LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cloudy 3.3 romunu kullaniyorum.Sebeke gozukmesine ragmen internete girmeye calisinca fark ediyorum sebeke aslinda yok ne birini arayabiliyorum nede biri beni arayabiliyor.Telefona reset atmadikca duzelmiyor.Bu sorunla karsilasan varmi ? Format atmakta istemiyorum usendim yedekleyipte geri yuklemeye :D bu arada sorun 2 saatte bir oluyor misal

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İkisinide deneyebilirsin sorun olmaz hangisinde verim alırsan onu kullan birinde muhakkak alırsın.

sedat2212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cynaogenmod 12 stabil, tamamen sorunsuz var mı acaba ? ben baktım video çalışmıyormuş , hat ile ilgili sıkıntılar varmış sanırım.Tamamen sorunsuz bulmak mümkün mü ? Yada cynogenmod temalarını kullanmanın başka bir yolu var mı ?Zaten sadece teması için cynogenmod düşünüyorum ama telefonda takır takır çalışsın.

Malasef stabil değil hat gidip geliyor şebeke sorunlu ayrıca çift tıklama ile açma özelliği sadece üst çubuğa yapınca oluyor açarken farketmiyor ortayada tıklasan açıyor ama kapatırken dediğim gibi onun dışında menü geçişleri stock roma göre daha ağır gibi geldi. (Temiz kurulum ve wipe işlemleri yaptım) Yinede aynı sorunlar var bende kararsızım adam gibi stock rom yok

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Malasef stabil değil hat gidip geliyor şebeke sorunlu ayrıca çift tıklama ile açma özelliği sadece üst çubuğa yapınca oluyor açarken farketmiyor ortayada tıklasan açıyor ama kapatırken dediğim gibi onun dışında menü geçişleri stock roma göre daha ağır gibi geldi. (Temiz kurulum ve wipe işlemleri yaptım) Yinede aynı sorunlar var bende kararsızım adam gibi stock rom yok
Uygulama menusunde banada kasiyor gibi geldi ama uygulama acilis hizi olsun uyg. arasi gecis olsun hizli

sedat2212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu yavaş şarj sorunu hala devam ediyor lollipopda çözen yokmu denemediğim rom ve farklı ülke sürümleri kalmadı sonuç aynı bir arkadaş united kingdom 16g romundan enson çıkan v30b sürümüyle çözdüğünü iddaa etmişti yükledim değişen birşey yoktu. Stock olupta çözüm bulan varsa paylaşsın hayrına :)

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu yavaş şarj sorunu hala devam ediyor lollipopda çözen yokmu denemediğim rom ve farklı ülke sürümleri kalmadı sonuç aynı bir arkadaş united kingdom 16g romundan enson çıkan v30b sürümüyle çözdüğünü iddaa etmişti yükledim değişen birşey yoktu. Stock olupta çözüm bulan varsa paylaşsın hayrına :)
Kernel kur cok zor olmasa gerek [emoji1] dorimanx kullan tweaksden halledersin ben sifirdan 1 saat 10 dakikada filan sarj oluyor

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dorimanx yada xceed kurarsaniz sıkıntı kalmaz dori de kendiniz seçiyorsunuz hızlı sarji amperi falan xceedde oto olarak geliyor

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Verizon ve inazuma romunu tavsiye ederim arkadaşlar verizon hızlı ve çok stabil arayüzü stok lp nin aynısı inazuma ise full g4 port ve debloated edilmemis yani ilerleyen zamanlarda canınızı sıkabilir bunun için inazuma yüklerseniz gereksiz uygulamaları kaldırın benim tavsiyem inazuma geliştiriciside baya ilgili sürekli update veriyo roma.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Verizon ve inazuma romunu tavsiye ederim arkadaşlar verizon hızlı ve çok stabil arayüzü stok lp nin aynısı inazuma ise full g4 port ve debloated edilmemis yani ilerleyen zamanlarda canınızı sıkabilir bunun için inazuma yüklerseniz gereksiz uygulamaları kaldırın benim tavsiyem inazuma geliştiriciside baya ilgili sürekli update veriyo roma.
Ya onu gordum bayadir takip ediyorum ama oda G4 kilit ekranini portlamamis ya ben G4 u kendim kullandm 2 yeni efekt var yaziyorum xda ya hic biyerde yok portlamasi zor bir sey de deil . Hicbiri portlamiyo. Bide glance view ozelligi var ama ona gerek yok.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya onu gordum bayadir takip ediyorum ama oda G4 kilit ekranini portlamamis ya ben G4 u kendim kullandm 2 yeni efekt var yaziyorum xda ya hic biyerde yok portlamasi zor bir sey de deil . Hicbiri portlamiyo. Bide glance view ozelligi var ama ona gerek yok.
Glance wiev icin kernel ayarlaması gerekli onuda geliştirici yapsa bile baska kernel yukleyince gidecek kilit ekranı da önemsiz bisey bence zaten kilit ekranı efekti kullanmıyorum ben

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Glance wiev icin kernel ayarlaması gerekli onuda geliştirici yapsa bile baska kernel yukleyince gidecek kilit ekranı da önemsiz bisey bence zaten kilit ekranı efekti kullanmıyorum ben
Evet kernelden knock on / code gibi o olmasada olur ama kilit ekrani efektleri cok hosuma gitti benim. Ozellikle yeni hulahoop.

