LG G4 Kullananlar Kulübü

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Ama uzun süredir bir açılmama durumu olmadı bende hocam
Pese pese tikla dur bak ilk yapinca aciliyor ekrani kapatiyorsun sonra tekrar yapiyorsun olmuyor bi kere aciliyor bi kere acilmiyor deneyebilirmisin pes pese olunca oluyor bende mesala acil bsy oluyor aciom kaptiom msj glio tekrr acmaya clisiorm aclmior

mmrtylmz

Doçent
24 Mayıs 2014
532
45
28
Z3 ve G4 arası kaldım, hangisini önerirsiniz?
G4 de ısınma sorunu var mı?
Çift tıklama sorunu yaşayan var mı?
Bataryası 1günü rahat çıkarır mı?

G4 şans işi oldu artık. Bahtına ne çıkarsa. Isınma sorunu pek yok ama yine de ısınıyor. Oyun oynuyorsan 1 günü çıkartması zor gibi. Kullanımına göre değişir.

Pese pese tikla dur bak ilk yapinca aciliyor ekrani kapatiyorsun sonra tekrar yapiyorsun olmuyor bi kere aciliyor bi kere acilmiyor deneyebilirmisin pes pese olunca oluyor bende mesala acil bsy oluyor aciom kaptiom msj glio tekrr acmaya clisiorm aclmior
Yazılım ile alakalı birşey sonuçta o kadar hızlı cevap vereceğini zannetmiyorum ama bende çift tık açtım kaydırmayla çift tık kapattım hemen ardına olmaz zaten. 1 saniye bekledikten sonra tekrar açılıyor bende sıkıntı yok knock on da.

mmrtylmz

Doçent
24 Mayıs 2014
532
45
28
Guncellemeden sonra sarjduzeldi gibi

Aktif olarak clash of clans oynuyorum. 3G hep açık. Arada SDN haberleri facebook. Whatsapp çok sık kullanıyorum. Dün gece saat 01:00'da güncellemeyi yükledim telefonu şarja taktım. Öğlen 1 de şarjdan çektim G4'ü şu an %70 şarjım var. İyi mi kötü mü siz karar verin ama benim için yetersiz. Bi 3600 mAh'lık batarya buldum Max Power şirketine ait G4 için bakalım sipariş versin geldiği zaman tecrübelerimi paylaşırım burada bataryayla ilgili.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Z3 ve G4 arası kaldım, hangisini önerirsiniz?
G4 de ısınma sorunu var mı?
Çift tıklama sorunu yaşayan var mı?
Bataryası 1günü rahat çıkarır mı?

Normalin bi tik yukarısında çıkarmaz bir günü. Benimki isiniyor bazısı ısınmıyor desede 2. Degisim telefonumda ısınıyor.g4 ün tek övülecek noktası deri kapak ve kamera.diger özellikleri kötü değil ama şarjı biraz iyi gitse 10 üzerinden10 . suan 7.5 veriyorum kendi deneyimimle

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ekrani acarken 2 kere tikliyorsun bazen acilmiyor

Benim telde o sorun yok değişim isteyebilirsin. Benm gönderdiğim yere gönderirsen sana bikaç bilgi veriyim orda bi adam benim hemşehrim.yardımcı olur büyük ihtimal. Bu arada bnm değişim cihazı geldi. Dokunmatik sorunu yok suanki deneyimimle. Sarj ve ısınmayı da bi kaç güne paylaşırım

Aktif olarak clash of clans oynuyorum. 3G hep açık. Arada SDN haberleri facebook. Whatsapp çok sık kullanıyorum. Dün gece saat 01:00'da güncellemeyi yükledim telefonu şarja taktım. Öğlen 1 de şarjdan çektim G4'ü şu an %70 şarjım var. İyi mi kötü mü siz karar verin ama benim için yetersiz. Bi 3600 mAh'lık batarya buldum Max Power şirketine ait G4 için bakalım sipariş versin geldiği zaman tecrübelerimi paylaşırım burada bataryayla ilgili.
Batarya sağlamsa bizde alalım hocam

goktas19

Öğrenci
22 Ocak 2013
40
0
0
Normalin bi tik yukarısında çıkarmaz bir günü. Benimki isiniyor bazısı ısınmıyor desede 2. Degisim telefonumda ısınıyor.g4 ün tek övülecek noktası deri kapak ve kamera.diger özellikleri kötü değil ama şarjı biraz iyi gitse 10 üzerinden10 . suan 7.5 veriyorum kendi deneyimimle

