Bu konuyu okuyanlar

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bende de mm var ama 30b. Herhangi bir sorun o bahsettiklerinde. Sanırım yazılımda sorun var.

Bu arada Snapchat güncel mi? Kontrol et istersen.
Güncel. Bide beta sürümleri yükleyip deneyim. Belki sorun çözülür. :) Teşekkürler. Olmazsa 30B'ye geri dönerim zaten F ile B arası çok büyük bir fark göremedim. :D

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bende de mm var ama 30b. Herhangi bir sorun o bahsettiklerinde. Sanırım yazılımda sorun var.

Bu arada Snapchat güncel mi? Kontrol et istersen.
Benimde 6.0 geçtim geçeli veri kapalı olduğu halde ve wifi açık olduğu halde internete giriyor. 1 mb veya kilobaytlik birşey kullanıp. Liralarımı düşürüyor sürekli bir çözüm bulamadım günde 2 kere falan yapıyor herşeyi kontrol ettim ama hala aynı. 30b kullanırken de yaptı, 30f yaptım gene aynı halt oluyor. Valla paramı sıfırlayacak böyle giderse şimdiden bu ay 6 lira böyle gitti. Mobil veri tablosuna bakıyorum hic kullanılmamış gözüküyor. Virüs desem hard reset attım 30f yüklendikten sonra virüs de kalmazdı yinede yapıyor.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Benimde 6.0 geçtim geçeli veri kapalı olduğu halde ve wifi açık olduğu halde internete giriyor. 1 mb veya kilobaytlik birşey kullanıp. Liralarımı düşürüyor sürekli bir çözüm bulamadım günde 2 kere falan yapıyor herşeyi kontrol ettim ama hala aynı. 30b kullanırken de yaptı, 30f yaptım gene aynı halt oluyor. Valla paramı sıfırlayacak böyle giderse şimdiden bu ay 6 lira böyle gitti. Mobil veri tablosuna bakıyorum hic kullanılmamış gözüküyor. Virüs desem hard reset attım 30f yüklendikten sonra virüs de kalmazdı yinede yapıyor.
Bu konuda bilgim yok.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bu lanet telefon yine catladi.artik g3 istemiyorum.3 defa catlamisti daha once ikisinde ekran degisimi ucuncude cihaz degistiler.simdi o gelen cihaz yine catladi.servisi arayip soruncada sikayet olusturarak gonderin falan diyolar.gercekten catlamasindan biktim

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Halihazirda g3 kullaniyorum.garantisi bitmek üzere.g4 almayi dusunuyorum.faturaya ek sizce 80 liraya alinir mi.bana fazla gbi geldi.ne dusunuyorsunuz

emrecakarrrrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Benim lg g3üm var telefon sarjdayken hic bir problem olmadan isteidigimi yapabiliyorum ama telefonu sarjdan cıkardıgım zaman telefon kendini resetliyor ve acılmıyor ama sarja taktıgımda sorunsuz bir sekilde devem ediyor.(hard format vs attım)

aydindr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g3 içinde tutulan log kayitlarini nasil silebilirim

Deniz karabacak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Benim lg g3üm var telefon sarjdayken hic bir problem olmadan isteidigimi yapabiliyorum ama telefonu sarjdan cıkardıgım zaman telefon kendini resetliyor ve acılmıyor ama sarja taktıgımda sorunsuz bir sekilde devem ediyor.(hard format vs attım)
Batarya bozulmuş değiştirirsen sorun düzelir

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000

Sorun kesin ve net olarak bataryadan. Bataryayı değiştirin.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
10400'lük mü? Oysa memnun musun? :D
Ama benimki 10.000 lik olan 10.400 eski versiyon. Benim aldığım 400 daha az ama özellikleri daha iyi hızlı şarj yapması da ondan. Akım koruması falan var. Daha küçük 10.400 den daha iyi cebe sığıyo. 3 kere şarjliyo g3ü.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Ama benimki 10.000 lik olan 10.400 eski versiyon. Benim aldığım 400 daha az ama özellikleri daha iyi hızlı şarj yapması da ondan. Akım koruması falan var. Daha küçük 10.400 den daha iyi cebe sığıyo. 3 kere şarjliyo g3ü.
Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de almayı düşünüyordum. Kesin alacağım o zaman. :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bende alıyorum bundan 3000 mah bataryayı ortalama kaç defa şarj edebilir hani biyere gittiğimde bilgi sahibi olalım.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Birde ucuna xiomi type c dönüşüm zimbirtisi aldım. Ucuna takınca iphone da sarjlıyorum onu da 8 liraya çinden aldım. 3.0 hızında. Turkiyede en az 30 lira. Bir de markasız. Benim dediklerim hepsi xiominim kendi orjinal malları zaten kabıyla geliyor falan seri numarası yaziyo. Xiomi çinin apple.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
21a33cda868b6ca6684c167bc3496b17.jpg

böyle şu beyaz küçük kutusuyla geliyor. Içinden kablosu ve kendi çıkıyor.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bende Asus Zenpower kullanıyorum. G3'ü %15'ten %100'e 3 kere şarj ediyor. Bi kere de %20 falan şarj ediyor.