Arkadasim Icin Telefon Onerisi

Bu konuyu okuyanlar

CagdasNeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aklimizda Bir Kac Telefon Var Ama Secimi Tabi Sizden Ogrenmek Isterim Cunku Bana Tavsiyenizle Aldigim Telefon Cok Iyi Cikti Cogu Kisi Kullanmistir Belkide Bunlari Gercek Deneyimli Sizlerden Yorum Bekliyoruz
LG G3
LG G2
General Mobile Discovery 2
General Mobile Elite
Htc Desire 820
Biz Bunlardan Birini Dusunuyoruz, Kasma Donma Yapmamali Oyun Oynayacagiz Cunku Ve Sarji Biraz Iyi Olmali Tesekkur Ederim Simdiden

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçe tam ne kadar biraz daha çıkılarak xioami Mİ5 alınabilir

CagdasNeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
General Mobilelerin Islemcileri Iyi Oldugu Icin Dusunmustuk 2 Ve Elite Icin, Lg g4 biraz fazla pahali hocam ya lg g2 veya lg g3 icin fikriniz ne ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
General Mobilelerin Islemcileri Iyi Oldugu Icin Dusunmustuk 2 Ve Elite Icin, Lg g4 biraz fazla pahali hocam ya lg g2 veya lg g3 icin fikriniz ne ?
Alınmaz G2 ile G3 bu saaten sonra alınmaz generel mobilenin işlemcileri de iyi değil.
General mobile GM5 plus alabilirsin aslında K5 Note 32gb tavsiye ediyorlar ama onun hakkında pek bilgim yok. Gm5 plus iyidir

CagdasNeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin hocam k5 suan ben kullaniyorm forumda ki tavsiyeler uzerine aldim ve telefondan fazlasiyla memnunum arkadasim bu modeller uzerine istedigi icin bunlari yazdim bende

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşına söyle bunları alırsa sıkıntı çıkar
Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin hocam k5 suan ben kullaniyorm forumda ki tavsiyeler uzerine aldim ve telefondan fazlasiyla memnunum arkadasim bu modeller uzerine istedigi icin bunlari yazdim bende

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Listedeki herhangi bir telefonu almak mantıklı değil , G2 döneminin en iyi telefonuydu ama şuan almak çok mantıksız güncelliğini artık tamamen yitirdi , her ne kadar iyi dayansada :) Arkadaşla aynı fikirdeyim ben :) Güvenmiyosanız Huawei P9 lite alabilir. Ama mi5 2000-2500 lük telefonlarla eşit bunuda hesaba katın .

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Aklimizda Bir Kac Telefon Var Ama Secimi Tabi Sizden Ogrenmek Isterim Cunku Bana Tavsiyenizle Aldigim Telefon Cok Iyi Cikti Cogu Kisi Kullanmistir Belkide Bunlari Gercek Deneyimli Sizlerden Yorum Bekliyoruz
LG G3
LG G2
General Mobile Discovery 2
General Mobile Elite
Htc Desire 820
Biz Bunlardan Birini Dusunuyoruz, Kasma Donma Yapmamali Oyun Oynayacagiz Cunku Ve Sarji Biraz Iyi Olmali Tesekkur Ederim Simdiden

Merhaba,

Öncelikle general mobile discovery 2, elite modellerini hiç tavsiye etmem. Şuan piyasadaki yeni cihazlar çok daha iyi özellikler sunuyor. Lg g3 2k ekranı sebebi ile pil performansı ve genel işlemci performansı konularında muadillerine göre hiç iyi performans vermiyor. G2 desen artık günümüz için hem eski hemde ekranda sağ üst köşede genelde sararma meydana geliyor.

1000 tl bandında;

• Lenovo k5 note 32gb
  • Kaan n1
Modellerini tavsiye ederim.

1400 lira bandımda ise;

• Xiaomi mi5
  • Lg g4

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
G3 alırsa kesinlikle servis görür ve oyun performansı da çok kötü telefon aşırı ısınıyor.

CagdasNeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,

Öncelikle general mobile discovery 2, elite modellerini hiç tavsiye etmem. Şuan piyasadaki yeni cihazlar çok daha iyi özellikler sunuyor. Lg g3 2k ekranı sebebi ile pil performansı ve genel işlemci performansı konularında muadillerine göre hiç iyi performans vermiyor. G2 desen artık günümüz için hem eski hemde ekranda sağ üst köşede genelde sararma meydana geliyor.

1000 tl bandında;

• Lenovo k5 note 32gb
  • Kaan n1

1400 lira bandımda ise;

• Xiaomi mi5
  • Lg g4
Teşekkür ederim hocam elinize sağlık sizin dediğiniz modeller üzerinde düşünecegiz hocam çok tesekkurler

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Sizin için en iyi tercih Xiaomi Mi 5.Oyunlarda kasma donma olmaz.Hocalarımında dediği gibi o GM'lerden uzak durun.Zamanında anneme Discovery almıştık 7. ayda kasmalar başladı.LG G2 ve G3 artık bu zamanda alınmaz bence.Arkadaşınızın marka takıntısı varmış ama zaten Xiaomi dünyada çok tanınan bir marka.Biz Türk halkında ''Çin malı sakat iş,hemen bozulur'' algısı olduğu için öyle geliyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Öncelikle sunu diyeyim listede olan bütün cihazlar eski ve çöp. Su an aldığında dahi kasma yapar. Arkadaslarin dedigi xiaomi ya da samsung modellerinden birine bakabilirsin o fiyat araliginda. Lenovo k5 note da alınabilir.