LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neyi yakismamis ya ? İnsan gibi soru sordum 20 tl lik oyuna 10 gun oynamak icin para verecek kadar zengin degilim!
"Neyi yakismamis ya" derken kullandigin tabir zaten uygun degil neyse keyfin bilir seninle korsan kullanma diye tartismayacagim cogu uygulamanin deneme surumu var eminim sen kullandigin uygulamari da korsan kullaniyosun diye varsayiyorum bu venim tahminim oyle oldugunu soylemiyorum sonra ulkemizde niye bazi seyler gelismiyor diye yakinmayalim azcik gelistiricilere destek verelim ozellikle ufak capli uygulamalara.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
"Neyi yakismamis ya" derken kullandigin tabir zaten uygun degil neyse keyfin bilir seninle korsan kullanma diye tartismayacagim cogu uygulamanin deneme surumu var eminim sen kullandigin uygulamari da korsan kullaniyosun diye varsayiyorum bu venim tahminim oyle oldugunu soylemiyorum sonra ulkemizde niye bazi seyler gelismiyor diye yakinmayalim azcik gelistiricilere destek verelim ozellikle ufak capli uygulamalara.
Bak kardesim arkadasin kelimelerinin foruma uygun olup olmadigina forum yoneticileri karar verir.O yuzden forumda gereksiz gerginlik yaratmayin

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kusura bakmada nasil konusacagimi senden öğrenecek degilim. Kufur etmedim argo kullanmadim. Oyunlara o kadar para verecek kadar zengin degilim.Ayrıca gelistirici dedigin adamlarin cogu amerikan.Ben niye onlara para kazandirayim ellerine fırsat vereyim ?

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmada nasil konusacagimi senden öğrenecek degilim. Kufur etmedim argo kullanmadim. Oyunlara o kadar para verecek kadar zengin degilim.Ayrıca gelistirici dedigin adamlarin cogu amerikan.Ben niye onlara para kazandirayim ellerine fırsat vereyim ?
Dedigim gibi tartismayacagim korsan ile ilgili sizin fikriniz. Sadece uslubunuzu belirtim.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadas hakli turk arkadaslar yapsin oyun destekliyoruz zaten ama basarili buyuk boyutlu oyunlar malesef turk gelistiriciler tarafindan gelmedi insallah ilerde

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uslubumda bi sorun oldugunu sanmiyorum
Bakin ben sadece belirtim uyarmadim kendiniz bilirsiniz bu kadar konuyu uzatmayalim ayrica korsan kullanirim param yok diyorsaniz kullanmiyacaksiniz bu kadar basit agir olabilir dedigim ama oyle 2 3 lira olan uygulamalari alamiyorum ama telefonu alabiliyorum diyorsaniz iste burda bir celiski var oyun bir ihtiyac degil yemek degil su degil alamiyacak durumdaysaniz kullanmiyacaksiniz.

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bakin ben sadece belirtim uyarmadim kendiniz bilirsiniz bu kadar konuyu uzatmayalim ayrica korsan kullanirim param yok diyorsaniz kullanmiyacaksiniz bu kadar basit agir olabilir dedigim ama oyle 2 3 lira olan uygulamalari alamiyorum ama telefonu alabiliyorum diyorsaniz iste burda bir celiski var oyun bir ihtiyac degil yemek degil su degil alamiyacak durumdaysaniz kullanmiyacaksiniz.
Yoo telefon hosuma gidiyorsa 10 bin tl bile veririm.Sürekliliği var.Oyun oyle degil buda benim fikrim.Turkler.yapsın alayim.He 2~3 tllik oyunları zaten alıyorum hosuma gidiyosa. Benim bahsettiğim 20 tllik oyunlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ya kardesim bak karisiyosun bende sana karisiyorum ama bende kullaniyorum korsan karisamazsin buna her uygulamayi alacak kadar param yok veya her uygulamaya verecek param yok niye kullanmiyim bu sana bi zarar mi veriyor?titanium backup aldim mesela paralisini ama baska bi uygulamanin almadim nfs most wanted almadim ona verecek param yok.Telefon alcak param var tamam dogru bizim zaten baska bi giderimiz yok oyunlara harcayalim parayi