Benim telde o sorun yok değişim isteyebilirsin. Benm gönderdiğim yere gönderirsen sana bikaç bilgi veriyim orda bi adam benim hemşehrim.yardımcı olur büyük ihtimal. Bu arada bnm değişim cihazı geldi. Dokunmatik sorunu yok suanki deneyimimle. Sarj ve ısınmayı da bi kaç güne paylaşırım

Batarya sağlamsa bizde alalım hocam

Eyvallah, bir günü çıkartmıyorsa sıkıntı :(

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
Biraz agresif bir yorum yazayım.Sayın g4 kullanıcıları akşamı zor çıkarır dediğiniz telefon ile 8 saat boyunca mı meşgul oluyorsunuz? Eminim hepimizin sorumlu olduğu bir işi vardır. Bu telefonla sürekli bir şeyler yapılınca ortalama 4 saat ekran süresi alınıyor. Demekki 8 saatlik mesaimizin 4 saatini telefona harcıyoruz geriye kaldı 4 saat. Biraz da yakın çevremize dönsek sözlü iletişime geçsek nasıl olur. Dostluklar kayboluyor! Biz onun için başkalarının ürettiği teknolojiye muhtacız. Sürçi lisan ettiysem affola. Saygılarımla selamlıyorum

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
81fdee5fe9234f6fb933eb86a34967ee.jpg
Sarz acayip kotu benim Oglen 3 gibi cikardim sarzdan 30 40 dakika falan takildim sarz kacdi bilmiyorum ama sonra 5 gibi is yerine geldim geldigimde clash flaan oynadim 1 saat falan ara ara %55 te teleofnu biraktim simdi güç oynamadan %29 a dusdu bu yaziyi yazana kadar %2 sarz gitti dusunun artik saat 8

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
arz acayip kotu benim Oglen 3 gibi cikardim sarzdan 30 40 dakika falan takildim sarz kacdi bilmiyorum ama sonra 5 gibi is yerine geldim geldigimde clash flaan oynadim 1 saat falan ara ara %55 te teleofnu biraktim simdi güç oynamadan %29 a dusdu bu yaziyi yazana kadar %2 sarz gitti dusunun artik saat 8

hocam arkadaki çalışan uygulamalarına bak baya acayip emiyor bence senin

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Arkadaşlar sonunda cihazım geldi servisten. Yeni verildi (olması gerektiği gibi sıkıyorsa vermesinler). Açtım ve orada kontrol ettim. Ekranda bir sorun görmedim, dokunmatiklikte de bir sorun görmedim. Masa üzerine koyup hiç bir yerden desteklemeden yukarıdan aşağıya hassas şekilde bildirim panelini çekince gelmiyor. 4 tane g4 geldi elime hepsi aynı, orada çalışanlarında denedik aynı. Bu bir kronik sorun çünkü apple samsung gibi cihazlarda yok test ettim defalarca.

Her neyse buna okeyim. Eve geldim işte 180mb'lık güncellemenin kurulumu yapılıyor şu anda.

Zaman zaman buradan bildiririm, oyunlarda, arayüzde vs kasma varmı yokmu. İşte nasıl çalışıyor vb. Umarım artık 61 günün sonunda şu cihazı adam akıllı kullanabilirim...

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Arkadaşlar sonunda cihazım geldi servisten. Yeni verildi (olması gerektiği gibi sıkıyorsa vermesinler). Açtım ve orada kontrol ettim. Ekranda bir sorun görmedim, dokunmatiklikte de bir sorun görmedim. Masa üzerine koyup hiç bir yerden desteklemeden yukarıdan aşağıya hassas şekilde bildirim panelini çekince gelmiyor. 4 tane g4 geldi elime hepsi aynı, orada çalışanlarında denedik aynı. Bu bir kronik sorun çünkü apple samsung gibi cihazlarda yok test ettim defalarca.

Her neyse buna okeyim. Eve geldim işte 180mb'lık güncellemenin kurulumu yapılıyor şu anda.

Zaman zaman buradan bildiririm, oyunlarda, arayüzde vs kasma varmı yokmu. İşte nasıl çalışıyor vb. Umarım artık 61 günün sonunda şu cihazı adam akıllı kullanabilirim...
Hayirli olsun kardesim bence takma taktin mi kullanamazsin ben bura girdim gireli cihazda sorun ariyorm bn bile vericem yakinda :D

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18

Bahsettiğiniz bildirim paneli olayı ekran kilitli ve siyah durumda iken mi gelmiyor yoksa ekran koruyucu veya ana ekranda iken masanın üzerine koyup sadece ekrana üstten dokunarak bildirim panelini aşağı doğru çekmeyi mi diyorsunuz?

