pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Çok kolay oldu :) Pc Suite üzerinden güncelleme yaptım. Şu an sistem canavar gibi. Çok beğendim.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Çok kolay oldu :) Pc Suite üzerinden güncelleme yaptım. Şu an sistem canavar gibi. Çok beğendim.
G3 kullanırken uzun zaman önce 30b yükledim cihaz yurt dışı oldugu için oyun hamuru gibi hergün bi rom atıyordum genel olarak 6.0 güncellemesi çok iyi ben custom kullanıyordum çünkü iconlar ve genel ekran dpı stock ta çok büyük geliyordu ama şuan v10 ile mecbur kullanıyorum.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bende dayanamadım ve bugün kdz denen yolla 6.0 geçtim baya hızlandı her açıdan. Ama şarj hızlı gitmeye başladı neyse. Benim aklımda şimdi birkaç soru var.

1. Benimki "sea" idi. Şimdi ise "global" oldu. İyi mi oldu kötü mü oldu. Ikisi arasında bundan sonra hangisine önce güncelleme erken gelir.

2. Ben kdz olarak yüklediğim için ota dan bundan sonra güncelleme verilirse alamayacak mıyım? Çünkü öyle bir yerden duymuştum hatırlamıyorum.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bende dayanamadım ve bugün kdz denen yolla 6.0 geçtim baya hızlandı her açıdan. Ama şarj hızlı gitmeye başladı neyse. Benim aklımda şimdi birkaç soru var.

1. Benimki "sea" idi. Şimdi ise "global" oldu. İyi mi oldu kötü mü oldu. Ikisi arasında bundan sonra hangisine önce güncelleme erken gelir.

2. Ben kdz olarak yüklediğim için ota dan bundan sonra güncelleme verilirse alamayacak mıyım? Çünkü öyle bir yerden duymuştum hatırlamıyorum.
Farketmez, ayrıca g3,ün bundan sonra güncelleme alacağını sanmıyorum, bu son güncellemesi olduğunu düşünüyorum..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Android 6.0 güncellemesinden sonra kulaklık takınca sağ kulaklıktan aptalca bir fffffffff sesi çıkıyor. 3-4 saniye sonra kayboluyor. Bu video ya da müzik açtığımızda da aynı. Hatta müzik ve video açık kaldığı süre boyunca bu ffffffffffff sesi gelmeye devam ediyor.

Bu nerden çıktı şimdi? Ne aptalca bir hata.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Android 6.0 güncellemesinden sonra kulaklık takınca sağ kulaklıktan aptalca bir fffffffff sesi çıkıyor. 3-4 saniye sonra kayboluyor. Bu video ya da müzik açtığımızda da aynı. Hatta müzik ve video açık kaldığı süre boyunca bu ffffffffffff sesi gelmeye devam ediyor.

Bu nerden çıktı şimdi? Ne aptalca bir hata.
6.0 güncellemesinden sonra hard reset yaptınızmı? Yapılması öneriliyor..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yok yapmadım. Her şey on numara çalışıyor. Bir tek bu saçma sorun var. Onun da düzeleceğini sanmıyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Gene içime bi kurt düştü,ben kulaklığı sık kullanırım bi de bu sıkıntı çıktıysa kötü oldu.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Yok yapmadım. Her şey on numara çalışıyor. Bir tek bu saçma sorun var. Onun da düzeleceğini sanmıyorum.
Ses ayarlarından dokunma geri bildirim sesleri, titreşimleri vs kapalı mı hocam? G2'de de böyle saçma bir sorun vardı da. Acaba sebebi aynı mı?

Seferayvazoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g3 u yaklasik 1.5 senedir kullaniyorum hic bir sorunu yoktu martta yada nisanda 6.0 guncellestirmesini yaptim tel avrupaya gore ayarli heralde turkiyeye gore bayagi erken geldi sorunum şu gincelleme geldikten sonra batarya hizli dusmeye basladi yani tel ile oynuyom 5 10 dk tus kilidine aliyom is yerinde acamadigim icin 4 saat sonra bakiyorum kendi kendine %60 sarji kalmis hic bir uygulama acik olmadan tekrar bidaha bakiyorum kapatiyorum oglen 1 2 gibi %25 sarjim olmus neden kaynaklaniyo acaba yazilimsal sorun mu var bataryayida yeni aldim gene yapiyo sarj bitmeden tamamen telin bataryayi cikartup takiyom gene yapiyo yardimci olursaniz sevinirim arkadaslar cift batarya kullanmaya basladim o kadar sıkıntılı bir durum var....

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Lg g3 u yaklasik 1.5 senedir kullaniyorum hic bir sorunu yoktu martta yada nisanda 6.0 guncellestirmesini yaptim tel avrupaya gore ayarli heralde turkiyeye gore bayagi erken geldi sorunum şu gincelleme geldikten sonra batarya hizli dusmeye basladi yani tel ile oynuyom 5 10 dk tus kilidine aliyom is yerinde acamadigim icin 4 saat sonra bakiyorum kendi kendine %60 sarji kalmis hic bir uygulama acik olmadan tekrar bidaha bakiyorum kapatiyorum oglen 1 2 gibi %25 sarjim olmus neden kaynaklaniyo acaba yazilimsal sorun mu var bataryayida yeni aldim gene yapiyo sarj bitmeden tamamen telin bataryayi cikartup takiyom gene yapiyo yardimci olursaniz sevinirim arkadaslar cift batarya kullanmaya basladim o kadar sıkıntılı bir durum var....
6.0 güncellemesi malesef daha fazla şarj tüketiyor diğer sürümlere göre. Ya lolipop,a geri döneceksiniz yada powerbank kullanacaksınız.

Seferayvazoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6.0 güncellemesi malesef daha fazla şarj tüketiyor diğer sürümlere göre. Ya lolipop,a geri döneceksiniz yada powerbank kullanacaksınız.
Peki bu sorunu cozerlermi....yani baska bi guncelleme getirip sarj sorununa cozum bulabilirlermi...cunku benim bildigim 6.0 batarya sorununu iyilestiriyodu oyle gordum ozelliklerinde ama iyilestirmedi benim gordugum kadari ile tabi

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Gerçi gelmedi daha ama gelirse de 6.0 kurmayalım o zaman.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Peki bu sorunu cozerlermi....yani baska bi guncelleme getirip sarj sorununa cozum bulabilirlermi...cunku benim bildigim 6.0 batarya sorununu iyilestiriyodu oyle gordum ozelliklerinde ama iyilestirmedi benim gordugum kadari ile tabi
Bi hard reset atsaydın bende öyle kendi kendine şarj gitmiyor kapalıyken. Ama evet kullanırken diğerine göre daha hızlı gidiyor. Ama hard reset at. Bütün uygulamalar ayarlar silinsin. Benim gibi herşeyi baştan yükle. Baya fark eder.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Hard reset atacaklar herşey silineceği için yedekleme yapmayı unutmayınız.

Son düzenleme:

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Ben de geçtim 6.0 a. Gerçekten çok sarj yiyor gibi.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
6.0'da batarya sorunu yaşayanlar bence şarjı fulleyip hard reset atsın.
2 kişiye kurdum, ikisi de şarjın nerdeyse 2 katına çıktığını söyledi bana.

cengz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bu ayın sonuna almayı düşünüyorum lg g3 öneriyormusunuz benim için daha çok kamerası önemli

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
6.0'da batarya sorunu yaşayanlar bence şarjı fulleyip hard reset atsın.
2 kişiye kurdum, ikisi de şarjın nerdeyse 2 katına çıktığını söyledi bana.
Hard reset attım. Batarya daha iyi durumda. Ayrıca telefona 6.0 ile görsel değişiklikler güzel görünüyor.

amp1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde 2 adet LG G3 var. birinin romunu diğerine aktarmak istiyorum yardımcı olur musunuz. nasıl yapcam