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Insanimiz sunu kavriyabilmis degil
arkadas demis 10.000 lira bile veririm telefona demis bu bir luxtur uygulama da bir lixtur acikcasi durum bu sekilde olacaksa turk gelistiricilerinde turkce dil destegi gibi seyler eklemesi anlamsiz zaten emek hirsizligi yapicaklar demek bu yaptiginin basit dusunuyorsunuz ama birinin emegini caliyorsunuz belkide ekmek parasini bunu kafaniza otuturun ben suan ufak tefek bazi uygulamalirin cevirisini yapiyorum ama bu sekilde gorunce insanimizi bazen emege yzik diyorum bir para kazanmiyorum suan sadece yardimci olmak icin ama bu sekilde bir yere varamasiniz insanlarin emegi calindigi surece ben niye uygulama gelistirmekle ugrasiyim gelistiriciyim demiyorum ama yaklasik 1,5 senedir java ogreniyorum yasimin kac oldugunu merak edebilirisiniz merak etmegin sandiginiz gibi buyuk degilim 16 yasindayim bunlari gordukce bir uygulama cikarirsam kendi basima o uygulamaya turkce desteginden usenirim zaten korsan kullanilir diye pek mantikli gelmiyor acikcasi neresi hak yemiyecekse oraya destek veririsin sonra niye turk gelistiricisi yok yada oyunda niye turkce destegi yok demeyin bunlara sebep biziz diyeceklerim bu kadar.

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Insanimiz sunu kavriyabilmis degil
arkadas demis 10.000 lira bile veririm telefona demis bu bir luxtur uygulama da bir lixtur acikcasi durum bu sekilde olacaksa turk gelistiricilerinde turkce dil destegi gibi seyler eklemesi anlamsiz zaten emek hirsizligi yapicaklar demek bu yaptiginin basit dusunuyorsunuz ama birinin emegini caliyorsunuz belkide ekmek parasini bunu kafaniza otuturun ben suan ufak tefek bazi uygulamalirin cevirisini yapiyorum ama bu sekilde gorunce insanimizi bazen emege yzik diyorum bir para kazanmiyorum suan sadece yardimci olmak icin ama bu sekilde bir yere varamasiniz insanlarin emegi calindigi surece ben niye uygulama gelistirmekle ugrasiyim gelistiriciyim demiyorum ama yaklasik 1,5 senedir java ogreniyorum yasimin kac oldugunu merak edebilirisiniz merak etmegin sandiginiz gibi buyuk degilim 16 yasindayim bunlari gordukce bir uygulama cikarirsam kendi basima o uygulamaya turkce desteginden usenirim zaten korsan kullanilir diye pek mantikli gelmiyor acikcasi neresi hak yemiyecekse oraya destek veririsin sonra niye turk gelistiricisi yok yada oyunda niye turkce destegi yok demeyin bunlara sebep biziz diyeceklerim bu kadar.
Uygulama türk yapımı olsun emege saygım var.Yoksa yabancilara fayda saglamak istemem kendi ulkeme karşı sende bunu anla

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uygulama türk yapımı olsun emege saygım var.Yoksa yabancilara fayda saglamak istemem kendi ulkeme karşı sende bunu anla
Tamam kardesim seninle lafi uzatmayacagim birini asagi indirmeye calisarak da bir yere varamasin istedigin gibi kullanmaya devam et yabanci oyunlari korsan kullandikta turkiyeye ne faydasi oldu emin ol bu oyunlarin yapimcisi bir kisi degil her irkdan insanlar var turk de var baska insanlarda irkcilik yapmanin anlami yok senin tabirinle amerkanlilara para kazandirmicagiz kolay gelsin bu konuda

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Güvercin ile neden satranç oynamaya çalışıyorsun kardeşim, bırak adam kullansın. Telefona bin liranın üstünü verip de korsan uygulama kullansınlar. Seviye düşmeyin, sadece sinirlenirsiniz.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Güvercin ile neden satranç oynamaya çalışıyorsun kardeşim, bırak adam kullansın. Telefona bin liranın üstünü verip de korsan uygulama kullansınlar. Seviye düşmeyin, sadece sinirlenirsiniz.
Abi kim ne kullanirsa kullansin karismayin buna bircok uygulama aldim begendigim hakkini veren.Ama hem bu cihazda hem bilgisayarda korsan kullaniyormuyum kullaniyorum.Sarkilarda kullanmiyormusunuz? He ondada spotify premium kullaniyorum ama korsan kullanmiyorum deyipte korsan sarki indiren bircok insan var

