LG G2 Vs General Mobile Discovery Elite

LG G2 vs GMDE

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi şey dicem 2 gb ram ile 3 gb ram arasında pek fark yok zaten gördük note 3 te. 2 gb ram kullanıo nerdeysen ve 1 gb ram boşta kalıyo bnim lg g2 de de öyle 1 gb ram boşta ne farkı kaldı şimdi ?

Kuyruk acını anladım 2 gb ramin seni uygulamada beklettigi için böle sürnüyosun sende haklsını g2 ünlü oldu herkez aldı elite cıkması zamansız oldu ama şans isi kardeş simdi biz 4k oyunu asfalt8 en yüksek cözünürlükte oynarken sende buralarda laf carpmasına girersin ...

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kuyruk acını anladım 2 gb ramin seni uygulamada beklettigi için böle sürnüyosun sende haklsını g2 ünlü oldu herkez aldı elite cıkması zamansız oldu ama şans isi kardeş simdi biz 4k oyunu asfalt8 en yüksek cözünürlükte oynarken sende buralarda laf carpmasına girersin ...

Her oyunu yuksek grafik kalitesiyle oynuyorum. Grafik sorunumuz oldugunu da nerden dusundun?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kardeş hayal gücüne hayranım ya kafana takma sen biz en son çözünürlükte oynarız G2 ile bizi bu kadar düşünme. :)

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Uygulama bekletiyormus surunuyormusuz g2 ile. Ahauahaha komiklik yapiyor.

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi Gel Kıyaslayalım Desek Antutuya Benchmarking yalan dersiniz.. :)

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Siz sentetik testlerle gunluk kullanimi bir tutuyorsaniz o zamn konusmaya gerek yok bknz: samsung

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Yalan demem. Orda 38bin puanida gordum 25bin puanida gordum. Stabil bir test oldugunu dusunmuyorum. Ama G2 hakkinda atip tutmana oldukca guldum :)

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne zaman nerde istersen siz böyle hevesle bekliyorsunuz ama bilmiyorsunuz ki telefonu elinize alınca hayal kırıklığı yaşıyacaksınız kağıt üzerindeki o gücü hissedemiyeceksiniz o zaman çok gülerim işte haha 😃

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalan demem. Orda 38bin puanida gordum 25bin puanida gordum. Stabil bir test oldugunu dusunmuyorum. Ama G2 hakkinda atip tutmana oldukca guldum :)

G2 hakknıda atıp tutmadım cünkü dondugunu gördügüm nekadar ileriye dönük bir telefon olsun 2.2ghz 2GB ram az *-*

BEN NİYETİM g2 yi karalamak deil marka cocuklarına hava atmakda deil nese olsa general mobilün satış temsilcisi deilim Zaten kıyaslama dalında Elite sizi geçtigini belirtmek istiyorum ama sanırım bu sevinciniz bugün gelen android 4.4.2 kitkat sürümü olsak gerek keyfini cıkarın yarın gionee e7 ön sipaşleri alınıcak. ???

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ne zaman nerde istersen siz böyle hevesle bekliyorsunuz ama bilmiyorsunuz ki telefonu elinize alınca hayal kırıklığı yaşıyacaksınız kağıt üzerindeki o gücü hissedemiyeceksiniz o zaman çok gülerim işte haha 

Kagıt üzerinde hissedemicem dogru farkına bile varamıcam sayfa geçmeye elim dursun hızını bile anlayamacağım tabi icimden g2den daha performanslı bir telefonu böle bir fiyatada alıcağımı düşündüğümde iyide bir gülücem :) Bak hepimiz gülüyoruz :D :D

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
G2 hakknıda atıp tutmadım cünkü dondugunu gördügüm nekadar ileriye dönük bir telefon olsun 2.2ghz 2GB ram az *-*

BEN NİYETİM g2 yi karalamak deil marka cocuklarına hava atmakda deil nese olsa general mobilün satış temsilcisi deilim Zaten kıyaslama dalında Elite sizi geçtigini belirtmek istiyorum ama sanırım bu sevinciniz bugün gelen android 4.4.2 kitkat sürümü olsak gerek keyfini cıkarın yarın gionee e7 ön sipaşleri alınıcak. ???

