LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
ben spariş verdim gold rengi çok hoş duruyo birde bişey soracağım telefona ekstra film almak gerekirmi yada kılıf ??? üzerindeki film yetmez mi korumazmı çizilmelere karşı falan ??

Cihazın üstündeki filmde cihaz özellikleri yazıyor o yüzden o filmle kullanamazsın. Film alman şart ama kılıf sana kalmış bişey çünkü kılıflar cihazı kalınlaştırıyor ve büyütüyor. Bu yüzden eğer hem cihazı korumak hemde zevkine göre görselliği arttırmak istiyorsan çeşitli kılıflarla da bunu yapabilirsin.

Gurkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesimin zenfone u var gayet hzli takilmio ama ekrani iyi degil beyaz sarimtrak bide g2m var ondan biraz buyuk ama ekrani kucuk g2 den tasarm olarak sık fakat gereksis yerleri var zenfone 5 in ben olsam g3 mini alrm ama zenfone 5 teki donanm daha iyi

asusun ram olayı ve ekran çözünürlüğü yüksek onun haricinde bir numarası yok
ama tasarım kalınlık ebat konusuna gelince beat fark atıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G3 Beat'in neden hiç Türkçe inceleme videosu yok? Bir de kullanan arkadaşlar her hangi bir sıkıntı yaşıyorlar mı? Almayı düşünüyorum bu cihazı ama kullanıcı yorumlarını merak ediyorum özellikle ürünün eksilerini.

sıkıntısı var arkadaşım gören telefonu alıp kurcalıyor. versen bi dert vermesen bi dert.
kılıf vs olayı henuz gelmemiş netten spariş ettim

performans açısından her hangi bir sorun yaşamadım
pilde on numara veri bağlantısı ful açık ekran % 100 30 saat civarı gidiyor normal kullanımda

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
asusun ram olayı ve ekran çözünürlüğü yüksek onun haricinde bir numarası yok
ama tasarım kalınlık ebat konusuna gelince beat fark atıyor

sıkıntısı var arkadaşım gören telefonu alıp kurcalıyor. versen bi dert vermesen bi dert.
kılıf vs olayı henuz gelmemiş netten spariş ettim

performans açısından her hangi bir sorun yaşamadım
pilde on numara veri bağlantısı ful açık ekran % 100 30 saat civarı gidiyor normal kullanımda
Bende oyle dedim ama ekran cozunurlugune laf atmadm renkleri g2 ile karsilastrdm baya bu soluk g2 ye gore ayni tema ve duvar kagidiyla ama fiyatna gore alinir

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bende oyle dedim ama ekran cozunurlugune laf atmadm renkleri g2 ile karsilastrdm baya bu soluk g2 ye gore ayni tema ve duvar kagidiyla ama fiyatna gore alinir
Bu arada zenfone 5 in batarya su gibi bitiyor bilginize g2 ile karsilastrdm yine g2 99 a indi onunki 70 de idi birde g2 full parlaklk o yaridaydi

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Almak için en iyisi SDN'nin incelemesini bekleyeyim. Bu arada elimdeki telefonu satmak için en kolay yöntem nedir?

cinarmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar 1 hafta öncesinde lg g3 beat aldim fakat ön ve arka kameralarda karıncalanma var ön kamera berbat bu sadece bende olan bi problemmi merak ettim ?

msy2014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel telefon ama 1 gb ram kasmadan kullanmak için yetiyor mu?

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar telefon yeni aldım kullanmadan bataryayı şarz etmemgerekiyormu acaba ???

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki telefonu yeni aldım ilk kez akıllı tel kullanacağım buna en önemli ve gerekli uygulamalar neleri kurmalıyım virüs programı falan kurmam gerekirmi varmıdır koruma programı

birsey daha sorayım arkadaslar telefona sim kartı takmadım çünkü kestirmek gerekiyormus sim kart olmadan mesela tango gibi programları kullanabilirmiyim ??

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
peki telefonu yeni aldım ilk kez akıllı tel kullanacağım buna en önemli ve gerekli uygulamalar neleri kurmalıyım virüs programı falan kurmam gerekirmi varmıdır koruma programı

birsey daha sorayım arkadaslar telefona sim kartı takmadım çünkü kestirmek gerekiyormus sim kart olmadan mesela tango gibi programları kullanabilirmiyim ??