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Bahsettiğiniz bildirim paneli olayı ekran kilitli ve siyah durumda iken mi gelmiyor yoksa ekran koruyucu veya ana ekranda iken masanın üzerine koyup sadece ekrana üstten dokunarak bildirim panelini aşağı doğru çekmeyi mi diyorsunuz?

Ana ekrandayken yada farklı bir yerdeyken, ekranda koruyucu olsun veya olmasın.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Eyvallah, bir günü çıkartmıyorsa sıkıntı :(

Hocam son güncelleme işe yaradi gibiyarin ve öbür gün istatistikleri paylaşırım.bu arada telim degisimden bugun geldi bir günlük kullanım deneyimimle sarjda gelisme var gibi . ya degisim cihaziyla alakalı ya da son güncellemeyle. Umarım böyle devam eder sarj nazar degmez. Istatistikler için bekleyin.

Benim telefonda öyle bir sorun yok. Turkcell den almıştım. 505 serisi

Benim ilk tel 506 idi onda bu sorun yoktu isinma ve sarj icin degisim istedim.degisim cihazi geldi 505 serisi. Ondada dokunmatik sikintisiz. Üstelik şengüller şahin bey değiştirdi.adamla hemşehri çıktık:) sende şans yok :(

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Hocam son güncelleme işe yaradi gibiyarin ve öbür gün istatistikleri paylaşırım.bu arada telim degisimden bugun geldi bir günlük kullanım deneyimimle sarjda gelisme var gibi . ya degisim cihaziyla alakalı ya da son güncellemeyle. Umarım böyle devam eder sarj nazar degmez. Istatistikler için bekleyin.

Benim ilk tel 506 idi onda bu sorun yoktu isinma ve sarj icin degisim istedim.degisim cihazi geldi 505 serisi. Ondada dokunmatik sikintisiz. Üstelik şengüller şahin bey değiştirdi.adamla hemşehri çıktık:) sende şans yok :(
Son guncellemeyle alakasi yok telefonu ilk aldigindan yeni oldugun daha ben ilk teli aldigimda icinden %55 sarzla cikmisti 12 saat dayandi :) smdi 5 saati gecmiyor

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18

Mesajı bana mı yazdınız tam anlayamadım. 505 serisinin sorunsuz olduğunu teyit amaçlı mı benim mesajdan alıntı yaptınız?

medu07

Öğrenci
15 Şubat 2014
26
1
3
Bişeyi merak ettim telefonda sadece oyun oynamıyorum diğer herşeyi yapıyorum ve max. 3 saat ekran süresi alıyorum hangouts video görüşme yaparkende dakikada %1'den fazla şarj yiyor ve telefon acayip ısınıyor ortalama 1 gün kullanıyorum telefonu bu kadar ekran süresi almam normal mi? Telefon da da ekstra çok yüklü uygulamalar yok tecrübeli arkadaşlar fikir verirse garantiye vereyim mi?

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Mesajı bana mı yazdınız tam anlayamadım. 505 serisinin sorunsuz olduğunu teyit amaçlı mı benim mesajdan alıntı yaptınız?
Vikingse teyit amaçlı.

Arkadaslar batarya istatistiğim bu. Tel dün elime ulaşmıştı.bir gün kullandım. Dün akşam 18:25 civarında şarj %100 idi.01:15 te yattım %28 idi 9 gibi kalktım 8 saat tel boşta iken %23 e düşmüştü.(veri ve konum kapalıydı) sonra kalktıgımda veri ve konumu açtım az kullandım%15te fotoyu çektim.

http://i.hizliresim.com/ngrGq1.png
Telefon tamamen 3g. Parlaklık otomatik %58 oyun oynanmadı.
16 saat toplam kullanım. 15dk chorme
Medya sunucusu 35 dk kulaklıkla.bide 45 dkya yakın video izledim

Kısaca az biraz verim artmış gibi yarın video izlemeden sadece 3g ile ekran süresi ve genel istatistik atarım.

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
32 saatlik sürede batarya kullanımı. Wifi, 3g,sosyal medya, internet, kamera, mailler vb. Ara sarj kesinlikle yapılmadı. V10C ile batarya, dokunmatik ve ısınma olayı bayağı çözülmüş. bir de root yapılırsa telefon harika olacak.

63870866703d0acad498e350b3b53599.jpg

goktas19

Öğrenci
22 Ocak 2013
40
0
0

Tamamdır. Değişim ne içindi?