak eden cihaz yok şu an 2015 model olarak.
Samsung note 5 13agustosta tanitilcak. Samaungun not serisi sorunsuz. G4 ten bezersem satip onu alicam. Note 4 2000tl oda ğuzel xperia z3 1900 suan oda super z3+ dan bi farki yok

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Samsung note 5 13agustosta tanitilcak. Samaungun not serisi sorunsuz. G4 ten bezersem satip onu alicam. Note 4 2000tl oda ğuzel xperia z3 1900 suan oda super z3+ dan bi farki yok

1700 Lira Note4 sıfırı. LG G4'ü 1900 Liraya alırsın 1200 Liraya satamazsın. Sony telefon piyasasından çekilecek bu gidişle. Bence Sony'ye o para değmez. Note 5 çıksın bi bakalım nasıl olacak. Ama LG G4 kullanıcısı olarak G4'ü tavsiye ETMİYORUM. Ha illa da bir cihaz öner diyorsan bekle Meizu MX5 geldiğinde al 1500 Lira falan olacak fiyatı.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bugün 4.5 saat ekran süresi aldım ve bana düzelmiş geldi şarj iyi gidiyor şimdilik. Herhangi bir kasmada gerçekleşmiyor.Dominations oyunundan ana ekrana dönerken bazen wallpaper mslik siyah oluyor onuda kasma olarak görmüyorum. Arkadaşlar g4 ü tavsiye etmiyoruz ama bence şuan en stabil telefonlar arasında hele şanslıysan yaşadın :) Bu arada antende sorun ve seste patlama fln olmuyor bende olan oldu mu hiç?

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bugün 4.5 saat ekran süresi aldım ve bana düzelmiş geldi şarj iyi gidiyor şimdilik. Herhangi bir kasmada gerçekleşmiyor.Dominations oyunundan ana ekrana dönerken bazen wallpaper mslik siyah oluyor onuda kasma olarak görmüyorum. Arkadaşlar g4 ü tavsiye etmiyoruz ama bence şuan en stabil telefonlar arasında hele şanslıysan yaşadın :) Bu arada antende sorun ve seste patlama fln olmuyor bende olan oldu mu hiç?
Benim telefonumda da hiç bir sorun yok v10c güncellemesi ile sıfır sorun. Şebeke çekimi g2 ve g3 ten daha iyi.

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2

az önce baktım ama pek tiz ses vermedi ama anten konusunda pek sorun yaşamadım gayet iyi çekiyor lakin malzeme kalitesi gerçekten hüsrana uğrattı

ruyana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kirilmaz taktim sensor bozuldu konusma halinde siyah ekran oluyor islem yapamiyorum var mi orijinale yakin kirilmaz satan link atabilir mi ayrica şık bir kilif istiyorum onerisi olan var mi

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
330 MB'lık bir güncelleme geldi şu an. Kullanım iyileştirmeleri ve android yaması olarak adlandırılmış bakalım ne gibi bir farklılıklar olacak.

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kirilmaz taktim sensor bozuldu konusma halinde siyah ekran oluyor islem yapamiyorum var mi orijinale yakin kirilmaz satan link atabilir mi ayrica şık bir kilif istiyorum onerisi olan var mi

kırılmaz camın sensörlerin olduğu yerin açık olanına bakın sorun yaşamazsınız

JOoO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler samsung s6 nasıl ıyı degılmı verılmez mı ona 2000 lıra

goktas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z3 ve G4 arası kaldım, hangisini önerirsiniz?
G4 de ısınma sorunu var mı?
Çift tıklama sorunu yaşayan var mı?
Bataryası 1günü rahat çıkarır mı?

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hafıza kartında bulunan ofis (word exel) belgelerinde yaptığım değişikliği kaydetme izni vermiyor. rootlamanın dışında bunun çözümünü bilen var mı?