Bizi gecmis olabilir. Umarim turk muhendisler cok daha iyi isler yaparlar. 4.4.2 gelmedi. Kafama takilan sey su; GM de donarsa ne olacak? BMW ye dunyanin parasini veriyorlar lastigi patlamiyormu? Bu acidan bak istersen birde. Elektronik alet bu. Durmaksizin stabil calismasini bekleyemezsin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Evet G2'm donuyor. Şuan hava çok soğuk. napsam kazak falan mı alsam telefonuma. =)

Olsun yaa GM iyi olsun ucuz olsun. Belki diğerleri de fiyat düşürür boşverin. =)

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizi gecmis olabilir. Umarim turk muhendisler cok daha iyi isler yaparlar. 4.4.2 gelmedi. Kafama takilan sey su; GM de donarsa ne olacak? BMW ye dunyanin parasini veriyorlar lastigi patlamiyormu? Bu acidan bak istersen birde. Elektronik alet bu. Durmaksizin stabil calismasini bekleyemezsin.

Tabiki donucak bizim tofaşında geçen kaldırımdan geçerken tekerleği patlamıştı ama bak hala gidiyor :)

Bu bmw benzetmesi tuhaf oldu donma her telefona olur..Konuyu batarya tarafında kıyaslasak ?=

Evet G2'm donuyor. Şuan hava çok soğuk. napsam kazak falan mı alsam telefonuma. =)

Olsun yaa GM iyi olsun ucuz olsun. Belki diğerleri de fiyat düşürür boşverin. =)

En son fiyat olarak 1259 TL gördüm ama kanımca 1200 TLden aşağı düşmez..
=) 4.4.2 Kitkatı deneyin ısıtır :)
[video=youtube;ymxehn5aACE]http://www.youtube.com/watch?v=ymxehn5aACE[/video]

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Tabiki donucak bizim tofaşında geçen kaldırımdan geçerken tekerleği patlamıştı ama bak hala gidiyor :)

Bu bmw benzetmesi tuhaf oldu donma her telefona olur..Konuyu batarya tarafında kıyaslasak ?=

Neden batarya tarafina geciyoruz?

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Birde bu gm ne zam tanitilacak ?

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Telefon ciksa da arkadas bir rahatlasa. Simdiden G2 den kat kat iyiymis. Daha stabil ve daha performansli. Ileri goruslu insanlari severim (!)

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kagıt üzerinde hissedemicem dogru farkına bile varamıcam sayfa geçmeye elim dursun hızını bile anlayamacağım tabi icimden g2den daha performanslı bir telefonu böle bir fiyatada alıcağımı düşündüğümde iyide bir gülücem :) Bak hepimiz gülüyoruz :D :D

Inşallah öyle olur canısı ama şuna dikkatini çekmek isterim siz çok film izliyorsunuz hayal gücünüz tebrik edilesi nitelikte Ahahaha 😃

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon ciksa da arkadas bir rahatlasa. Simdiden G2 den kat kat iyiymis. Daha stabil ve daha performansli. Ileri goruslu insanlari severim (!)

Inşallah öyle olur canısı ama şuna dikkatini çekmek isterim siz çok film izliyorsunuz hayal gücünüz tebrik edilesi nitelikte Ahahaha 

Sizide öneririm Bol bol film izlemiyorum gerçi az pek dizi izlerim ("Hannibal") vs.

Batarya tarafı size kıyasla düşük oldugu icin Başka bi noktada nerden üstün sağlayabileceğin bir yer varsa söle :)=

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yaw nerdeyse kavga ediceksiniz bu daha iyi o daha iyi diye :)

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sizide öneririm Bol bol film izlemiyorum gerçi az pek dizi izlerim ("Hannibal") vs.

