LG G2 Kullanıcıları Kulübü

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=383050]kocaman1321[/MENTION] internette gezinirken diyor birşey buldum*DorimanxKernel V5.5*

Tavsiye edermisin bu kerneli ve kernel kullanamıyım?

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bunlara girince isin içinden çıkamıyorsun yok ben denemek isterim dersen yardm ederim ama çok gereksiz
Suan kullaniyorumda hep boyle calistitiyorum sıkıntı olurmu acaba ?
y7umebu8.jpg

Live_Alien22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G2 yi çıktığı günden beri kullanıyorum ve söylediğiniz şarj problemiymiş ısınma problemiymiş hiç biri yok.
Telefona neredeyse işkence ediyorum saat 12 de güneşin altında oyun oynuyorum aynı anda da müzik dinliyorum üstüne üstelik telefona torent ile film de indiriyorum telefonda söylediğiniz problemlerin hiç biri olmadı telefonun koruma protokolleri aşırı iyi hatta Note 3 ten bile iyi aynı testi arkadaşımın Note 3 ünde yaptık telefon kendini korumaya almadı ve servise göndermek zorunda kaldı arkadaşım.
Yani kısaca LG G2 nin bahsettiğiniz problemlerden hiçbiri yoktur.
Hatta ısındığında veya zorlandığında kendini korumaya alan 2 telefondan birisidir diğeri de LG G3 dür..
LG G2 ile ilgili sorularınız var ise sorabilirsiniz.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar G2 optimus romunu kurdum fakat sanal tuşları Gravitybox ile gizleyemiyorum. Her uygulama için ayrı ayrı gizleme var fakat kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Bana Hep tuşların gizli kalması lazım ve Pie olması lazım.

erypy6yv.jpg

Ben buradaki gibi sanal tuşları istemiyorum,gerçekten çok yer kapılıyorlar. Buradaki gibi ferah yer kalmasını istiyorum.

vypybuhu.jpg

Gravitybox'un verdiği hata ;

asu3a6e9.jpg

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar G2 optimus romunu kurdum fakat sanal tuşları Gravitybox ile gizleyemiyorum. Her uygulama için ayrı ayrı gizleme var fakat kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Bana Hep tuşların gizli kalması lazım ve Pie olması lazım.

erypy6yv.jpg

Ben buradaki gibi sanal tuşları istemiyorum,gerçekten çok yer kapılıyorlar. Buradaki gibi ferah yer kalmasını istiyorum.

vypybuhu.jpg

Gravitybox'un verdiği hata ;

asu3a6e9.jpg

http://forum.shiftdelete.net/xposed...anal-tus-gizleme-pie-control.html#post3394636 Şu konuda ki anlatımı uygula.

Aldığın hatanın çözümü:

xposed installerden gravity boxu indirdikten sonra '' KK '' modüller'e girip gravity boxa tik işareti at ondan sonra Fremework'a gir yükle/güncelleye tıkla her şeye evet de telefon açılıp kapanıcaktır ve hazırdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar derdim root atmak değil ancak telefonu yeni aldım ve telefon uzerinden tüm güncellemeleri yaptım ancak ram kullanımı bana biraz yuksek geliyor bunu en aza indirgemek icin öneriniz ne olur?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaslar derdim root atmak değil ancak telefonu yeni aldım ve telefon uzerinden tüm güncellemeleri yaptım ancak ram kullanımı bana biraz yuksek geliyor bunu en aza indirgemek icin öneriniz ne olur?

Merhaba,

Tekrar söylüyorum:

Telefon ram kullanıyorsa bu iyiye işarettir , ram hızlı çalışması için gereken bir özellik ve boşta 350 400mb ramın kalması yeterde artar bile, 2gblik telefonda kullanılabilinir 1800 ram var düz hesap, 1400 telefon kullansa geriye kalan 400 yeterde artar yani bunu tamamen doldurmak imkansız gibi takılmayın böyle şeylere, eğer telefon ram kullanmıyorsa sorundur :)

Telefonu kapatıp açtığınızda 1 küsür gb boşta ram olucaktır ve telefonda uygulamalar açıp kapattığınız da bu boş ram miktarı belli bir seviyeye kadar düşer yani ramı kullanıyorsa iyidir kullanmıyorsa sorunludur o telefon ne performans ne stabilite vardır.

Sephirot1403

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internetten film felan izlewyemiyorum ne ytapmam gerek flash eksik ama puffin ve dophin i denedim sonuc yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Lg g2 cihazımla Bursa timsah arena stadyumu inşaatı canlı yayını izleyemiyorum. "error loading player no players source found" uyarısı var.
Bunu aşmanın bir yolu var mıdır acaba? Teşekkürler

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
internetten film felan izlewyemiyorum ne ytapmam gerek flash eksik ama puffin ve dophin i denedim sonuc yok
Dolphinden izleyebilirsiniz öncelikle marketten dolphin browseri ve dolphin jetpacki indirin daha sonra bu siteden flash playeri indirin http://dolphin.com/lab/en dolphin browseri acin ayarlar bölümüne gelin ve web içeriğine basin orda flash player yaziyor ona basin ve daima acik yapin daha sonra ayarlar menusune tekrar gelin 3.sirada kullanıcı aracisi yaziyor ona basin ve masaüstünü seçin boylece internetteki videolari sorunsuz izleyebilirsin

