LG G2 Kullanıcıları Kulübü

bananaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi gunler vodofone dan 1 ay içerisinden lg g2 tarifiye ek alan varmı çünkü telefon artık vodofoneden tarifiye ek satılmıyor diyorlar bu konuda bilgisi olanlar lütfen cevqplasın 20-25 gün içerisind telefon almayı düşunuyorum tarifiyeye ek alıcam başka bir yerden kesinlikle almicam şimdiden teşekküler

Hüzünlü not: millet g2 kullanmaktan sıkılır biz hala daha almaya çalışıyoruz
[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Cevap?

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu programın adı nedir rootlumu çalışıyor ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Apksini internetten bulabilirsiniz telefonun içine atın ve kurun dosya klasörü yoksa telefonunuzda Dosya yöneticisi Hd play storedan indirip telefona kurun daha sonra indirmiş olduğunuz apk kurun.
Opera max rootsuz google playde mevcut.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G2 min L harfi düştü ve G harfide çıkıyo oda duscek napmalıyım.

bananaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bazıları cift taraflı bantla yapıştırdıklarını okumuştum ama tam bir bilgim yok

emrsntrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
content://media/external/file/29608
merhaba lg g2 kore versiyonu kullaniyorum simdi guncelledim.1 2 kac dk inceliyorum telefonu .kameraya slo mo gelmesininostiyordum.fakat gelmemis.:(((
yeni arayuz cok guzele benziyor ve telefon sanki daha hizli sarj konusunda birseybdiyemicem.belki ekran videosu ceker paylasirim

emrsntrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açamamanın sebebi ya aynı yere 2 kere basmıyorsun yada kameranın yanındaki sensörü kapatıyorsun ama boşver sen s4 al knock on dan memnun olmadığı için s4 alanı ilk defa görüyorum

knock on benim bildigim yazılımsal sensörle alakası yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

LG G2 5.0.1 Lolipop inceleme: http://youtu.be/etyPse3rusQ

melis72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akadaslar selam!Cep telefonuna usb bellek taktim ama hic görmüyor acaba telefona program mi kurmak lazim

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bendede tayland versiyon g2 var gelip gelmedigini nasil oğrenirim suan g3 rim kullaniyorum o yuzden guncelleme kontrol edemiyorum

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lg mobile Support Tool

No upgrade items to fix hatası neden sürücülerin hepsi kurulu ?
hocam sorunun hala devam ediyorsa şunu söyleyeyim, bende de stock'a donmek isterken böyle bir hata vardı kdz flaşlayamıyordum xda'den 2014 flash tool indirdim onla yaptım direk oldu öyle offline fix falan hiç uğraşmamıştım.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
hocam sorunun hala devam ediyorsa şunu söyleyeyim, bende de stock'a donmek isterken böyle bir hata vardı kdz flaşlayamıyordum xda'den 2014 flash tool indirdim onla yaptım direk oldu öyle offline fix falan hiç uğraşmamıştım.
Hallettim bot menü yaptım ordan g3 uyarlı 5.0.1 kurdum sonra bitanede cm12 5.0.2 atdım bakalım stabilliği test ediyorum Lg yazılım konusunda gelişmesi gerekiyor şarj süresi artıcakmı azalıcakmı orjinal stock G3 arayüzü merak ettim Lg müşteri hizmetleri kesin bir bilgi vermedi şuanlık öyle bişey yok dediler Gelde Lg saldırı yapma :D

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hallettim bot menü yaptım ordan g3 uyarlı 5.0.1 kurdum sonra bitanede cm12 5.0.2 atdım bakalım stabilliği test ediyorum Lg yazılım konusunda gelişmesi gerekiyor şarj süresi artıcakmı azalıcakmı orjinal stock G3 arayüzü merak ettim Lg müşteri hizmetleri kesin bir bilgi vermedi şuanlık öyle bişey yok dediler Gelde Lg saldırı yapma :D
hocam şuan cm 12 kullanıyorum sureklı guncellemeleride yapıyorum, şarj süresi iyi, performansı güzel sadece arada son uygulamalara girince buglar oluyor. Onun dışında stabil bir rom zaten. Bende bugun stock 5.0.1 deneyecektim ama vazgectim hem 5.0.1'de buglar olabiliceği ve şarj süresinin kötü olduğundan hemde cm12'de rahat oldugumdan denemedim :)

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ya benim g2 interneti cok fazla yiyor.Avea hat kullaniyorum 1 haftada 1 gb gitti.Varsa bir ayari soyleseniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=435009]furkansimsekk12[/MENTION] Kardeş sen interneti çok yanlış anlamışsın öyle interneti kendi kendine telefon yemez. İnternet kullanım süreni azalt sorun ortadan kalkıcaktır.