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Inazuma romunu biliyorum ama gerek var mi sonucta cloudy romu stabil zaten debloated zaten ne gerek var buna ayrica sadece stabil diye kullaniyorum g4 olsun kisaca lg arayuzunu sevmem uzun sure nova kullanirdim simdi tsf nin launcherina gectim arayuzu cok hos ve kullanisli nova cok hantal geldi resmen ayrica kullanmadigim launcher kalmamistir yani normalde kolay kolay begenmem cogunu bunuda cok eski zamanlarda kullanirdim galaxy minide o zmanlar gereksiz egekler bosuna sarj yiyor demistim bu bende oldukca akici ve sarjda bir farklilik hisetmedim.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Inazuma romunu biliyorum ama gerek var mi sonucta cloudy romu stabil zaten debloated zaten ne gerek var buna ayrica sadece stabil diye kullaniyorum g4 olsun kisaca lg arayuzunu sevmem uzun sure nova kullanirdim simdi tsf nin launcherina gectim arayuzu cok hos ve kullanisli nova cok hantal geldi resmen ayrica kullanmadigim launcher kalmamistir yani normalde kolay kolay begenmem cogunu bunuda cok eski zamanlarda kullanirdim galaxy minide o zmanlar gereksiz egekler bosuna sarj yiyor demistim bu bende oldukca akici ve sarjda bir farklilik hisetmedim.
Bi bakacam o launcher'a LG nin ki guzel ama iconlar yuvarlak degil . Arada degisiyom nova guzel bence.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten degisiklik arayanlar için söyledim bunları yoksa cloudy den ahım sahım bi fark beklemeyin yani

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten degisiklik arayanlar için söyledim bunları yoksa cloudy den ahım sahım bi fark beklemeyin yani
Saolasin hic kullanmadigim icin farki bilmiyorum neyse artik hangi gelsitirici kim kimden aldiysa sonucta burda hersey acik ortada kimse bu benim demez bu tarz kisisel gelistirmelerde hepsinde de tum g4 portlarinda ayni cogu ayni portu kendi romuna yapip yayinliyor cesitlilik tanikide her zaman iyidir.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Saolasin hic kullanmadigim icin farki bilmiyorum neyse artik hangi gelsitirici kim kimden aldiysa sonucta burda hersey acik ortada kimse bu benim demez bu tarz kisisel gelistirmelerde hepsinde de tum g4 portlarinda ayni cogu ayni portu kendi romuna yapip yayinliyor cesitlilik tanikide her zaman iyidir.
Soyledigin launcher oldukca guzel bunu kullancam uzun bir sure. 😀 ince ayarlari yapiyorum.

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Soyledigin launcher oldukca guzel bunu kullancam uzun bir sure. 😀 ince ayarlari yapiyorum.
Aynen suan cok fazla gelistiricisi yok digerleri gibi ve o kadar buyuk bir firma gozukmesede sik gunceliyorlar ve cok akici 2 sene once kullanirdik bir zamanlar [emoji1]

sedat2212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kernel kur cok zor olmasa gerek [emoji1] dorimanx kullan tweaksden halledersin ben sifirdan 1 saat 10 dakikada filan sarj oluyor

Dorimanx yada xceed kurarsaniz sıkıntı kalmaz dori de kendiniz seçiyorsunuz hızlı sarji amperi falan xceedde oto olarak geliyor

Stock lollipop roma kernel nasıl atacağım peki ? Cihaz rootlu ve twrp yüklü dorimaxı nerden bulabilirim ??

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xda dan indir flashla yada direk dori ota uygulamai var gplayden indir direk o halleder sadece indir onunla

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
bize 6.0 vericeklermi ? yoksa final sürümü 5.0.2 demi kalıcaz ? Lg yüzümüzü güldür artık aldığımıza pişman etme şu telefonu G5 bekliyorum bakalım Snapdragon S820 işlemci ve 20 megapiksel kamera ön kamera 13 megapiksel batarya yüksek olursa G5 kasası Cafcaflı olursa alırım ikinci el plastik sektöründe Lgnin fazla değeri yok çünkü.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bize 6.0 vericeklermi ? yoksa final sürümü 5.0.2 demi kalıcaz ? Lg yüzümüzü güldür artık aldığımıza pişman etme şu telefonu G5 bekliyorum bakalım Snapdragon S820 işlemci ve 20 megapiksel kamera ön kamera 13 megapiksel batarya yüksek olursa G5 kasası Cafcaflı olursa alırım ikinci el plastik sektöründe Lgnin fazla değeri yok çünkü.
Yav kardeşim ne guncelleme sevdasıdır anlamadım ki adamlar ux4 lü 5.1.1 veriyor 6.0 soruları simdiden gelmeye başladı dune kadar 5.0.2 final deniliyordu ki olsada sıkıntı değil custom romlar saolsun. Demek istediğim su guncelleme gelsin bu gelsin diyenler gelince şurası şöyle burası boyle begenmedim eskiye dönelim diyolar genelde bu kadar soeun yapmayin bence bu guncelleme mevzusunu lg nin guncelleme desteginin çok iyi olmadığı da aşikar zaten.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
5.1.1 final olmasi bekleniyor bekleyip gorecez G4 arayuzunude verecek .

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
5.1.1 final olmasi bekleniyor bekleyip gorecez G4 arayuzunude verecek .
Ben hiçbir üreticinin güncelleme yoluyla üst üste iki tane arayüz verdiğini hatırlamıyorum. Z serisi hariç.

Bravo LG. Bunu da mı görecektik dedirtiyorsun. LG'nin ilk defa 2 yılı aşan güncelleme süresine sahip cihaz G2 ama LG'de ilk defa iki üst seviye cihazın da arayüzünü alacak olan da G2.

Samsung bile S2'ye S3 arayüzünü verip kaderine terk etmişti (S2 en çok güncelleme alan Samsung cihazı. Hala bu alanda liderliği kimseye kaptırmamaya ısrarcı)

Son mesajlar