LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam dostlarim bugun lgg3 beat aldim actim fakat sesli yönlendirme var nasil kapatilir bu?yardimci olsaniz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, LG G3 Beat' te rehber de bir kişiye resim atamada problem oluşuyor. "resim üzerindeki değişiklikler kaydedilemedi" yanıtı veriyor ve işlem yapmaya devam ediyor. ancak resim üzerinde herhangi bir değişiklik filan yapmıyorum. sadece galeriden bir resmi seçip rehberde bir kişiye atamayı deniyorum ama işlem sonlanmıyor. ve resim eklenmiyor.

bu durumla karşılaşan var mı? ya da çözümü hakkında bir fikri olan var mı acaba?

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lg g3 beat quick circle kılıfı eline geçen var mı? bana daha gelmedi, ne zaman geleceğini bilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu 13.12.2014 tarihinde bimeksten aldım aynı sorun bende de mevcut (G3 Beat)
LG servisi aramama rağmen 2 gündür dönüş olmadı. Yazılımla ilgili bir sorun mu?
Konu hakkında bilgisi olan var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, LG G3 Beat' te rehber de bir kişiye resim atamada problem oluşuyor. "resim üzerindeki değişiklikler kaydedilemedi" yanıtı veriyor ve işlem yapmaya devam ediyor. ancak resim üzerinde herhangi bir değişiklik filan yapmıyorum. sadece galeriden bir resmi seçip rehberde bir kişiye atamayı deniyorum ama işlem sonlanmıyor. ve resim eklenmiyor.

bu durumla karşılaşan var mı? ya da çözümü hakkında bir fikri olan var mı acaba?

Aynı sorun bendede var. Servis bugün aradı sadece format atabileceklerini bildirdi. Sorun ile ilgili bilgi sahibi değiller.
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G3 Beat alalı bi hafta oldu. Gerçekten memnun kaldım. G3 ün sadece özellikleri biraz düşük hali ve çoğu özellikleri aynısı g3 beat de var. bence orta sınıf telefonlarının en iyisini yaptı LG. Fazla pahalı birşey istemiyorum beni teknolojiden ve gündemden geri bırakmasın diyorsanız bence alınıcak en iyi telefon derim. Henür kötü birşeyiyle karşılaşmadım. Görsel ve arayüz olarak mükemmel bi telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben telefon alicam ama g3 beat mi yoksa g2 mi bence g3 beat almaliyim sizce ?

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hediye kılıfım 5 gün önce elime ulaştı ve kılıf harika. Telefona ayrı bir hava kattı. Özellikle saatin etrafındaki ışık animasyonu muhteşem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 d722 Euro romunda radyo ve nfc mevcut lgg3 d723 tr romunda radyo ve nfc yok...

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ya ben telefon alicam ama g3 beat mi yoksa g2 mi bence g3 beat almaliyim sizce ?
Selam G2 donanm olarak daha iyidir ama G3 beat inde bi zevki yeniligi hafif metal tasarımı laser oto focus u vs guzel arayuzu demiom cunku android 5 ile g2 yede gelcek bunuda dusunun 2 side tatmin eder sizi LG nin nasl olsa

fatihhhh37

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Millet bu telefonu tavsiye ediyorsunuz ancak ilerleyen dönemde kasma sorunu yaşayacak tehlikenin farkında mısınız? G2 ile kıyaslamakta mantıksız bence çünkü adı üstünde Beat modeli, sadece tasarım için tercih edilebilir başka bir şekilde G2'ye tercih edilemez.
Not: 10 gün gibi kullanma şansım oldu evet çok şık bir cihaz ama 2 3 uygulama yüklü olmasına rağmen kasmalar kendini gösteriyor. Yeni güncellemeyle telefona ne olur Allah bilir...

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Millet bu telefonu tavsiye ediyorsunuz ancak ilerleyen dönemde kasma sorunu yaşayacak tehlikenin farkında mısınız? G2 ile kıyaslamakta mantıksız bence çünkü adı üstünde Beat modeli, sadece tasarım için tercih edilebilir başka bir şekilde G2'ye tercih edilemez.
Not: 10 gün gibi kullanma şansım oldu evet çok şık bir cihaz ama 2 3 uygulama yüklü olmasına rağmen kasmalar kendini gösteriyor. Yeni güncellemeyle telefona ne olur Allah bilir...
aynen 1 gb ramli telefon biraz sıkıntı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb kamerası ile alakalı bi sorum olacaktı kamerada w6mp ve 8mp var tam ekran çekimde w6mp yi seçiyorum acaba çözünürlüğe bi etkisi oluyormu 8mp de foto çekme alanı kısalıyor baya yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:w00t:ya bu telefonun şarjını hemen nasıl bitiyor diyebiliyorsun çünkü full internet açık sürekli oyun oynuyorum çokk memnunum sen herhalde hiç akıllı telefon kullanmadın daha önce ;):clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kimsewye bakmayın g3 beat gibi telefon yoktur ne desem az kasma 0 aspalt 8 yanında 10 tane daha oyun indirdim kasma diye bişe yok 0 bayatrya doktorunu indirin şarj 3 gün rahat gidiyor çok memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ileride kasma olacaktır ama iki sene sonra olur:) o zamna artık neler cıkar kim bilir. ama fiyata göre alınacak cıhaz tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:g3 beat turkcell bayisinden aldım ve kendiliğinden kapanmaya başladı ve uygulamaları kendi kendine kapatıyordu 1 ay olmadan lg servisine götürdüm donanım hatası yüzünden telefonu birebir yenisi ile değiştirecekler şimdi.

alacaklar bir kez daha düşünsün bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben LG G3 Beat kullanıyoru. Kumanda özelliği var*. guest mode da var ve kutusundan kulaklık çıkıyor. Çok kaliteli değil ama mikrofonlu klasik bir kulaklık. quick circle case de var ben kullanıyorum. çok şık ancak ben sevemedim. çünkü kapağını kapattığınız zaman telefonun ekranına yapışmıyor yani mıknatısla orda sabit kalması sağlanabilirdi. çok kolay açılıyor ve her açılıp kapanmasında ekran kilitlenip geri açılıyor bu hiç hoş değil.
*kumanda özelliği G2 kadar gelişmiş değil. sadece TV, DVD ve Bluray Player cihazları kontrol edebiliyorsunuz ve tanımlanmamış markaları eşleştiremiyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm. bu cihazı kullanıyorum kamerası özelliklede akşamları çok karıncalı ve bulanık bu durum bütün telefonlarda varmı yoksa bir arızamı, herhangi bir çözümü varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 beat ve sony xperia m2 arasında düşünüyorum.Öğrenciyim hızlı bi telefona ihtiyacım var tavsiyeniz nedir??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
G2 hertürlü önde zten 5.0.1 lolipop güncellemesini alacak g2 de g3 de aynı arayüze sahip olucak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi ilk Türkiye'ye geldiğinde aldım yaklaşık 2-3 ay oluyor ne kapanma sorunu oldu ne kasma nede başka bişey siz nasıl kullanıyorsanız telefonu artık adam gibi kullanırsan bişey olmuyor bende hiç bir sorun yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsi var kardesim bugün aldım çook memnunum şu an şarza taktım şarzıda iyi gidiyor donma fln yok al derim