O zaman aramıza hoşgeldin diyelim. Tango'yu kullanamayabilirsin. Bildiğim kadarıyla telefon numarası istiyor kullanabilmen için. Virüs programı kurmana gerek yok. Uygulamaları play store'dan indirirsen sıkıntı yaşamazsın. Gerekli uygulamaları da ihtiyacına göre karar vermelisin. Ne lazımsa onu yükle :) Hayırlı olsun.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
O zaman aramıza hoşgeldin diyelim. Tango'yu kullanamayabilirsin. Bildiğim kadarıyla telefon numarası istiyor kullanabilmen için. Virüs programı kurmana gerek yok. Uygulamaları play store'dan indirirsen sıkıntı yaşamazsın. Gerekli uygulamaları da ihtiyacına göre karar vermelisin. Ne lazımsa onu yükle :) Hayırlı olsun.
Bencede virus programi yukleme gereksiz yere sarj yer ve ram kaplar google play de virus olma ihtimali vardr ama cok az nadiren ben uygulamann altndaki yorumlara bakarak indiriyorum hem virusluyse herkes yazio viruslu indirmeyn filan diye 😄

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardımcı olduğunuz için sağolun birde eski sim card lar olmuyo tele sim cardı telefoncuya götürsem keserlermi varmı böyle bişey ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler birde simcard büyük oluyor bunu kestirmek mi gerekiyor böyle bişey varmı ??

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar cevaplarınız için sağolun birde sim card olmuyor telefona bunu kestirmek mi gerekiyor acaba ???

cinarmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar 1 hafta öncesinde lg g3 beat aldim fakat ön ve arka kameralarda karıncalanma var ön kamera berbat bu sadece bende olan bi problemmi merak ettim ?
ya arkadailar kac gün önce birsey sordum hala cevap yok birde şg g3beat kullanıcı kulubü diyosunuz 1 gb ram 2500 mah pil deyip asusla karsilastirip duruyosunuz bu nasıl bi kullanis anlayisi ?? bi cevap vereniniz yokmu allah aşkına ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
ya arkadailar kac gün önce birsey sordum hala cevap yok birde şg g3beat kullanıcı kulubü diyosunuz 1 gb ram 2500 mah pil deyip asusla karsilastirip duruyosunuz bu nasıl bi kullanis anlayisi ?? bi cevap vereniniz yokmu allah aşkına ?
Karıncalanma olmaması lazım telefonu fabbrika ayarlarına döndürün eğer yazılımdansa düzelir donanımdansa garantiye ver hatalı değilseniz yenisini verirler

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler birde simcard büyük oluyor bunu kestirmek mi gerekiyor böyle bişey varmı ??
Evet herhangi bir telefoncuya gidin kestirin

LG Resmi sitesinde NFC var diyor. Kullanan arkadaşlar var mı NFC ?
Üstte arkadaş demiş sadece diğer ülkelerde nfc var türkiyedekinde yok (nedense anlamadım) radyo gibi

kursad26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ürünü en yakın zamanda alıp inceleme videosu çekeceğim buraya link veririm

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sizin google play store sürümünüz kaç? ben alalı 3 hafta oldu hala sürümü 4.8.20 . yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşlar sizin google play store sürümünüz kaç? ben alalı 3 hafta oldu hala sürümü 4.8.20 . yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Tam hatırlamıyom ama google play ayarlarının sonunda derleme sürümü filan olması lazım ona üst üste basınca güncelliyodu galiba yada otomatik olark günceller bende 5.0.31 var G2 mi hocaya kaptırdıgım için bakamıyom :D

Tam hatırlamıyom ama google play ayarlarının sonunda derleme sürümü filan olması lazım ona üst üste basınca güncelliyodu galiba yada otomatik olark günceller bende 5.0.31 var G2 mi hocaya kaptırdıgım için bakamıyom :D
Daha demin kardeşimin telinden baktım google playe gir ayarlara gir en altta derleme sürümüne 1 kere bassanda oluyomuş aklıma nerden kaldıysa :D son sürüm 5.0.38 olmuş

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonun şarzı bitmeden şarza takmak sık sık ...... zarar verirmi telefona yada bataryaya ????

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonun şarzı bitmeden şarza takmak sık sık ...... zarar verirmi telefona yada bataryaya ????
Tam dolmadan şarjdan çıkarmak zarar verir diye biliyorum. Ama tam bitmeden şarja takmanın bir zararı olmadığını okumuştum. Hiç okunmayan telefon kitapçıklarının baş sayfalarında bunlarla ilgili ayrıntılı bilgiler var :)

G3 Beat'in kitapçığında aynen şunlar yazıyor:

"Yeniden șarj etmeden önce pilin tam bitmesi gerekli değildir. Diğer pil sistemlerinin aksine, pilin performansını etkileyebilecek hafıza etkisi olmayan piller kullanılmaktadır."

"Pil artık yeterli performans sağlayamadığında değiștirin. Pil yenisiyle değiștirilmeden önce yüzlerce defa șarj edilebilir."

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Daha demin kardeşimin telinden baktım google playe gir ayarlara gir en altta derleme sürümüne 1 kere bassanda oluyomuş aklıma nerden kaldıysa :D son sürüm 5.0.38 olmuş

Her bastığımda google play store güncel diyor hala 4.8.20 de kaldı