LG G2 Kullanıcıları Kulübü

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben hiçbir üreticinin güncelleme yoluyla üst üste iki tane arayüz verdiğini hatırlamıyorum. Z serisi hariç.

Bravo LG. Bunu da mı görecektik dedirtiyorsun. LG'nin ilk defa 2 yılı aşan güncelleme süresine sahip cihaz G2 ama LG'de ilk defa iki üst seviye cihazın da arayüzünü alacak olan da G2.

Samsung bile S2'ye S3 arayüzünü verip kaderine terk etmişti (S2 en çok güncelleme alan Samsung cihazı. Hala bu alanda liderliği kimseye kaptırmamaya ısrarcı)
5.1.1+ux4.0 verirse gerçekten adamlar bu telefonu sahipsiz bırakmadıklarını gosterirler.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
5.1.1+ux4.0 verirse gerçekten adamlar bu telefonu sahipsiz bırakmadıklarını gosterirler.
6.0 ve gelecek olan UX 5 i versinler dicekler 😀 LG G2 ye iyi guncelleme verdi fakat SONY baya fark atti tum firmalara. (Motorola zaten referans android) Ne bilim fark su G2 LG nin yaptigi en buyuk ilgi goren telefon.

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle lg icin guzel tabi g4 arayuzu g2 getirmek zor olmasa gerek lg icin sonucta 1 gelistirici bunu stabil halde portluyor onlar icin kolay olsa gerek

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekim ayinin sonuna dogru gelecegini dusunuyorum 5.1.1in Lg vercem dediyse verir
Lg mi verecem dedip verir lolipopta öylemi yaptı? G2yi atlayıp L serisine verdi. Lg ekim dediyse yılbaşından önce gelme ihtimali çok düşük bosuna beklemeyin yakın zamanda.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle lg icin guzel tabi g4 arayuzu g2 getirmek zor olmasa gerek lg icin sonucta 1 gelistirici bunu stabil halde portluyor onlar icin kolay olsa gerek
Ama firmalar portlamiyor saf android üzerine kuruyor customlar kadar kolay değil fakat dünya devi firmalara gore çocuk oyuncağı.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ama firmalar portlamiyor saf android üzerine kuruyor customlar kadar kolay değil fakat dünya devi firmalara gore çocuk oyuncağı.
Zaten gelistiriciler bunu yapabilse mesela cloudu 5.0.2 uzerine kurdu saf androidi alip 5.1.1 UX 4.0 yapabilirdi ve guncelleme derdi asla olmazdi.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten gelistiriciler bunu yapabilse mesela cloudu 5.0.2 uzerine kurdu saf androidi alip 5.1.1 UX 4.0 yapabilirdi ve guncelleme derdi asla olmazdi.
Developerlar böyle yapıp bedavaya sunsa kim firmanın guncellemesini takar ki bedava olmasını geçtim bunu yapacak adam akıllı developer zaten az g2 icin ise olduğunu sanmıyorum keşke biri yapsa ama aospler var güncellik için(isterse 10.0 olsun aosp olduktan sonra kullanmam)

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir gun buna cozum bulacaklar ama ticari kaygi oldugu surece bunlar olur ticari kaygida bitmez sony gercekten sasiriyorum hemde her 6 ayda cikan telefon bu sekilde gunceleme vermek insanlar niye z2 den z3 gecsin mesela buna ragmen adam guncelleme veriyor

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sony nin arayuzune ısınabilsem gerisi tam bana göre ama görselliği yok arayüzün

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
G2 ye 2 ay sonra 5.1.1 verilcek dendi bunu dediklerinden yaklasik 3 ay gecti bence ekimde 5.1.1 gelecek

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Verildi ama 5.0.2 olarak verildi en azindan.Bilmiyorum ama ekimin sonunda gelecek bence 😄
Oyle bi soyledin ki sanki adamlar 4 5 ay gec verdi diye kk yerine loli verdi alt tarafı 5.0 yerine 5.0.2 verdi g2yi atladi okadar alt modele verdi sonra g2ye döndü.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben hiçbir üreticinin güncelleme yoluyla üst üste iki tane arayüz verdiğini hatırlamıyorum. Z serisi hariç.