Live_Alien

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Tekrar söylüyorum:

Telefon ram kullanıyorsa bu iyiye işarettir , ram hızlı çalışması için gereken bir özellik ve boşta 350 400mb ramın kalması yeterde artar bile, 2gblik telefonda kullanılabilinir 1800 ram var düz hesap, 1400 telefon kullansa geriye kalan 400 yeterde artar yani bunu tamamen doldurmak imkansız gibi takılmayın böyle şeylere, eğer telefon ram kullanmıyorsa sorundur :)

Telefonu kapatıp açtığınızda 1 küsür gb boşta ram olucaktır ve telefonda uygulamalar açıp kapattığınız da bu boş ram miktarı belli bir seviyeye kadar düşer yani ramı kullanıyorsa iyidir kullanmıyorsa sorunludur o telefon ne performans ne stabilite vardır.
Zaten 2 GB ram var ama bi 224 mb ını telefonun sistemi kullaniyor yani 300-400 mb kalmasi cok normal bisi.
Ama ram i temizlediğin halde 100-50 mb ram kalıyorsa problem vardır.

Live_Alien

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Lg g2 cihazımla Bursa timsah arena stadyumu inşaatı canlı yayını izleyemiyorum. "error loading player no players source found" uyarısı var.
Bunu aşmanın bir yolu var mıdır acaba? Teşekkürler
Bası tarayıcılar canlı yayın olunca desteklemeye biliyor MX Player ı yükleyebilirsin ben sahsen onu kullanıyorum.

berkentekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben G2 ALMAYI DÜŞÜNÜYORM aslında ben feci bir samsung hayranıyım ama araştırınca g2 daha iyi olduğunu gözlemledim sizce g2 nin hangi renk ve kaç GB lığını alimmm

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben G2 ALMAYI DÜŞÜNÜYORM aslında ben feci bir samsung hayranıyım ama araştırınca g2 daha iyi olduğunu gözlemledim sizce g2 nin hangi renk ve kaç GB lığını alimmm

Renk konusunda tercih sana kalmış. Ben siyah tercih ettim çünkü çerçeveler yönünden estetik bi görüntü oluşturuyor. Siyah tavsiye ederim. Kapasite konusuna gelirsek, telefonu nasıl kullanacağına bağlı. Onları da söylersen daha iyi cevap verebiliriz.

berkentekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun,fotoğraf ,film ağır şeler sanırım 32 GB tercih etsem daha mantıklı değimi

Live_Alien

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berken sana G2 nin 32GBlık versiyonunu öneririm ben de şu an onu kullaniyorum ve cok memnunum. Ayrıyetten de telefon markası olarak Samsung'a hayran olman normal ama LG G2'yi ya da LG G3'ü kullandıktan sonra fikrin değişecek çünkü LG ile tanıştıktan sonra Samsung falan onlar fıs gelecek.

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun,fotoğraf ,film ağır şeler sanırım 32 GB tercih etsem daha mantıklı değimi

Zaten 16 GB versiyonunu alırsan Sana 10.5 GB gibi bir yer kalıcak. 32 GB'lik alırsan 25 GB. Film vb şeyler izlemek istersen bir 720P film şuanda 1.5 GB olarak bakarsak yetmeyecek gibi. 32GB'lik versiyonu tam sana göre bence.

berkentekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berken sana G2 nin 32GBlık versiyonunu öneririm ben de şu an onu kullaniyorum ve cok memnunum. Ayrıyetten de telefon markası olarak Samsung'a hayran olman normal ama LG G2'yi ya da LG G3'ü kullandıktan sonra fikrin değişecek çünkü LG ile tanıştıktan sonra Samsung falan onlar fıs gelecek.
Teşekkür ederim bende öle yapacağım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zaten 16 GB versiyonunu alırsan Sana 10.5 GB gibi bir yer kalıcak. 32 GB'lik alırsan 25 GB. Film vb şeyler izlemek istersen bir 720P film şuanda 1.5 GB olarak bakarsak yetmeyecek gibi. 32GB'lik versiyonu tam sana göre bence.
Haklısın ozaman 32 GB bana uygun ve siyahı tercih edec eğim peki sen hangisini kullanıorsun

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim bende öle yapacağım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Haklısın ozaman 32 GB bana uygun ve siyahı tercih edec eğim peki sen hangisini kullanıorsun

16GBlık versiyonu nu kullanıyorum. Film izlemek vs onları yapmak için almadım zaten telefonu. Rutin eposta Whatsapp, Instagram vs işler için kullanacağım diye 16 lık aldım. Zaten film izlemek istersem de Kingston'ın, MicroDuo USB belleğini kullanıyorum.

berkentekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani renk seçmek sana kalmış bişi ama bence siyah al derim ve diğer telefonların aksine G2'nin siyah versiyonlarinda ısınma problemi yok.
Aslında beyazda hoşuma gidiyor ama çabuk kirlenme çabuk ısınma nedenlerinden dolayı ve siyah renginin çerçeveler yönunden estetik bi görüntü oluşturduğu için siyah tercih edicem

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yani renk seçmek sana kalmış bişi ama bence siyah al derim ve diğer telefonların aksine G2'nin siyah versiyonlarinda ısınma problemi yok.

Isınma probleminin renkle alakalı olmadığını düşünüyorum. Diğer markalara göre fazla ısınan bir cihaz da değil zaten.