LG G4 Kullananlar Kulübü

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
32 saatmi:) uygulama listeni bi atsana buraya :)

uygulama listesi derken telefonda kullandığım programlar mı?
yani telefona yüklü olanlar ise aşağıdadır.
ezan vakti,islam ilmihali,shift klavte,wps ofice,meb personel,e okul,androturk radyo,mobi tv,antensiz tv,tunein radio,yotube,instagram,facebook,whatsap,görüşme kaydı,cpu-z,exel contacts,mx player,igo,teb,iş,akbank,turkcell hesabım,twitter,tapatalk,haber 7, dolphin tarayıcı,gitti gidiyor,face messenger programları var.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Hocam nasıl şimdi cihaz memnun kaldınız mı?
Yeniside ısınıyor. Sarj ise neredeyse aynı eski telle. Bi önceki msjdan istatistiği verdim. Video izlersem mesela film dizi 4saati buluyor ekran süresi. Video izlemeden sadece 3g ile face sosyal hesaplar chat falan 3saati zor geçiyor. Dünki istatistikten daha kötü gelcek bugün neden böyle oldu anlamadım 3dizi indirdim wifi ile sadece fazladan dünden farkli. Bikac uygulamayi silcem batteryguru gereksizce konum kullanıyor wifi lokasyonu kapamama rağmen. Bide dun greenify de yuklu degildi. Bu sarj uygulamalari tam tersi etki yapıyor bence

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Yeniside ısınıyor. Sarj ise neredeyse aynı eski telle. Bi önceki msjdan istatistiği verdim. Video izlersem mesela film dizi 4saati buluyor ekran süresi. Video izlemeden sadece 3g ile face sosyal hesaplar chat falan 3saati zor geçiyor. Dünki istatistikten daha kötü gelcek bugün neden böyle oldu anlamadım 3dizi indirdim wifi ile sadece fazladan dünden farkli. Bikac uygulamayi silcem batteryguru gereksizce konum kullanıyor wifi lokasyonu kapamama rağmen. Bide dun greenify de yuklu degildi. Bu sarj uygulamalari tam tersi etki yapıyor bence
Ben o yüzden hiç yüklemedim şarj uygulamalarını 1 kere antutu yükledim, mübarek emdi şarjımı direk sildim.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Ben o yüzden hiç yüklemedim şarj uygulamalarını 1 kere antutu yükledim, mübarek emdi şarjımı direk sildim.

Sarji iyilestirecek seyler yapsalarda bu tip uygulamalar surekli arkaplanda calistiklarindan gene bi anlam ifade etmiyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sarji iyilestirecek seyler yapsalarda bu tip uygulamalar surekli arkaplanda calistiklarindan gene bi anlam ifade etmiyor.

Bugün 3 sa 10 dk ekran suresi aldım sarj %12 şuan. 7sa 16 dk toplam süre13 30 da sarjdan cektim 20 39 da sarja taktim yani kullanimim normalin bir tık üstü.. Dün ki istatistiğim daha iyiydi. 3sa50 dk ekran, uyuyup kalktigim icin 15sa toplam idi. Bugün greenify yükledim ve wifi ile 1 gb birşey indirdim ve 5 uyg. Güncelledim bu greenifyide sildim bakalim onun yuzundenmi dune gore kötü geldi istatistik batteryguruda 2 gündür%3 tuketiyor onuda silcem öğrenme modundan çıksın eğer bi işe yaramazsa. Ha bide dün45 dk video izledim o yüzden de ekran suresiartti biraz.film dizi izleyince ekran süresi artıyor

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Az önce video çekiyordum, videoyu izliyim dedim alltan dızzzzz diye bir ses bu sorun sizde de var mı yoksa ben mi çok pimpirikleniyorum

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Arkadaşlar bugun telefonu sattım şimdi yeni bir cihaz alacam kafamda sony xperia z3 compact var benım için önemli olan şey sarj ve camera bide tesisatçıyım suyla tozla çok işim oluyo sizce isteğimi karşılarmı z3 compact 3 sene falan götürürmü beni önerileriniz ne olur acaba

omerk026

Öğrenci
30 Mayıs 2015
97
0
6
Arkadaşlar bugun telefonu sattım şimdi yeni bir cihaz alacam kafamda sony xperia z3 compact var benım için önemli olan şey sarj ve camera bide tesisatçıyım suyla tozla çok işim oluyo sizce isteğimi karşılarmı z3 compact 3 sene falan götürürmü beni önerileriniz ne olur acaba
Kaça sattınız ? Bence Z3 compact uzun süre götürür sizi şarjı da iyi stamina modu var ama ekranı biraz küçük olabilir sizin için. Yani G4 kullanmış biri olarak.

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
kardeşim 2.000 TL ye almıştım telefonu zaten 1.750 tl ye sattım bugün ben çok büyük ekranı sevmiyorum zaten küçük olsun şarjı güzel gitsin kamerası biraz iyi olsun bana yeter face whatshap kullanıyom zaten g4 çok güzel telefon ama sorunlu ısınma şarj berbat ekran algılama sorunu gibi durumları var o yuzden elden cıkardım

omerk026

Öğrenci
30 Mayıs 2015
97
0
6
kardeşim 2.000 TL ye almıştım telefonu zaten 1.750 tl ye sattım bugün ben çok büyük ekranı sevmiyorum zaten küçük olsun şarjı güzel gitsin kamerası biraz iyi olsun bana yeter face whatshap kullanıyom zaten g4 çok güzel telefon ama sorunlu ısınma şarj berbat ekran algılama sorunu gibi durumları var o yuzden elden cıkardım
Anladım kardeşim. Z3 compact ön kamerası dışında iyidir alabilirsiniz sorunlu bir telefon da değil.

