LG G4 Kullananlar Kulübü

Bepob

Profesör
11 Ağustos 2014
3,655
302
263
M9 u ben alcam ondan m9 g4 den pahali dglmi ben kar edip tekrr g4 alicam sifir bundan braz isinma sarz fazla gdior dye cnmi skti tel

Hocam hani en son 3-4 ay önce fiyatlarına baktım fakat eğer takas yapacaksanız kağıt üstü kar etmiyorsanız takasa girmeyin hiç ki alacaksanız siteden satacaksanız elden de olur telefoncuya satarsanız zarar edersiniz.

Ayrıca g4 nasıl stabilmi ısınması nasıl şarj rahat gidiyor mu ?

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Hocam hani en son 3-4 ay önce fiyatlarına baktım fakat eğer takas yapacaksanız kağıt üstü kar etmiyorsanız takasa girmeyin hiç ki alacaksanız siteden satacaksanız elden de olur telefoncuya satarsanız zarar edersiniz.

Ayrıca g4 nasıl stabilmi ısınması nasıl şarj rahat gidiyor mu ?
Cocuk siteden gormus beni takas edelim diyor bende 1900 falan elden cikarabilrsem m9 u aliyorlarsa telefoncular vermeyi dusunuyorum . bnde 25 uygulama var telde cok isininca kasma oluyor yoksa bi sorun yok sarz iyi gbide bana gore iyi degil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon gorusmesinde sikinti yasiyaniniz var mi? Ses kalitesi cok net gelmesine ragmen karsiya sesin kesik kesik gittigini soyluyorlar genelde gorusmelerimde. Telefonu tekrarkapatip aradigimda duzeliyor genelde. Birde ayni operator baska bir telefonun 3g cektigi yerde benim telefonum 2g cektigi oluyo cekim gucude zayif sanirim. Boyle problemlerle karsilasan oldu mu?

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Meraba arkadaşlar g4 almayi düşünüyorum evde wifiyle dışarda 3g kullanırım ekran parlaklığını ful kullanmam yani disarda goremedigim yerlerde sadece kısık tutuncada çok şarj yiyormu face whatsapp da genellikle arada internette takılıcam*önerirmisiniz z3+ ile bunun arasında kaldım

Onceki sayfalari oku cevap var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 277634#*# yaparak gizli menuden testler vs yapmak telefonu garanti disi birakir mi ? Kisacasi root dışında ne garanti disi birakir

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Tel değişimi yapan arkadaşlar aldığınız telefonların seri üretim kodu kaç 505 yoksa sonraki partilermi acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar merhaba. Lg g4 kullaniyorum da bi sorunun var ufak da olsa. Telefona kulakligini taktigimda facebook sayfa yenileme begeni sesleri falan hoparlorden cikiyor kulaklik takili olmasina ragmen. Kulaklikta yada telefonun kulakligi algilamasinda herhangi bi sknti yok cnku yukarda kulaklik simgesi beliriyor ayrica muzik falan sikintisiz bi sekilde dinliyorum kulakliktan fakat ornegin facebookdan birsey begendigimde cikan ses hoparlorden cikiyor. Ayni zamanda kulakliktan da cikiyor ama hoparlorden cikmasini istemiyorum otobuste falan olunca rahatsiz olmasin millet. Bu sorun acaba sadece bende mi var yoksa telefonun bu is icin ayari mi var henuz cozemedim bu konuda bilgisi olan yardimci olabilir mi lutfen

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
Telefonun batarya durumu
da21cf0c01de96e2be9f547154466559.jpg

Oyun oynamam. Günlük internet, konuşma, sosyal paylaşım vs kullanıyorum

hakantrkzht

Asistan
11 Mart 2015
301
39
28
35
Arkadaslar merhaba. Lg g4 kullaniyorum da bi sorunun var ufak da olsa. Telefona kulakligini taktigimda facebook sayfa yenileme begeni sesleri falan hoparlorden cikiyor kulaklik takili olmasina ragmen. Kulaklikta yada telefonun kulakligi algilamasinda herhangi bi sknti yok cnku yukarda kulaklik simgesi beliriyor ayrica muzik falan sikintisiz bi sekilde dinliyorum kulakliktan fakat ornegin facebookdan birsey begendigimde cikan ses hoparlorden cikiyor. Ayni zamanda kulakliktan da cikiyor ama hoparlorden cikmasini istemiyorum otobuste falan olunca rahatsiz olmasin millet. Bu sorun acaba sadece bende mi var yoksa telefonun bu is icin ayari mi var henuz cozemedim bu konuda bilgisi olan yardimci olabilir mi lutfen

Gayet normal.Ama birinden biri kapalı olsun gibi bir seçenek yok.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Telefonun batarya durumu
da21cf0c01de96e2be9f547154466559.jpg

Oyun oynamam. Günlük internet, konuşma, sosyal paylaşım vs kullanıyorum
Su sarj istatistigi paylasirken bide su bilgileri verseniz iyi olacak istatistikler havada kaliyor. Parlaklik ne duzeyde guc tasarrufu acik mi ve dizi film izlendimi. Cunku dizi film izlenince ekran suresi artiyor izlemedinmi sirf 3g ile fazla gitmiyor. Bide sizin cihazin seri nosu 500 kacla basliyor. Bide genel kullanim kac.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tum telefonlarda boyle.

