LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

mmrtylmz

Doçent
LG G3 Beat Kullanıcılarını, almayı düşünenleri, LG G3 Beat ile ilgili danışma, yardım ve destek bekleyenleri biz de kulübümüze bekliyoruz :)

İşte Detaylar;

KNOCK CODE™

86.000'den fazla parola kombinasyon ile ana ekranınıza tek adımda erişim.

2,540MAH BATARYA

Uzun batarya ömrü, gün boyunca her türlü görevi yerine getirmek için gerekli güce sahip olacağınız anlamına gelir.

5" HD IPS EKRAN

Günlük izleme zevkiniz için ideal boyuttaki ekranda gerçek yaşama uygun renklerin tadını çıkarın.

HAFİF METALİK TASARIM

Taşınabilirliğe konfor katan, daha hafif klasik metalik gövde. Sezgisel bir şekilde geliştirilmiş LG’nin imzası niteliğindeki Sihirli Tuş ve telefonun kenarlarının daha ince olmasını sağlayan kavisli tasarım tek elle kontrolü daha da kolaylaştırır.

OTOMATİK LAZER ODAKLANMA

OIS (Optik Görüntü Sabitleyici) özelliği ile bulanıklığı ve titremeyi azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda lazer sayesinde objeye olan mesafeyi anında ölçüp, size mükemmel kalitede fotoğraflar sağlıyor! Üstelik artık karanlık ortamlarda bile daha parlak, daha net resimler çekebilirsiniz. Hızlı odaklanma ayarlaması ile fotoğraflamak istediğiniz hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

TOUCH & SHOOT

Fotoğraf çekmek için ekran üzerinde herhangi bir yere dokunarak, hızlı resim çekmenin keyfini çıkarın.

LG G3 Beat LGD723TR

TEMEL NİTELİKLER

Renk Çeşitleri : Metalik Siyah, İpek Beyazı, Parlak Altın
Batarya : Li-Ion 2.540 mAh
Boyut: L x W x D (mm) : 137.7 x 69.6 x 10.3
Chipset / İşlemci / Grafik İşlemcisi : Qualcomm Snapdragon 400 / 1.2 GHz Quad Core Cortex A7 / Adreno 305
Bellek (RAM) : 1GB
NFC : Var
Dahili Bellek : 8GB (64GB'a kadar MicroSD Kart Desteği)
İşletim Sistemi : Android OS KitKat v4.4.2
Bağlantılar : A-GPS, Bluetooth 4.0, USB 2.0HS, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Veri Hızı : HSPA+42Mbps

EKRAN ve KAMERA
Boyut : 5.0'' Inch
Çözünürlük : HD IPS (1280x720) 16M Colours - 294ppi
Ön Kamera : 1.3 Megapixel
Arka Kamera : 8 Megapixel
Video : 1080p/30fps

TechnoYoung

Profesör
Oldukça güzel telefon bence ama LG burda kendine rakip oluyo G2 de aynı fiyata daha güçlü donanımı var ama adam ille daha güncel G3 e benzeyen otomatik odaklama filan olsun diyosa alınabilir telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu telefonu çok beğendim özellikleri düşük g3 işte çakması gibi bişi ekran boyutu süper kullanışlı bence hiç düşünmeden alın

arkadaşlar bunda da kumanda özelliği,guest mode vs. var mı bi de içinden kulaklık çıkıyor mu yardımcı olursanız sevinirim
ha bir de aynı g3 teki gibi quick circle case var mı?

arkadaşlar g3 beatte de quick circle kılıfı var mı? bir de aynı g2 deki gibi guest mode, kumanda özelliği vs. var mıdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fiyat ve özelliklere göre alınabilcek bir telefonmu Arkadaşlar?

OzM

Üyecik
Lg g2 1399 teknosa, Lg g3beat 999. Nasil aynı fiyat arkadaşım? Teknik özellikler g2 hep önde. Kamerada lazer odak var ve çift flaş, tasarim ve ara yüz farkı var. Yani zaten g3beat alt segmentte degil mi?

OzM

Üyecik
G3beat bildirim ledi tek renk ve kırmızı. Ekran ışığı otomatik ayarlama yok bence bu kötü. Akıllı ekran var. Quick circle kılıf geliyor. Bu arada pil lion pil. Sanırım nfc özelliği yok yani ben bulamadım.