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Yarın note 5 tanıtılacak bekle belki fikrin değişir. Onun dışında z3c iyi tel. Z3+c cikmissa onada bak. Sarj harbiden sorunlu bu telde. 1 günü çıkarmıyor sabah 10da sarjdan cikar aksam 7 8 i anca goruyor

Az önce video çekiyordum, videoyu izliyim dedim alltan dızzzzz diye bir ses bu sorun sizde de var mı yoksa ben mi çok pimpirikleniyorum
Az önce video cektim pek hışırtı duymadım valla. Bu arada baterryguru yu sildim bi işe yaramıyor aksine sarji bitiriyor

AkkayaAtakan

Öğrenci
16 Mayıs 2014
26
0
0
Arkadaslar baslarda 6saate yaklasik ekran suresi aliyordum. Suan maksimum 4.5 saat aliyorum o da dizi izlerken. Normal kullanim 3 ya da 3.5 saat ekran suresi veriyor. Sarj buyuk sıkıntı yaratiyor ama tasinilabilir cihaz aldim cok takmiyorum. Mesaj yazarken falan hizli yazamiyorum klavyesi takiliyor canimi sıkıyor. Baska da sorun yok gibi..

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Hocam ben sesi son ses açtığım için geliyor galiba :D nasıl menunmusunuz? bu arada note 5 3000 mAh olarak duydum o yüzden z3c daha mantıklı geliyor

Bakalım yarin görücez kapasitesini not5in. Birkaç önceki msjda yazdim degisim cihazimin bi oncekiyle karsilastirmasini ordan okursunuz hocam.

Arkadaslar baslarda 6saate yaklasik ekran suresi aliyordum. Suan maksimum 4.5 saat aliyorum o da dizi izlerken. Normal kullanim 3 ya da 3.5 saat ekran suresi veriyor. Sarj buyuk sıkıntı yaratiyor ama tasinilabilir cihaz aldim cok takmiyorum. Mesaj yazarken falan hizli yazamiyorum klavyesi takiliyor canimi sıkıyor. Baska da sorun yok gibi..

Senin cihazda bizimkilere benzedi o zman. Onceleri 5 6 saat ekran süresi alırken diyodum bizim cihazda ne eksik var :) bende o şekil ekran suresi alıyorum. 40 dk lik dizi izlersem 4saat e yakin ekran suresi. Dizi izlemezsemde 3 saat en fazla.
Bide klavyenin yüksekliğini düşürdüyseniz eski haline getirin düşük yükseklikte tuşlar birbirine yaklaşıyor dokunma alanı daralıyor

AkkayaAtakan

Öğrenci
16 Mayıs 2014
26
0
0
En yuksekte hocam mesela bunu yazarken diger kelimenin bas harfini yazip bosluk birakiyor hizli yazamıyorum yani garip bi klavye sorunu :D

sagyurek

Öğrenci
5 Kasım 2013
89
0
0
Yarın note 5 tanıtılacak bekle belki fikrin değişir. Onun dışında z3c iyi tel. Z3+c cikmissa onada bak. Sarj harbiden sorunlu bu telde. 1 günü çıkarmıyor sabah 10da sarjdan cikar aksam 7 8 i anca goruyor

Hocam samsung isterse uçak telefon yapsın tek kullanmıycağım telefondur nedense bir önyargım iticiliği var ama z3+c yok piyasada z3 compact işimi fazlasıyla görürür şarj falan muhteşem g4 rezalet telefon şarj konusunda dışarı bi yere korkup gidememe etkisi yapıyo geri kalan çok güzel telefon ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar g4'ü alalı 3 hafta oluyo bi sıkıntısı var tumblr uygulamsında yavaş çalışıyo ama taraycıdan tumblra girdiğimde hızlı bir çözümü varsa yardımcı olur musunuz

merttas1997

Öğrenci
13 Ağustos 2015
8
0
0
arkadalşlar g4'ü alalı 3 hafta oldu bir sıkıntısı var tumblr uygulamasında yavaş çalışıyo ama tarayıcıdan girdiğimde hızlı bir çaresi varsa lütfen yardımcı olun

fkeskin1

Asistan
22 Ekim 2012
206
0
16
Telefon hala boşta fazla pil tüketiyor. Veri ve konum açık iken 9saat uyudum kalktım %8 gitmiş %24 ten %16ya. Benim eski telde stamina modda %3 falan gidiyordu xperia z3. Arkaplan uyg. Silmiştim. Bu arada sadece uyutkrn değil gündüzken bile arada sadece saate bakip kapatiyorum % dusuyor bazen

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Telefon hala boşta fazla pil tüketiyor. Veri ve konum açık iken 9saat uyudum kalktım %8 gitmiş %24 ten %16ya. Benim eski telde stamina modda %3 falan gidiyordu xperia z3. Arkaplan uyg. Silmiştim. Bu arada sadece uyutkrn değil gündüzken bile arada sadece saate bakip kapatiyorum % dusuyor bazen
hocam bendede yüzde 8 gitmiş, face ve Messenger yemiş olarak gösteriyor

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Hocam gece yatarken tasarruf modunu açıp yatın, ben denedim %3-4 gitti