Bravo LG. Bunu da mı görecektik dedirtiyorsun. LG'nin ilk defa 2 yılı aşan güncelleme süresine sahip cihaz G2 ama LG'de ilk defa iki üst seviye cihazın da arayüzünü alacak olan da G2.

Samsung bile S2'ye S3 arayüzünü verip kaderine terk etmişti (S2 en çok güncelleme alan Samsung cihazı. Hala bu alanda liderliği kimseye kaptırmamaya ısrarcı)

Hocam yanlış hatırlamıyorsam Htc One M7 Sense 5 ile gelen telefonuna Sense 5.5 ve ardından Sense 6.0 vermişti.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Htc One M7 Sense 5 ile gelen telefonuna Sense 5.5 ve ardından Sense 6.0 vermişti.
M7'yi unuttum sağolsun hTC artik S600lu cihazi bile guncellemeye nazlanirken.

Evet m7 de hTC'nin en çok güncellenen modeli. 4.1.2'den başladı, 5.0.2 ile sona erdi. Ama LG G2'de 4.2.2'den 6.0 a kadar gidecek. Atlamali olsa da en stabil sürümleri verdi.

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung beni cok husrana ugrati note 2 tek gumceleme geldi o da para etmez 4.2.2 den 4.4 e note 10.1 2014 aldim hic gunceleme gelmedi kisacasi firmanin braz artik durumuna bagli verip vermemesi

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Samsung beni cok husrana ugrati note 2 tek gumceleme geldi o da para etmez 4.2.2 den 4.4 e note 10.1 2014 aldim hic gunceleme gelmedi kisacasi firmanin braz artik durumuna bagli verip vermemesi
Samsungdan kotusu yok zaten S4 e de 5.0.1 verdi touchwiz le beraber baya bug lı bir sey oldu .

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 3 neo ya da vermedi 700 tl lik teller alirken.
Eskiden goze batmazdi en buyuk firma zaten beliydi android pazarinda eski telfonlara da 1 tane verirdi o da en fazla galaxy ace mini gio dur bunlar olsun acikcasi pek tatmin etmezdi bir yanda da iphone kac yilik cihaza gunceleme veriyordu cok zor olmasa gerek ne kadar mal olabilir ki insanlarinda onemsedigini gorurse bununla ilgili cok sikayet alirsa sadece
bizler degil telefonu sadece kullanmak icin alan insanlar telefonu oldugu gibi kullananlar duvar kagidini bile degistirmiyenler oldudugunu dusunursek daha fazla sikayet aklini basina toplamasina sebep olur nasil plastik olayindan sonrasi gibi bunlar arz talep meselesi o sekilde satis basarisi dusuyorsa onemsiyor bu kadar eger samsung alip bir sonraki telfonu samsung almayan insanlar cogalirsa bu durumu duzeltirler riske girmezler.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
M7'yi unuttum sağolsun hTC artik S600lu cihazi bile guncellemeye nazlanirken.

Evet m7 de hTC'nin en çok güncellenen modeli. 4.1.2'den başladı, 5.0.2 ile sona erdi. Ama LG G2'de 4.2.2'den 6.0 a kadar gidecek. Atlamali olsa da en stabil sürümleri verdi.

6.0 gelmez ya bırakırlar 5.1 dei Lg kendi resmi sayfalarından 5.1 vereceğine dair bir haber oldu mu ben görmedim sadece sızıntı olarak söylendi var mı acaba resmi bir açıklama ?

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar whatsappta bildirim isigi beyazdi fakat mesaj geldiginde bildirim isigi gelmiyordu whatsappi sildim tekrar yukledim yine ayni sorun.Sonra bildirim isiginin renigini degistirdim bildirim isigi yandi.Bende beyaz bildirim isigi yanmiyor nasil cozebilirim bu sorunu

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar whatsappta bildirim isigi beyazdi fakat mesaj geldiginde bildirim isigi gelmiyordu whatsappi sildim tekrar yukledim yine ayni sorun.Sonra bildirim isiginin renigini degistirdim bildirim isigi yandi.Bende beyaz bildirim isigi yanmiyor nasil cozebilirim bu sorunu
Baska uygulamada da yanmıyorsa ledde sorun vardır.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İyi günler arkadaşlar bugün telefonumda kulaklık hiç takmamama rağmen kulaklık takılı işareti çıktı sebebini bulamadım ne yapabilirim sıvı teması yoktur.