ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Biz nasi yukledik peki 6 yi o zaman biz yukledik iste geldi
Yav birader siz az bir dilimi oluşturuyorsunuz diyorum. Bu kadar farklı bur sürü kullanıcı gelmedi diyorsak yalan söylemiyorum heralde çevremden özellikle twitter da kaç kişi lg güncelleme nerde yazıyor diye kac kişi hergün yazıyor. Azınlık bir grup olarak kalabalığı yönlendirip benim gibi insanlara is çıkartıyorsunuz. Size gelmişse ne mutlu size. Bakın bana güncelleme geldiği gün herkese güncelleme gelecek. O zman burayı görürsünüz ne kadar çok kişinin geldi geldi diye yazdığını anlarsınız.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Kdz yle falan ugrasmayin hic ya pc suite uzerinden direk guncelliyor zaten cok basit

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Pc suite bağlanıp bakılsaydı güncellemelere daha sonra işlem yapsaydınız

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
.kdz şeklinde güncelleme yaparsanız iki seçenek var. Ya sıfırdan uygulamasız kurar ya da mevcut uygulamaları tutar.
.kdz'yi indirdiğiniz sitede birçok dosya mevcut. Gidip yanlış dosyayı indirirseniz başka sürümleri kurarsınız.
Kdz falan değil. Pc suitten gelsi dendi gelmediği biliyordum ama bir umut yaptım. Geldiği falan yok. Benim gibi kaç kullanıcı ota veya pc suitten den gelmesini bekliyor. Diğer türlü şeyleri yapmak istemiyorum. Sözüm burada pc suitten geldi deyip bizi afedersiniz enayi yurduna komaniz. Gelmedi efendim. Arkadaşa sen pc suitten yap bana gelmemiş dedim. Adama aynısı oldu bana kızıyor gelmedi. Kandırma adamı diye. Yani siz küçük bir grupsunuz. Burayı takip edenler var yanlış yönlendiriyorsunuz. Biz telefon kurdu değiliz uğraşamayız öyle iki kere uc kere. Lollipopda da aynı terane oldu geldi dendi. Belli bir grup geçip geldi geldi diye buraya yazdı. Çoğunluğa 2-3 hafta geçti aynı anda geldi. Demek istediğimi anladınız mı.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Lollipop g3 e direk geldi pc suite baglamaya gerek kalmadan g3 o zaman yeni telefondu cunku 6 biraz yavas geliyor evet

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yav pc suite deyip durmayın. Telefona gelmediğini bildiğim halde heyecanlandım gittim bilgisayarda dedğiniz linkten tıkladım indirdim kurdum herşeyi. O gözünü sevdiğim de gitti telefonu kitkata geri dönderdi. Sonra lolipopa geri yukselttim en son bu sürüm diyor. Bize güncelleme falan gelmiyor. Kendi telefonunuza göre konuşmayın millete ne otadan nede pc suitten geldiği meldigi yok. Belliki sırayla geliyor. Şimdi bütün uygulamaları baştan yüklüyorum ayar yapıyorum. Yoktan yere iki iş yarattınız bana. Birde artık 6.0 da yaparız aynı ayarları uğraş dur artık. Millet heyecanlanmayın bize geldiği meldigi yok. Sabredin biraz burdakiler önden gidiyor. En az %90 nın benim gibi gelmediğine eminim. Şimdi buraya çıkıp yo Türkiye falan geldi demeyin. Geldiyse siz %10 luk dilimi oluşturuyorsunuz.
Birşeyi yanlış yapmışsın demekki
G2 G3 G3 Beat e defalarca pc suıt ile de Flash tool lada kurulumlar yaptım. Ben Flash tool ile kurdum G3 e herşeyi sıfırlayarak ama pc suıt ile kurulumda direk üstüne kurar sıfırlamaz. Bi konuda birşey soruyorsun sonra genel olarak bilinen birşeyi tavsiye ettik onuda yanlış yapınca suçlu tavsiye veren kişi olmaz telefona müdahale etmeye karar verirsen herşeyi göze almış olursun. Bilgisayara lg nin sitesinden pc suıt programını indirip telefonu bağlayacak kadar hiç anlamıyorsan bekleyecektin.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Birşeyi yanlış yapmışsın demekki
G2 G3 G3 Beat e defalarca pc suıt ile de Flash tool lada kurulumlar yaptım. Ben Flash tool ile kurdum G3 e herşeyi sıfırlayarak ama pc suıt ile kurulumda direk üstüne kurar sıfırlamaz. Bi konuda birşey soruyorsun sonra genel olarak bilinen birşeyi tavsiye ettik onuda yanlış yapınca suçlu tavsiye veren kişi olmaz telefona müdahale etmeye karar verirsen herşeyi göze almış olursun. Bilgisayara lg nin sitesinden pc suıt programını indirip telefonu bağlayacak kadar hiç anlamıyorsan bekleyecektin.
Yav abuk sabuk konuşma. Uygulamaları baştan yüklememin sebebi. Telefon sistem değiştirip kitkata geri dönüp lolipopa geldiği için uygulamarı optimize ediyor. Ben onun telefonu kastığıni bildiğim için hard reset atıp baştan temiz yüklüyorumkki kasmasın diye. Gerçekten de kasmıyor. Yoksa uygulamalar silinmedi. Bizde biliyoruz heralde silinmedigini. Yapmazsam uygulamar adam akıllı çalışmıyor. Stabil olmuyor. Onun sebebi o. Burada önemli olan sizin buraya sürekli geldi geldi deyip beni bu işlemlere koyurmaniz. İddia ediyorum hala Türkiye deki %90 kullaniciya gelmedi. Siz istisnasiz. Istisnalar kaideyi bozmaz. Git lgnin Twitter hesabina geriye dogru bak. Kac kisi soruyor. Gelmedi yani anlayın arkadaşım. Siz küçük bir grupsunuz.