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi kim ne kullanirsa kullansin karismayin buna bircok uygulama aldim begendigim hakkini veren.Ama hem bu cihazda hem bilgisayarda korsan kullaniyormuyum kullaniyorum.Sarkilarda kullanmiyormusunuz? He ondada spotify premium kullaniyorum ama korsan kullanmiyorum deyipte korsan sarki indiren bircok insan var
Kimsenin kimseye karistigi yok bunun yanlis oldugunu soyluyoruz suna sesimi cikarmiyorum bir uygulamayi denemek icin kullanilabilir ama zaten hepsinin deneme surumu yada ucretsiz surumu vardir yoksa da denemek icin kullanilabilir ama begendiysende alinir sonucta bu dedigim zaten yok gibi cogunun denemesi yada ucretsiz surumu vardir kimse bana korsani savunmasin bu son kez soyleyisim kul hakki yemesin yedirtirmesin !!!

F

Ffffffffff

SDN Okuru
Arkadaslar ekranimda siyah bir delik olustu ekran titriyor ve beyaz cizgiler olusuyor nedeni nedir cozum nedir bilen var mi servisi ariyorum acan yok hep mesgul yardimci olursaniz sevinirim!!!! lg g2 !!!!!

sedat2212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar CM12 kullanan varmı bilmiyorum ama ben cm 12 snapshot sürümü yükledim hattım vodafone 5.0.2 lp üzerine kurmuştum. Sürekli hat gidip geliyordu ayrıca ekran çift tıklama olayı kilitlerken üst çubuğa tıklayınca kilitliyordu onun dışında ortaya sağa sola vs. tıklayınca kilitlemiyordu. Ama açarken normal her nere tıklasam ekran açıyordu. Bu iki sorunu siz yaşadınız mı ne tavsiye edersiniz ?

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese şimdiden hayırlı bayramlar,
Benim g2 de acayip bi sorun baş gösterdi. Gece saat 4 de telefonun yeniden başlama sesi ile uyandım, sürekli lendi kendini yaniden başlatıyordu. tam bi restart da değil, ekan gidiyor lg logosu gelip kayboluyor, sonra tekrar logo geliyor normal açılıyor telefon. birkaç saniye normal kalıyor sonra yeniden restart. bu sürekli devam ediyordu böyle. en son telefonu restart etmeden hızlıca kapatıp durdurdum. uğraşlarım sonuunda telefonun internete bağlandığı an kendini restart etmeye başladığını farkettim. mobil ağ- şebeke internet farketmeksizin internete bağlandığı an reset atıyor kendine sürekli. Bir fikri olan varmı, neden yapar?

Hard reset demeyin lütfen, sebebini bulmak istiyorum. Kendiliğinden neden böyle oldu telefon? Şuan internet kapalı kullanabiliyorum.

Telefon 2 aylık.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Benim g2 de acayip bi sorun baş gösterdi. Gece saat 4 de telefonun yeniden başlama sesi ile uyandım, sürekli lendi kendini yaniden başlatıyordu. tam bi restart da değil, ekan gidiyor lg logosu gelip kayboluyor, sonra tekrar logo geliyor normal açılıyor telefon. birkaç saniye normal kalıyor sonra yeniden restart. bu sürekli devam ediyordu böyle. en son telefonu restart etmeden hızlıca kapatıp durdurdum. uğraşlarım sonuunda telefonun internete bağlandığı an kendini restart etmeye başladığını farkettim. mobil ağ- şebeke internet farketmeksizin internete bağlandığı an reset atıyor kendine sürekli. Bir fikri olan varmı, neden yapar?

Hard reset demeyin lütfen, sebebini bulmak istiyorum. Kendiliğinden neden böyle oldu telefon? Şuan internet kapalı kullanabiliyorum.

Telefon 2 aylık.
Sorunun cozumu hard reset yapcak bisey yok ilginc bir sorun.Sebebinide bence bulamazsiniz

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Telefon 2 aylık.
Telefonunun modeli ne stok rommu kullanıyorsun kitkat mı lollipop mu detaylı bilgi verirsen yardımcı olabilirim

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Telefon 2 aylık.
Sorunu bulabilirsin ama zor is bulsan bile cozemeyiz o yuzden en iyisi sifirdan rom atmak yada hard reset.

gzdearslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben pc suit ile android lollipop yüklemeye çalışıyorum ama sürekli telefon durumunu kontrol edin ve tekrar deneyin diyor. nedir bu problem yardımcı olabilirmisiniz,lütfen?

Son mesajlar