LG G2 Kullanıcıları Kulübü

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Basebandı değil telefonu Yedekle demişti technoyoung, system,kişisel dosyalar falan hepsi yedekleniyor

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar cloudy 3.3 kullanıyorum, sorun şu ki, telefon görüşmesi yapınca görüşme sesini ne azaltabiliyorum, ne artırabiliyorum hiç değişmiyor ne kadar arttırsamda azaltsamda, napabilirim bu konu hakkında çünkü kalabalık bir ortama girdim mi ses yetersiz kalıyor 😢

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar cloudy 3.3 kullanıyorum, sorun şu ki, telefon görüşmesi yapınca görüşme sesini ne azaltabiliyorum, ne artırabiliyorum hiç değişmiyor ne kadar arttırsamda azaltsamda, napabilirim bu konu hakkında çünkü kalabalık bir ortama girdim mi ses yetersiz kalıyor 
ayarlar-çağrı ayarları-ses iyleştir işaretlimi

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ses yukseltme zipleri var size uygun olanını twrp den flashlayıp sorunu giderebilirsiniz

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Çildircam vallaha Çildircam bu rehber mesajlar falan açılmıyor ya surekli kisi listesi guncelleniyor diyor telefonu kapatip acmam gerekiyor. Romsuz rootsuz kesin bi cevap bilen varmi ?
5.0.2 ye gecicem artik karar verdim

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Video falan mı çeksem ben 5.0.2 + Dori kernel var 5 6 aydır tertemiz ne takılma ne donma :)

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ahize sorununu hallettinmi ve basebandı denedinmi :D ben miui 7 ye geçmeyi düşünüyorumda
Olmadı, Uygulama yedeklerimi alıp sistemi sıfırladım ,öyle hallettim, baseband aynı pek bi fark göremedim, mui 7 yi birkaç ay önce kullanmıştım, farklı bi deneyim bi dene hoşuna gidebilir tavsiye ederim

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cm13 kurdum ama super user yok supersu (root uygulamasını) nasıl kurabilirim önceden bu roma kurmayı denedim telefon bootloop ta kaldı şimdi romu yeniden kuruyorum.önerilerinizi bekliyorum

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Geliştirici seçeneklerden açacaksın ROOT erişimini.
sağ olasın kardeş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

beyler bide biliyosanız cm13 te kamerada bazı sorunlar olabiliyo bildiğiniz alternatif bir kamera uygulaması varmı. ben snapdragon camera yı indirmeyi denedim twrp den flashlıyınca olmadı bide priv app klasörüne atıyım dedim ama cm13 te priv app klasörü içinde ,klasörü içinde(evet klasörün içinde klasörler) uygulama apk ları var bende priv app içine ayrı bi dosya ekleyip permissions larını diğer dosyalarınkiyle aynı yapıp içine permissions ları rw-r-r olan apk yı atsam olurmu? işe yarar mı ? çünki diğer priv app teki uygulamaların hepsi öyle.

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sağ olasın kardeş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

beyler bide biliyosanız cm13 te kamerada bazı sorunlar olabiliyo bildiğiniz alternatif bir kamera uygulaması varmı. ben snapdragon camera yı indirmeyi denedim twrp den flashlıyınca olmadı bide priv app klasörüne atıyım dedim ama cm13 te priv app klasörü içinde ,klasörü içinde(evet klasörün içinde klasörler) uygulama apk ları var bende priv app içine ayrı bi dosya ekleyip permissions larını diğer dosyalarınkiyle aynı yapıp içine permissions ları rw-r-r olan apk yı atsam olurmu? işe yarar mı ? çünki diğer priv app teki uygulamaların hepsi öyle.
Önemli değil kamera konusunda yardımcı olamayacağım :)

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
5.0.2 kurarken sadec pc suite mi kullanıyoruz? Baska bir programa ihtiyac var mi lütfen biri cevap versin.