Lg G2 Stock Lollipop Rom (Tüm Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

crazy199717

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim telefon açılıyo download mode giriyo
ama recovery girince boot certification verify hatası veriyo

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bence bu sistemleri pek yuklemeyin ozellikle hic rom kurmamslara sesleniyorum bende yukledim sonra cihazi bozdum stock rom atarak yaptm.

crazy199717

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
skrom v2 sanal tusları küçulte bilirmiyim xposed varmı küçültmek için

panndatv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu romu kurmak için önce TWRP ile sırasıyla

-
Simple Rom LP V1.2 kurup ( reset atmadan )
-
patch Simple Rom V1.2
en son olarak -
KK Bootloader ( kurup reset atıcaz )

doğru mu , yanlış yaptıysam doğru sıralamayı anlatırmısınız ?

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Simple 1.2 olani d802 lakin simple v2 olan d802 degil ve bu yuzden dikkat ediniz. D802 olan romlara bakiniz

panndatv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simple 1.2 olani d802 lakin simple v2 olan d802 degil ve bu yuzden dikkat ediniz. D802 olan romlara bakiniz

Bu konuda

-SİMPLE ROM V1.1(D801/D802/D803/D805/D806)
-
SİMPLE ROM V1 (L1F-D800-V980)
-
Simple Rom LP V1.2 (D80x-VS980-LS980-L01F)
-
patch Simple Rom V1.2

bu rom mevcut dediğiniz gibi v2 göremedim , simple rom v1.1 ve v1.2 D802 modelleri için değil mi?

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten yukarda dedim 1.2 olanlar d802 olani ama bunun simple v2 olanida var daha once paylasilmisti ve ben o rom icin uyardim xda da var zaten ayni siralama uzerinde..

panndatv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten yukarda dedim 1.2 olanlar d802 olani ama bunun simple v2 olanida var daha once paylasilmisti ve ben o rom icin uyardim xda da var zaten ayni siralama uzerinde..

:thumbup1: Tamamdır o zaman , yanlış anladığım için kusura bakmayın...

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

seico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Romu kuran varmı nasıl sorun varmı

Ben kurdum çok iyi çalışmayan hiçbirşey yok radyo dahil yani bize güncelleme olarak gelicek büyük ihtimal. gayet hızlı ve sorunsuz dünden beri kullanıyorum hiçbir hatasıyla karşılaşmadım bu sefer lg yapmış herhalde. ama vodafone için yapılmış açılışta onun logosuyla açılıyor.

crazy199717

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kurdum çok iyi çalışmayan hiçbirşey yok radyo dahil yani bize güncelleme olarak gelicek büyük ihtimal. gayet hızlı ve sorunsuz dünden beri kullanıyorum hiçbir hatasıyla karşılaşmadım bu sefer lg yapmış herhalde. ama vodafone için yapılmış açılışta onun logosuyla açılıyor.

Benim ki avea çalışmazmı rom video su varsa link atarmisin

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim hattım turkcell ve gece yükledim kurdum mükemmel kusursuz akıp gidiyor...

lakin lg sanırım şikayetci oldu butun linkler iptal edildi ne xda da ne megada nede başka bir yerde linkler yok şu anda...

crazy199717

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim telefon recovery girmiyo boot certification verify veriyo stock rom atmadan düzelte bilirmiyim 5.0.2 kurcam oyuzden bidaha stock rom yüklemek istemiyom

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende anlatırımda uzun iş ve sorumluluk almak istemiyorum ama facebookta lg yardım grubları var oradan herkes anlık yardımcı olabilrler size..

crazy199717

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Romu kurdum şimdilik bir sıkın yok ancak program versiyona 20ctur yazıyo 30a olması lazım değilmi

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evet beyler sıcak sıcak

[Rom] [5.0.2] International Lollipop Stock G2 D802

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-international-lollipop-stock-g2-d802-t3058129

gerekli dosyalar https://mega.co.nz/#F!U8VWDQBb!FB0YKITDmr5D2j5Gl4bzaQ

4.4.2 stock romdakiler rootlasın

twrp 2.8.5.1 kurun

3 kere full wipe

G2_D802_Lollipop_v30a_Stock_LGViet.com.zip yükleyin reboot etmeyin.

UPDATE-SuperSU-Pro yükleyin.

reboot 5.0.2 hayırlısı olsun....

kardeş romu kurcamda telefona bişey olmaz dimi bak ss falanda koymamışssın şimdi hata falan almam dimi wipe dan sonra

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş romu kurcamda telefona bişey olmaz dimi bak ss falanda koymamışssın şimdi hata falan almam dimi wipe dan sonra

mesajı yanlış yere atmışım okuyanın aldırmasına gerek yok.

allah allah bi yazamadım gitti :D

mesajlarımı silebilirseniz silin yer kaplamasın boşuna

romu yükleyen varsa deneyimlerine dayanarak bana tavsiye edebilirmi romu iyimi kötümü diye

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mesajı yanlış yere atmışım okuyanın aldırmasına gerek yok.

allah allah bi yazamadım gitti :D

mesajlarımı silebilirseniz silin yer kaplamasın boşuna

romu yükleyen varsa deneyimlerine dayanarak bana tavsiye edebilirmi romu iyimi kötümü diye
Bugune kadar kullanabilecegin en guzel rom. Birkere orjinal rom vodafonun. Iyleki LGnin sikayetiyle xdadan kaldirildi. Hersey calisiyor. Yarin bu rom icin mod paylasicam. Bir tesekkur edin. Silinmeyen ender download linklerinden biri..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafone 5.0.2 romunu kurdum fakat quickremote uygulamasında tv bölümünde beko markası yok :/ set üstü kutusu bölümündede digitürk yok ben bu quickremote uygulamasını çok kullanıyodum evrensel uzaktan kumanda kullanmakta istemiyorum napçam ben şimdi ya biri yardımcı olabilirmi

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 30a 5.0.2 romunu kurdum ama kurarkan supersu flashlamayı unuttum şuan rom güzel sikıntısı yok ama root yok gözüküyor nasıl halledebilirim

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 30a 5.0.2 romunu kurdum ama kurarkan supersu flashlamayı unuttum şuan rom güzel sikıntısı yok ama root yok gözüküyor nasıl halledebilirim
Sadece yukarda arkadasin sana verdigi root dosyasini telefonuna kopyala ondan sonra twrp den install dan flaşla bu kadar [emoji18]