LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bende almayı düşünüyorum sormak istediğim bişey var 8gb kapasitesi olduğu için programları yükledikçe kasmaya yavaşlamaya başlacaktır bunun için harici micro sd hafızasını artırrarak uygulamaları sd ye kurmak mümkünmü böyle çözebilirmiyim hafıza sorununu lütfen yardımcı olun ??

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bende almayı düşünüyorum sormak istediğim bişey var 8gb kapasitesi olduğu için programları yükledikçe kasmaya yavaşlamaya başlacaktır bunun için harici micro sd hafızasını artırrarak uygulamaları sd ye kurmak mümkünmü böyle çözebilirmiyim hafıza sorununu lütfen yardımcı olun ??

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon fiyat olarak beni cezbetti. G2 kadar performanslı olmasa da bence çok ağır işler yapmayanlar için iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum. Bence alınabilir.

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

64 GB'ye kadar SD kart desteği var diye yazıyor özellikler kısmında

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki uygulmaları sd kart a yüklemek mümkünmü acaba bilgi verirseniz sevinirim bu telefon için ??

- - - Mesaj Güncellendi - - -

neden 16 gb lığı yok ki anlamadım ??

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu orta segment bir telefon olarak üretildiği için 8 GB yapılmıştır muhtemelen. Uygulamaları SD karta taşıma konusunda da yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa seviniriz.

blackheart54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sd karta yüklemek için root gerekitiriyo diye okumuştum internette vardır açıklaması, onun haricinde yalnızca uygulamayı taşıyabiliyosunuz o da 70-80mb falan oluyo genelde

Gurkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 gb kapasitesinin olması telefonun yavaşlayacağı anlamına gelmez zannımca. sonuç itibariyle hafızadan bahsediyoruz
ram yada işlemciden değil.

sd karta ugulama taşıma konusunu bilmiyorum. sd kart takmadım tele

Teli almam 2 ay kadar sürdü işin açıkçası biraz pinpirikliyimdir.
nexsus 5 g2 arasında gidip geliyordum
g3 beat çıkınca bir hafta yabancı forumlardan araştırdım aldım

şirkette benden bir hafta önce nexsus 5 alan arkadaş var.
beni görünce teli elimden alıp inceliyor sanırım pişman
telefon gerçekten çok şık ve ele çok güzel oturuyor
tek elle kullanımı rahat
g2 den kasa kalitesi olarak 2 gömlek üstün

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün bir mağazada telefonları incelerken birşey farkettim. G2'nin ekranının dokunma hissiyle G3 beat'inki farklı gibi geldi. G2 daha kaygan ve daha hoş gibi geldi bana. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Bu arada bugün gittiğim -adı lazım değil- ünlü teknoloji mağazasında, çalışana sordum bu ekran farkı neden diye ekranı ne bunun dedim. Gorilla Glass 3, IPS ekran filan demesini beklerken bana "bunun ekranı lcd led ekran son teknoloji ürünü bu" dedi. Ben de birşey diyemedim :D

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar peki telefona root atma olayı nedir garanti kapsamı dışına çıkarmı??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g3 beat bende almayı düşünüyorum yalnz 8gb yetersiz olacak benim için sizce micro SD kaç gb almaliyim 32gb alsam kasma vb sıkıntılar yasarmiyim? En verimli olacak kac gb almalıyım?

blackheart54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Root atinca garanti kapsamindan cikiyo fakat fabrika ayarlarina dondurdugunde eski haline geldigi icin garantide problem olmuyo

Gurkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonların hiç birisi istenilen para etmez ne yazıkki
G3 1800 lira 50 inç tv alabiliyosun :) laptop vs alabiliyosun

ha rakiplerine göre edermi dersen rakipleri nedir asus, s5 mini moto g htc one mini bunlara kıyasla eder
kulanıcı olarak söylüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefondan beklentim şık bir görünüm ve ortalama bir kamera. Onun dışında whatsapp,instagram,vine,youtube ve chrome uygulamalarını stabil çalıştırması. yani gta vs. oynamasam da olur. Sizce moto g2 mi bu telefon mu f/p ürünü? Moto g2 nin saf android olması kullanımı zorlaştırıyor demişti bir arkadaş o yüzden kararsızım. Sizce lg g3 beat mi moto g2 mi?

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben spariş verdim gold rengi çok hoş duruyo birde bişey soracağım telefona ekstra film almak gerekirmi yada kılıf ??? üzerindeki film yetmez mi korumazmı çizilmelere karşı falan ??

Gurkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim telefondan beklentim şık bir görünüm ve ortalama bir kamera. Onun dışında whatsapp,instagram,vine,youtube ve chrome uygulamalarını stabil çalıştırması. yani gta vs. oynamasam da olur. Sizce moto g2 mi bu telefon mu f/p ürünü? Moto g2 nin saf android olması kullanımı zorlaştırıyor demişti bir arkadaş o yüzden kararsızım. Sizce lg g3 beat mi moto g2 mi?

arkadaşım git bi mağzaya al eline iki telefonuda hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.
ikiside çok farklı değil bildiğim kadarı ile
ben beat aldım memnunum
menusu epey hoşuma gitti ikonlar falan tarzıda güzel ve hoş geldi aldım

ben film aldım
pahalıda bi şey değil taktırdım gitti
kafaya takılacak bir sorun değil bence
taktır kafan rahat etsin

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşım git bi mağzaya al eline iki telefonuda hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.
ikiside çok farklı değil bildiğim kadarı ile
ben beat aldım memnunum
menusu epey hoşuma gitti ikonlar falan tarzıda güzel ve hoş geldi aldım

ben film aldım
pahalıda bi şey değil taktırdım gitti
kafaya takılacak bir sorun değil bence
taktır kafan rahat etsin
Moto g2 de saf android var bu yuzden biraz daha hızlı ama ben olsam beat alirim lg nin birbirinden guzel ozellikleri var knock on code kumanda bussuru var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 5 mi? yoksa lg g3 beatmı? hangisini tercih edersiniz?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Zenfone 5 mi? yoksa lg g3 beatmı? hangisini tercih edersiniz?
Kardesimin zenfone u var gayet hzli takilmio ama ekrani iyi degil beyaz sarimtrak bide g2m var ondan biraz buyuk ama ekrani kucuk g2 den tasarm olarak sık fakat gereksis yerleri var zenfone 5 in ben olsam g3 mini alrm ama zenfone 5 teki donanm daha iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben yaklaşık 1 aydır telefon incelemesi yapıyorum kolay karar veremiyorum maalesef. şuan gündemimde 1. sırada G3 beat var ama aklımı karıştıran telefonlarıda sizinle paylaşıp yorumlarınızı almak isterim. G2 mini, G pro lite , Samsung Galaxy Grand 2. güncelliği ve tabiki tasarımıyla g3 beat bence çok hoş duruyor eğer sadece onları önemseseydim direkt alırdım fakat performans konusunda endişem çok lütfen aydınlatırmısınız hangisi perf. açısından işimi görür (Ben oyunlara önem verirm birde internet hızına kamera falan pek umrumda olmaz ekranı güzel olmalı birde ) İlgilenenlere şimdiden teşekkürler :)

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
G3 Beat'in neden hiç Türkçe inceleme videosu yok? Bir de kullanan arkadaşlar her hangi bir sıkıntı yaşıyorlar mı? Almayı düşünüyorum bu cihazı ama kullanıcı yorumlarını merak ediyorum özellikle ürünün eksilerini.

akinak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 gb ram sıkıntı yaratır düşüncesindeyim

http://www.izlesene.com/video/akilli-sadelik/7865609