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yav abuk sabuk konuşma. Uygulamaları baştan yüklememin sebebi. Telefon sistem değiştirip kitkata geri dönüp lolipopa geldiği için uygulamarı optimize ediyor. Ben onun telefonu kastığıni bildiğim için hard reset atıp baştan temiz yüklüyorumkki kasmasın diye. Gerçekten de kasmıyor. Yoksa uygulamalar silinmedi. Bizde biliyoruz heralde silinmedigini. Yapmazsam uygulamar adam akıllı çalışmıyor. Stabil olmuyor. Onun sebebi o. Burada önemli olan sizin buraya sürekli geldi geldi deyip beni bu işlemlere koyurmaniz. İddia ediyorum hala Türkiye deki %90 kullaniciya gelmedi. Siz istisnasiz. Istisnalar kaideyi bozmaz. Git lgnin Twitter hesabina geriye dogru bak. Kac kisi soruyor. Gelmedi yani anlayın arkadaşım. Siz küçük bir grupsunuz.
Ben herkese geldi dedim mi ota geç gelir ya da gelmez dedim. G2 de lollipop ota vermediler pc suıtte bıraktı adamlar ve G3 ün son güncellemesi marshmallow . O yüzden gelmeyebilir dedim.
Telefonu bağla geldiyse yükle. Gelmediyse bekleyeceksin. Lg ye sor G2 lollipop ne zaman gelecek diye. Sana diyecekleri sitemizden pc suıt programını indirip kurabilirsiniz hiç bir veri kaybetmeden derler.

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/os_upgrade_check.jsp?esn=

Esn den sonra IMEI ni yaz kontrol et telefonuna ait son sürümü görürsün.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben herkese geldi dedim mi ota geç gelir ya da gelmez dedim. G2 de lollipop ota vermediler pc suıtte bıraktı adamlar ve G3 ün son güncellemesi marshmallow . O yüzden gelmeyebilir dedim.
Telefonu bağla geldiyse yükle. Gelmediyse bekleyeceksin. Lg ye sor G2 lollipop ne zaman gelecek diye. Sana diyecekleri sitemizden pc suıt programını indirip kurabilirsiniz hiç bir veri kaybetmeden derler.

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/os_upgrade_check.jsp?esn=

Esn den sonra IMEI ni yaz kontrol et telefonuna ait son sürümü görürsün.
Tessekkurler kardesim.

Son düzenleyen moderatör:

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Ben guncelleyince yeni bastan ayar falan yapmadim ki senin cihazda buyuk bi sikinti var o zaman teknik servise gotur 6 ya gecince butun hersey oldugu gibi yerli yerinde duruyor
Pc suitte ben guncelleme yaparken telefonun durumunu kontrol edin diyor.yeni surum ararken yukseltme yapilamadi hatasi aliyorum sebebi nedir

iremozkok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler 6.0 güncellemesini yüklerken lg'nin kendi sitesindeki hangi linki yükleyeceğim acaba?

necatitasar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG kendi sitesi üzerinden usb sürücüsünü indirmek icin tıkladıgımda sayfaya ulasılmıyor nerden indirebilirim bu usb sürücüsünü ben ? aynı sekilde pc suite de indiremiyorum ve henüz bana da güncelleme gelmis degil cıldırmak üzereyim :mad:

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arkadaşlar elimde Amerika'dan gelmiş G3 var.Cihaza 6.0 Israrla gelmiyor.Bir de ilginç bir detaydan bahsetmek istiyorum.Antutu benchmark testinde Nova launcher yüklü halde 55749 gibi Bir sonuç aldım.İlk aldığımda 40.000 civarı veriyordu.Nova launcher Performansı arttırır mı?Lütfen cevaplayın.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arkadaşlar elimde Amerika'dan gelmiş G3 var.Cihaza 6.0 Israrla gelmiyor.Bir de ilginç bir detaydan bahsetmek istiyorum.Antutu benchmark testinde Nova launcher yüklü halde 55749 gibi Bir sonuç aldım.İlk aldığımda 40.000 civarı veriyordu.Nova launcher Performansı arttırır mı?Lütfen cevaplayın.
Koskoca forumda yardımcı olacak kimse yok mu?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Servise hiç gerek yok. Telefonun model kodu kaç? D855 mi?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Az önce telefonu pc suite bağladım ve şu an güncelleme yapıyorum.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bilgisayar'a avrupa D855 6.0 rom indir, telefonu bağla, LG UP programını aç. PC Suite ile güncelliyorum diyerek yükle gitsin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hayır gerekmez. Stock kuruyorsun çünkü. Yakında OTA'dan gelir o zaman. Uğraşmaya gerek yok.