LG G2 vs GM Discovery 2 vs HTC Desire 820 vs GM Discovery Elite

coolm4ster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar lg g2 ve discovery 2 bu iki telefon arasında kaldım sizi öneriniz nedir?
Bu iki telefon dışında htc desire 820 ve disovery elite yi de düşünebilirim anlayacağınız bu 4 telefon arasından hangisini almam gerekir. NOT: vodafone den taahhütlü alacağım
ilgi alaka gösterenlere şimdiden teşekkür ederim...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

GM'leri unutun, G2 ve 820 arasında karar verin ben olsam 820 alırdım.

Selman70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba kardeşim öncelikle yongaseti lg g2 nin snapdragon 800 serisi yanı bu oldukça başarılı bir set kullanım açısından sağlamlıkve piyasa konusunda tereddüt etmeden alacağınız cihaz lg g 2 olsun benim tercihim...

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Merhaba,

GM'leri unutun, G2 ve 820 arasında karar verin ben olsam 820 alırdım.

evet bende sana katılıyorum. Desire 820 deyince herkesin aklına uyduruk birşey geliyor , özelliklerini bilmedikleri için öneremiyorlar. Sırf 8 çekirdek 64 bit Snapdragon 615 + 8mp ön kamera için bile alınır o telefon :thumbup1:

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
evet bende sana katılıyorum. Desire 820 deyince herkesin aklına uyduruk birşey geliyor , özelliklerini bilmedikleri için öneremiyorlar. Sırf 8 çekirdek 64 bit Snapdragon 615 + 8mp ön kamera için bile alınır o telefon :thumbup1:

Sadece donanıma bakmakta yanlış herkes donanıma göre öneri yapıyor son zamanlarda.

1 Yıl G2 kullandım, Desire 820'yi anneme alıyorum doğum günü hediyesi olarak.

G2'de alabilirdim aslında ama babam kullanıyor g2yi pişti olmasınlar diye farklılık yaratmak istedim hem desire 820'nin eline öyle kolay kolay su dökemez G2.

5.0 android lollipop ile final yapar büyük ihtimal çünkü LG güncelleme konusunda özürlüdür biraz kendileri, HTC güncelleme konusunda başarılı ha one serisinden değil ama yinede desireyi unutucak değil 64bit olmasıda güzel avantaj.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ben g2den büyük telefonlara telefon olarak bakmıyorum çünkü cebe sığmıyor.Şahsen g2den büyük telefon alacaksam oda note serisinden olur ki hiç olmasa cebe sığmamasının güzel bir bedeli olsun.Hem cebe sığmıcak hem sürekli elinde hemde bir artısı olmayacak o zaman ne anladım o işten.Kadın kısmı mega da alsa sorun olmaz atıyorlar çantaya bizim öyle bir lüksümüz de yok :)

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Sadece donanıma bakmakta yanlış herkes donanıma göre öneri yapıyor son zamanlarda.

1 Yıl G2 kullandım, Desire 820'yi anneme alıyorum doğum günü hediyesi olarak.

G2'de alabilirdim aslında ama babam kullanıyor g2yi pişti olmasınlar diye farklılık yaratmak istedim hem desire 820'nin eline öyle kolay kolay su dökemez G2.

5.0 android lollipop ile final yapar büyük ihtimal çünkü LG güncelleme konusunda özürlüdür biraz kendileri, HTC güncelleme konusunda başarılı ha one serisinden değil ama yinede desireyi unutucak değil 64bit olmasıda güzel avantaj.
8 ay LG G2 32 Gb Siyah kullandım. Şarjı , oyun perfonmansı vs. vs. konusunda gerçekten muazzam bir cihazdı. Ben G2 yi kötülemiyorum. Snap 615 yeni nesil 64 bit , daha az enerji tüketimi vs vs gibi durumlar söz konusu. Asla g2 yi kötülemedim kötülememde. Örneğin ; Lg G3 16 gb olan parasına yazık etmiş olur , gitsin 32 gb G2 alsın daha iyi.Zaten G2 ve Note 3 (n9005) aynı anda kullanıyordum.Satıp İphone 6 aldım pişmanım Lg G2 özlüyorum :4:

redox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GM'leri aklından sil. LG G2 derim her türlü. Tereddüt etmeden G2 al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing:bnde lg g2 ve zenfone 2 arasında kaldım özellik olarak zenfone daha iyi ama ne zaman türkiyeye gelecegi belli degil
haziranda gelir diyolar baya var beklesem mi beklemesem mi ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bir defa bu fiyat listesinde değerlenecek cihazlar HTC desire 820, meizu MX4, LG G2 ve Huawei Ascend G7'dir.

Geri kalanı fos cihazlar.

Bu dördünden gidelim.

Donanım olarak;

Meizu MX4'de Mtk 8 çekirdekli işlemci var. Ama işlemci çok olmasa dahi biraz eski.

Huawei Ascend G7'de 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemci var.

hTC Desire 820'de ise 8 çekirdekli Snapdragon 615 var.

LG G2'de ise Snapdragon 800 var.

Bu durumda donanımda en iddialı cihazlar LG G2 ile Desire 820 olur.

Kullanım kolaylığı açısından alışılması en zor LG G2 ile Mx4 olacaktır şüphesiz. Birinde kilit tuşunu ararken bulacaksınız kendinizi ötekinde de ortadaki tek kapasitif tuşta oraya buraya kaydırarak anlamaya çalışacaksınız.

Desire 820, zaten hTC'nin 2014'deki klasik çizgisinde gittiğinden alışma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

G7 de tek estetik kusur o da bence şarj girişinin sağ tarafa yakın bir yerde konumlandırılması.

Tasarım konusunda puanlamayı siz yaparsınız.

Stabilite konusunda G2'de bazı problemler yaşanabilir. G7'de ise stabilitede büyük sorunlar yaşanmıyor. Mx4 ise oldukça stabil.

Bu durumda ve fiyat bandında hTC Desire 820 en iyi cihaz, G2 ve MX4 normal seviyede cihazlar, G7 ise alt seviye bir cihaz.

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
htc'ye mutlaka güven desire 820 al kafan rahat etsin 8 çekirdekli snapdragon 615 mukemmel çalışır gm ve meizu yu sil g2 yide ben bir türlü ısınamadım güncelleme bile almadı daha (lolipop) desire 820 all geç derim