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
Su sarj istatistigi paylasirken bide su bilgileri verseniz iyi olacak istatistikler havada kaliyor. Parlaklik ne duzeyde guc tasarrufu acik mi ve dizi film izlendimi. Cunku dizi film izlenince ekran suresi artiyor izlemedinmi sirf 3g ile fazla gitmiyor. Bide sizin cihazin seri nosu 500 kacla basliyor. Bide genel kullanim kac.
Parlaklık otomatik, g4 te otomatik parlaklık gayet iyi g2 ve g3 te özellikle güneş ışığında iyi değil. 3g kullandığım da oluyor. Dizi izlemen lakin kısa videolar izleyip, bazen internetten radyo dinliyorum. Batarya tasarrufu hiçbir telefonumda kullanmadım. Tek sorun root olmaması aslında rootlu olsa reklam engelleme programı yüklesem Batarya durumu iyileşir diye düşünüyorum. İşin aslı batarya g2 gibi değil lakin g4 deki ekran farkı birde 5.1 yazılım sorunlu gibi. Telefonun serisi 505 turkcellden aldım.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Parlaklık otomatik, g4 te otomatik parlaklık gayet iyi g2 ve g3 te özellikle güneş ışığında iyi değil. 3g kullandığım da oluyor. Dizi izlemen lakin kısa videolar izleyip, bazen internetten radyo dinliyorum. Batarya tasarrufu hiçbir telefonumda kullanmadım. Tek sorun root olmaması aslında rootlu olsa reklam engelleme programı yüklesem Batarya durumu iyileşir diye düşünüyorum. İşin aslı batarya g2 gibi değil lakin g4 deki ekran farkı birde 5.1 yazılım sorunlu gibi. Telefonun serisi 505 turkcellden aldım.

Otomatigin kaci ama? Ben video izlemeden 3g wifi ile 4saati bulamadim ve diger nedenlerdende oturu garantiye verdim degisim olcak. Sizde isinma varmi bi 10 15dk araliksiz 3g wifi ile gezinin ekranin ust tarafi isiniyormu ve ahize kismi.

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
Otomatigin kaci ama? Ben video izlemeden 3g wifi ile 4saati bulamadim ve diger nedenlerdende oturu garantiye verdim degisim olcak. Sizde isinma varmi bi 10 15dk araliksiz 3g wifi ile gezinin ekranin ust tarafi isiniyormu ve ahize kismi.
otomatikte ekran parlaklığı değeri çok ta farketmiyor. İster %30, ister %100 aman aman fark yok. Isınma 3g de iken biraz daha fazla oluyor.

shapeww

Öğrenci
23 Haziran 2015
79
0
0
Yeni bir m9 buldum g4 le takas edimmi benmki 2 ay 1 haftalik onunki 1 haftalik cihaz tertemiz alsam kaca vereblrm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende yeni g4 aldim ilk başta sorun olmaya kamerasında sonradan gece çekiminde sorun çıkardı bulanık çekiyo yada bembeyaz çekiyo yarın aldığım yere geri götürücem sizce değiştirirler mi yoksa tamir mi ederler?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yeni lg g4 aldim. Fakat ilk basta hiç bir sorun olmayan kamerasında gece çekiminde bulanık çekmeye ya da bembeyaz çekmeye başladı. Yarın aldığım yere geri götürücem. Sizce değiştirirler mi?

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Arkadaşlar yeni lg g4 aldim. Fakat ilk basta hiç bir sorun olmayan kamerasında gece çekiminde bulanık çekmeye ya da bembeyaz çekmeye başladı. Yarın aldığım yere geri götürücem. Sizce değiştirirler mi?
Bi foto paylassan

kameraya ağır çekim modu eklenmiş

Sarjda iyilesme varmi hocam bi 2 gun kullanip yazsana

hakantrkzht

Asistan
11 Mart 2015
301
39
28
35
Ağır çekim modu zaten vardı.Sanırsam "Google Yaması" dediğine göre "Google Hizmetleri" çok kullanıyordu onunla ilgili galiba.

Bende "Ağır Çekim Mod"u uçmuş.Diyecektim ki, "MOD" kısmına eklemişler.

"Manuel Mod" ile kullanıyorsan beyazlık için "Shooter Speed" ve "ISO" dengesine, bulanıklık için "MF - Manuel Focus" ayarını yaparak tekrar deneyin.