Lg G2 Stock Lollipop Rom (Tüm Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar tahiti blue temasını kullanıyorum. Transparan hava teması oldduğu için. Ancak ana ekrandaki uygulama fontları bi süre sonra siyaha dönüyor. Uygulamalara girdiğimde ordaki fontlarda kalın görünüyor. Bu temayı nasıl düzeltebilirim ya da içinden transparan hava widgetini nasıl alabilirim farklı temada kullanmak için?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar tahiti blue temasını kullanıyorum. Transparan hava teması oldduğu için. Ancak ana ekrandaki uygulama fontları bi süre sonra siyaha dönüyor. Uygulamalara girdiğimde ordaki fontlarda kalın görünüyor. Bu temayı nasıl düzeltebilirim ya da içinden transparan hava widgetini nasıl alabilirim farklı temada kullanmak için?

aynen aynı sorunu bende yaşıyorum

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MODLAR için

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=988667
download.. https://mega.co.nz/#F!U8VWDQBb!FB0YKITDmr5D2j5Gl4bzaQ ne isterseniz içinde.. (teşekkürü es geçmeyelim)

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=988667<br />download.. <font color="#333333">

Bu verdigin linkte bir suru linkler var ve hangisini indirecegiz hangisini ne sekilde kurulum yapacagiz.

Biraz anlatirsan seviniriz..

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaldirilmiyorki?

Ayarlardan uygulamalara giriyorum oradaki tahiti blue kaldir cikkiyot zorla durdur dedim oda olmuyor

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
f58071aab3482ce6de22df44e227b6a5.jpg

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kaldirilmiyorki?

Ayarlardan uygulamalara giriyorum oradaki tahiti blue kaldir cikkiyot zorla durdur dedim oda olmuyor
Hocam sistem dosyası olarak görüyor çünkü temayi. Telefonunuzun rootlu olduğunu varsayarak titanium backup benzeri bi programi kurarak onun yardimiyla kaldirin eski temayi. Daha sonra telefonu yeniden başlatın. Yeniden basladiktan sonra yükleyin temayi (system app remower ilede kaldirabilirsiniz)

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam sistem dosyası olarak görüyor çünkü temayi. Telefonunuzun rootlu olduğunu varsayarak titanium backup benzeri bi programi kurarak onun yardimiyla kaldirin eski temayi. Daha sonra telefonu yeniden başlatın. Yeniden basladiktan sonra yükleyin temayi (system app remower ilede kaldirabilirsiniz)
Sanirim galiba oldu cok tesk ederim bende 6 aydir buna cozum bekliyordum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
bu vodafone romunu yüklemek için sanırım root yapmak gerek. Genelde root yapıldığı varsayılarak anlatılmış adımlar. Root nasıl yapılır daha sonra wipe yapmak tam olarak nedir bunu açıklayabilecek birileri var mı?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Merhaba,
bu vodafone romunu yüklemek için sanırım root yapmak gerek. Genelde root yapıldığı varsayılarak anlatılmış adımlar. Root nasıl yapılır daha sonra wipe yapmak tam olarak nedir bunu açıklayabilecek birileri var mı?
Forumda var anlatımı &#128516;

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba,
Hiç girme bu işlerden anlamıyorsun sanırım yakında verilecek zaten g2lere

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 5.0.2 versiyonunda radyo açılıyor ama çalışmıyor dimi yoksa sadece bende mi böyle.

seico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 5.0.2 versiyonunda radyo açılıyor ama çalışmıyor dimi yoksa sadece bende mi böyle.
Türkiyedeki cihazlarda, paralel ithalat değilse radyo çalışmıyor bildiğim kadarıyla benimki paralel ithalat çalışıyor radyo.

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimki orjinal tr çıkışlı cihaz lg garantili. ama saçma neden böyle acaba.. bölgesel ayarları fala yokmu..

sercan17m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar. dünden beri bu roma niyetleniyorum ama bir türlü emin olamıyorum. telefonu yeni aldım hep rootlu ve romlu telefon kullanırım. kullanan arkadaşlar ne diyor, pil ömrü, stabilite filan ne durumda? şimdiden teşekkürler.

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
selamlar. dünden beri bu roma niyetleniyorum ama bir türlü emin olamıyorum. telefonu yeni aldım hep rootlu ve romlu telefon kullanırım. kullanan arkadaşlar ne diyor, pil ömrü, stabilite filan ne durumda? şimdiden teşekkürler.
Vodafone romunumu yüklemek istiyosun simple yimi simple yi onermem vodafone romu ise 1 numara mutlaka indir tek bir kuşkun olmasın harika bir rom sadece boot animasyonunda vodafonenin boot animasyonu var ama onun yerine g flex 2 boot animasyonu yapabilirsin onuda eve gidince pc ye gecip anlatirim in ama mutlaka indir vodafone romunu

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
romda tr çıkışlı cihazlar için radyo çalışmıyor bilgilerinize.

sercan17m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone romunumu yüklemek istiyosun simple yimi simple yi onermem vodafone romu ise 1 numara mutlaka indir tek bir kuşkun olmasın harika bir rom sadece boot animasyonunda vodafonenin boot animasyonu var ama onun yerine g flex 2 boot animasyonu yapabilirsin onuda eve gidince pc ye gecip anlatirim in ama mutlaka indir vodafone romunu

teşekkür ederim.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
evet beyler sıcak sıcak

[Rom] [5.0.2] International Lollipop Stock G2 D802

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-international-lollipop-stock-g2-d802-t3058129

gerekli dosyalar https://mega.co.nz/#F!U8VWDQBb!FB0YKITDmr5D2j5Gl4bzaQ

4.4.2 stock romdakiler rootlasın

twrp 2.8.5.1 kurun

3 kere full wipe

G2_D802_Lollipop_v30a_Stock_LGViet.com.zip yükleyin reboot etmeyin.

UPDATE-SuperSU-Pro yükleyin.

reboot 5.0.2 hayırlısı olsun....

G2_D802_Lollipop_v30a_Stock_LGViet.com

https://yadi.sk/d/LdjRkW_jfTzed

Bi linkte Benden :)

indiriyorum şu an bu romu. Hani oldu da beğenmedim, orjinal 4.4.2'ye tekrar nasıl dönücem

İlk defa rom yüklicem de, yardımcı olursanız sevinirim.

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Once 4.4.2 olan kdz olan firmwareyi. Indir sonra flash tool indir sonra flash tool calistir kdz yi sec yukleye bas gider

Gerci googleden bakarsaniz gorursunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kurmak istiyorum daha önce hiç kurmadım bana detaylı anlatabilecek yardım edebilecek birisi var mı lütfen ?

tugay475

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Coming Soon

Birazdan g2imde :) Yüklüyorum Arkadaşlar