Batarya tarafı size kıyasla düşük oldugu icin Başka bi noktada nerden üstün sağlayabileceğin bir yer varsa söle :)=

Tek bir şey kalite farkı ve kullanım ömrü neyse fazla uzatmaya gerek yok cihazınızı alın elinize öyle görüşürüz 😉

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hayir. Ne kavgasi :) batarya olarak evet G2 hem kagit ustunde hem performansta iyi. Ama GM kagit ustunde donanim olarak iyi. Performansi hakkinda bir yorum yapmak cok komik oluyor.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Dogmamis bebege don bicioz ne gzel :) :)

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw nerdeyse kavga ediceksiniz bu daha iyi o daha iyi diye :)

"Kağıt üstünde" g2'yi geçtigi için bir cafcaflıyolar neyse kavga etmiyoruz tartışıyoruz medeni insanlar öle yapıyor sanırım :) senin seçimin nedir ? g2 vs GMDE

Dogmamis bebege don bicioz ne gzel :) :)

Donu baya büyük yediremeyip kücültmeyemi calısıolar anlamadım bunlar bos konusmalar ön satışlar sunuldugunda 2.partiyide gördügümde kullanıcı yorumlarını göreceğiz..

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
"Kağıt üstünde" g2'yi geçtigi için bir cafcaflıyolar neyse kavga etmiyoruz tartışıyoruz medeni insanlar öle yapıyor sanırım :) senin seçimin nedir ? g2 vs GMDE

Cafcaflamak ta ne demektir?

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G2 ye laf atanin alnini karislarim :)) arkadas cikmadan telefon kiyas yapiosunuz birde uzun omurlulugune bakin elbet fiyat makulalacak arkadsahayirli olsun kendim icin soluyorum g2'm ile ben cok mutluyum.. :)g2 kalitedir

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 ye laf atanin alnini karislarim :)) arkadas cikmadan telefon kiyas yapiosunuz birde uzun omurlulugune bakin elbet fiyat makulalacak arkadsahayirli olsun kendim icin soluyorum g2'm ile ben cok mutluyum.. :)g2 kalitedir

Görende g2 yi kötülümeye çalışıyor zannedecekler g2 kaliteli oldugunu biliyoruz ben GMDE ile tanışmadan önce g2 yi beğeniyordum ama bu teknoloji ? bugün yarından daha hızlı

Ahauaha o kelimeyi kullanmani garipsedigim icin verdigim tepkiye karsin yaptigin cocuklugu tebrik ediyorum canim.

Cok saol naparsın iste adamına göre davranıyoruz...

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Görende g2 yi kötülümeye çalışıyor zannedecekler g2 kaliteli oldugunu biliyoruz ben GMDE ile tanışmadan önce g2 yi beğeniyordum ama bu teknoloji ? bugün yarından daha hızlı

Herhangi bir sekilde boyle kelimeler kullandimmi? Tartismaya acik olman lazim diye dusunuyorum boyle konulara yorum yapiyorsan eger. Kaldiramayacaksan yorum yapmayacaksin. Ben adamligimi karsimdakine gore degil kendi adamligima gore ayarlarim canim. Bence sende boyle yap :) umarim GM kagit ustundeki performansini kullanimda da saglayabilir.

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Evet artik hiz almis gidiyor ama g2 nin hizi yeterli fazlasiyla o yuzden gerenk yok

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herhangi bir sekilde boyle kelimeler kullandimmi? Tartismaya acik olman lazim diye dusunuyorum boyle konulara yorum yapiyorsan eger. Kaldiramayacaksan yorum yapmayacaksin. Ben adamligimi karsimdakine gore degil kendi adamligima gore ayarlarim canim. Bence sende boyle yap :) umarim GM kagit ustundeki performansini kullanimda da saglayabilir.

Hahahaha :) Tamam Güzel Trip atıosun sende Haklısın Ama Kişisel Sorunlarını Konuya taşımayalım :)

G2'nin kendine özel uygulamaları var mı ?

Evet artik hiz almis gidiyor ama g2 nin hizi yeterli fazlasiyla o yuzden gerenk yok

G2'yi ztn uzun vadede 2 yıl seni ileriye götüren bir telefon biz bugün bir insan 1200 TL ' ye telefon almak istersen hangisini seçsin diyoruz :clap: